Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

28. Aprilveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. April 2016 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Terracotta buste van dame met mandoline
Startpreis 75 EUR

Antieke terracotta buste, gesigneerd Migna, G Varenbergh, nr 014/8, omstreeks 1900, mandoline gebroken, voet beschadigd, 52cm Cond:R

Landschap, Oberbayern
Startpreis 50 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1930, Schliersee Oberbayern, olieverf op linnen 60x50cm Cond:G

Gouden ring met smaragd en briljant
Ergebnis: 190 EUR

Elegante ring GG 585/000 met smaragd en diamant. Sierlijke ring met krul bewerking voorzien van markies geslepen smaragden en kleine diamantjes. Grootte smaragden 2x3,2-3x5 mm. ø 54. ca. 3,9 gr.

Beeldje, adelaar
Startpreis 80 EUR

Oude koudbeschilderde compositie metalen adelaar ca. 1900 (of later) in goede staat 17,5x15x9cm.

Schilderij, boslandschap
Ergebnis: 40 EUR

G. Ermens Utrecht, bosgezicht in herfsttooi 50x40cm Cond:G

Lepelvaasje met 6 lepels
Ergebnis: 45 EUR

Geslepen kristallen lepelvaasje met zilveren montuur, voorzien van 6 zilveren lepeltjes met gecontourneerde stelen voorzien van Biedermeier graveringen. MT.: A.Kuylenburg, Schoonhoven jl.: I: 1868, 5,...

2 Duitse schilderijen
Startpreis 40 EUR

Twee Duitse schilderijen, onduidelijk gesigneerd landschap omstreeks 1960, en ongesigneerd fachwerkhuis omstreeks 1930, olieverf op linnen en paneel 65x50 65x47cm

Houten beeld, Jean D'Arc
Startpreis 200 EUR

Groot Frans beeld voorstellende Jean D'arc met vaandel (restauraties) in goede staat 95cm

Engelse bijbel, zilveren hoekstukken
Ergebnis: 35 EUR

Antieke Engele bijbel met ivoorkleurige omslag en goud op snee met fraaie zilveren hoekstukken, 925/000. MT.: Benjamin Smith, London, ca 1910. 8x12x2,5 cm "The book of Common prayer" Cond.: G

Schilderij Moeller - Schlunz
Startpreis 30 EUR

Fritz Moeller-Schlünz 1950 Duitse school 1900-1990 Elb-Travekanaal olieverf op paneel 47x38cm Cond:G

Gouden briljanten oorknoppen
Ergebnis: 500 EUR

Fraaie briljanten oorknoppen, 750/000. Solitair oorknoppen met zes-poots chaton voorzien van briljanten, ca 0.20 crt per stuk. ca 1,4 gr.Cond.: G

Erotisch bronsje
Ergebnis: 65 EUR

Erotisch bronzen figuur, 20e eeuw, in goede staat 10cm. Cond:G

Schilderij, Olivia Sutton 1848
Startpreis 25 EUR

Olivia Sutton 1848 Engelse school landschap met schapen, tekening op papier 20x24cm Cond:G

Bronzen figuur
Ergebnis: 25 EUR

Moderne bronzen sculptuur 2e helft 20e eeuw, voorstellende een verliefd stel op parkbank 15x18x8cm Cond:G

Zilveren lepel, platte bak
Ergebnis: 25 EUR

Zilveren lepel, 925/000, met gegraveerde platte bak en steel met fraai heft. MT.: FW in een schild, Birmingham jl.: C: 1902 13,5 cm ca. 22 gr. Cond.: G

Beeldje, meisje op stoel
Startpreis 150 EUR

Antieke compositie metalen figuur, voorstellende een baby op kinderstoel, door l. Steiner, poot achter beschadigd en breukje been., 29cm. Cond:R/G

Elly Dijkshoorn
Ergebnis: 15 EUR

Elly Dijkshoorn (galerie Vlaardingen), gemengde techniek op papier, abstracte collage 27x20cm.

3 ZIlv. pillendoosjes + servetring
Ergebnis: 45 EUR

Drie zilveren pillendoosjes en een zilveren vingerdoekband. Strak zilveren doosje 800/000 versierd met knopjes en een markiesvormige gele steen, Duitsland 3x2.5cm., zilveren bakje voorzien van florale...

Ernst Oppler
Ergebnis: 65 EUR

Ernst Oppler 1867-1929 Duitsland Sheherazade ets op papier 18,5x24,5cm Cond:G

Keramieken beeld, Ad Jansen
Startpreis 80 EUR

Oud terracotta figuur het Juttertje door Ad Jansen(Egmond aan zee) in goede staat 36cm

Gouden tientje 1925
Ergebnis: 230 EUR

Gouden tientje, 1925, met gouden 585/000 muntrand met gefacetteerde bewerking. totaal ca 9,4 gr. In goede staat

Robert-Petit-Lourraine
Startpreis 40 EUR

Robert petit Lorraine, haven van Kopenhagen, zwarte inkt op papier 58x43cm Cond:G

Glazen vaas, Schneider
Startpreis 125 EUR

Oude antieke Schneider France glazen Art deco vaas( gesigneerd) in goede staat 21x15ø

Zilveren pijpcomfoor 1840
Startpreis 220 EUR

Met graveerwerk versierd zilveren pijpcomfoor, 835/000, met roodkoperen inzetbak op zwart basement rustend op 4 ivoren pootjes 835/000 jl: V:1855. MT J.Mulder Amsterdam. 16,5x13,5x13 cm Cond:R