Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 10. April 2015 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Petroleumlamp
Startpreis 35 EUR

Antieke Jugendstil petroleumlamp met bewerkte compositie metalen voet en blauwglazen reservoir (1 laspuntje v.d. kaphouder zit los) 46x27cm. Cond.: G

Knobbelvaasje, Peking glas
Startpreis 175 EUR

Oude/antieke Chinese Pekingglazen knobbelvaas met drakendecor (bovenrand beschadigd) 15cm. Cond.: R

Mahonie schildersezel
Ergebnis: 110 EUR

Antieke mahoniehouten schildersezel omstreeks 1900 met makers stempel J.&W. Voking makers. 157cm Cond:G

Diverse religieuze hangers
Ergebnis: 25 EUR

Lot met diverse plaatjes, beeldjes en kruizen, religieus. Diverse soorten metaal.

Wandreliëf
Startpreis 80 EUR

Oude Indonesische houtgestoken wandreliëf, voorstellend 3 figuren in lianenbos 20e eeuw, kleurrijk beschilderd 62x36x4cm. Cond.: G

Houtsnijwerk
Startpreis 80 EUR

Gedetailleerd houtgesneden Chinees deurpaneel 20e eeuw met diverse gesneden figuren en gouddecor in goede staat 65x12x6cm.

Davenport
Startpreis 150 EUR

Mahoniehouten Engelse Davenport schrijfbureau met acht lades aan de zijkant ca. 1900. Bovenop een klep voor brieven en inktset. Schuin schrijfblad met kelder en 3 lades daarin. Geheel in goede origine...

Ring GG parel zirkonia
Startpreis 70 EUR

Ring, GG 585/000, met parel en zirkonia's. ø 52 ca 3,2 gr Nieuw

Ring GG rensini
Startpreis 250 EUR

Strakke GG WG 585/000 ring met briljant. Strakke GG ring met in het midden een WG zetting bestaande uit 2 halve rondjes met een briljant 0.17 crt VSI. Merk Rensini Nieuw ca 5.0 gr ø 56

7 Delen antiek tin
Ergebnis: 100 EUR

Zeven delen antiek tin: 1x grote Jugendstil schenkkan (zweepslagdecor), 1x maatbeker ca. 1800, 1x beker 17e-18e eeuw, 1x zoutstrooier 19e eeuw (of later) en 3x tinnen borden 19e eeuw 10-31cm. Cond.: G

Ei faberge stijl
Ergebnis: 575 EUR

Bijzonder mooi Russisch cloisonne ei op 3 bokkepoten met vuurvergulde zilveren binnenkant, en afneembaar deksel. Het geheel is versierd met geëmailleerde zwanen en florale motieven en bezet met 7 cabu...

Servies P. Regout
Ergebnis: 50 EUR

Antiek Petrus ragout eetservies Maastricht, 34-delig omstreeks 1890, Tournay decor. o.a. drie dekselterrines, sauskom, 4 ovale schalen, grote schaal(randschade) groot bord, 9 soepborden, 8 eetborden, ...

Ring GG, 4x brilj.
Startpreis 800 EUR

Prachtige royale ring, GG 585/000 met 4 diamanten. Royale ring met rechte bovenzijde voorzien van prachtige bewerkingen en 4 briljant geslepen diamanten. breedte bovenzijde 11x20 mm, ca 6.8 gr ø 56

GG Choker, Y collier
Startpreis 550 EUR

Sierlijk Y collier GG 585/000 met diamanten. Collier bestaande uit langwerpige geschakelde GG blokjes, 5.5x2.5 mm, met onderaan een WG organische hanger met 3 briljanten en 2 grotere gematteerde blokk...

4x Dresden porselein
Ergebnis: 100 EUR

Vier delen oud Duits Dresden porselein 20e eeuw: 1x dekselcoupe met ramskoppen en decor van flora en goud, 1x bonboniere met opgewerkt floraal decor en opengewerkte omranding met gouddecor, 2x petit f...

Eiken kist
Startpreis 250 EUR

Grote Duitse eikenhouten kist, vroeg barok anno 1748, met origineel snijwerk en slede voeten, (omgebouwd met scharnieren om te openen) 78x172x57 Cond:G

Ring GG onyx briljant
Startpreis 100 EUR

Ring, GG 585/000, met Onyx en Briljant. Antieke ring met in het midden een ovale Onyx met WG zetting met klein steentje. De Onyx zit gevat in een brede geschulpte rand. ca 3.1 gr ø 50

Lederen zetel
Ergebnis: 70 EUR

Mooie lederen fauteuil in barokstijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 103x90x78cm.

Wortelnoten vitrinekast
Startpreis 300 EUR

Zeldzaam 19e eeuwse Engelse wortelnoten vitrine opzetkast met zuilen, geheel wortelnoten fineer (ook zijkanten) met 2 deuren, lade, 2 deuren en opbergruimtes onder de koplijst. 180x87x50cm. Cond.: G

Ring GG briljant
Startpreis 100 EUR

Ring GG 585/000 met briljanten. Fijne ring met aan de kop een bloemversiering bezet met 5 briljanten, totaal ca 0,12 crt ca 3 gr ø 59

Ring WG briljant
Ergebnis: 175 EUR

Ring WG 585/000, met briljanten. Ring, volledig gematteerd, met in het midden een markies geslepen diamant, boven en onder bezet met 2 kleine briljanten. Totaal 5- 0.13 crt SI/P. ø 56, ca 3.2 gr Nieuw

6 Zilv. borrelepels
Ergebnis: 20 EUR

Zes fraaie zilveren borrel-lepeltjes met opstaande filetrand, kleinkeur 835/000, MT: Gerritsen en van Kempen Zeist 1926-1961, ca. 64gr. L.: 9cm. Cond.: U

Hoorn grammafoon
Startpreis 70 EUR

Decoratieve mahoniehouten trechtergrammofoon met messing, 2e helft 20e eeuw,Cond:G

Mahoniehouten bank
Ergebnis: 150 EUR

Duitse Biedermeijer mahoniehouten bank omstreeks 1840 (minimale fineerschade,stoffering licht beschadigd) 100x200x67cm Cond:G