Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950, vissersman, olieverf op linnen, 50x70cm Cond:G
Jan Kelderman ( 1914 - 1990), olieverf op linnen, dorp aan een rivier (Broek op Waterland) 30x40cm.
Oude Engelse reproductie 20e eeuw met voorstelling van jager met beagles en paard 48x66cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen Enschede, kubistische voorstelling naar Picasso olieverf op linnen 50x40 Cond:G
Gerard Diepeveen(Enschede) kubistische voorstelling The Band, olieverf op linnen 40x50 Cond:G
Twee 18e eeuwse maritieme gravures, zeeman, B Cleynhaas te Haarlem en de haven van Amsterdam door de Jong, 25x13 en 34x26cm Cond:R/G
P.Scheerlinck omstreeks 1930 bospad, olieverf op paneel 60x80 cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd Duitse school Rottluff vrouwelijk naakte buste, houtsnede op papier 25x36 cm
J. Kok 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands winterlandschap met ijspret 24x30cm. Cond.: G
Onduidelijk, besneeuwd landschap bij avond olieverf op linnen 53x20cm CondG
Lot antiek Duitse grafieken. paardenhoofd Eberbach, grote 18e eeuwse gravure John et Ridinger, herten voorstelling, plus map met 12 etsen div. Duitse kunstenaars omstreeks 1900 26-28cm Cond:G
Twee 17e en 18e eeuwse martieme etsen waaronder een Hamburger Smack, ook wel Rowaander of Londons veerschip, en een staaten of Heere Jacht met een spiegel. 21x18cm Cond:R\G
Cornelius Johannes Rogge Duitse school, 1874-1936 landschap noord Duitsland, ets op papier 27x36 Cond:G