Vier tinnen brandewijnkommen 18e-19e eeuw, gemerkt. 1 Grip weg en 2 grepen los maar erbij 19xø11cm. Cond.: R-G
Oude boedhistische bewerkte vaas met Foohonden, vogels, ramskoppen etc. 20e eeuw 30xø16cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuws schaaltje op hoge voet en geschulpte rand (3 chips onder de voet, buiten zicht) 6xø12,5cm. Cond.: R-G
Twee oude Chinese of Japanse rode lakwerk bewerkte snuffbottles mert decor van draken en figuren 20e eeuw, 7,5-8cm. Cond.: G
Opaline glazen petroleumlamp ca. 1900 (kaprand iets beschadigd) 58xø26cm. Cond.: G
Oud Hollands Makkums keramieken kaststel 20e eeuw met zwart en floraal decor 17-32cm. Cond.: G
Ring GG 585/000 met bewerking. Ring met een soort bladbewerking met diverse motieven. 12 x22 mm. ø 56 ca 2.3 gr
Kavel divers zilver: 2x kristallen lepelvaasje voorzien van zilveren(835/000) rand met diverse lepeltjes, botermesje, suikertang, heft en servetband
Oud boek met ingekleurde 18e-19e eeuwse gravures (28 stuks), mooie kwaliteit en voorstellingen (helaas moetranden verwijderd) 35x40x2cm. Cond.: R
Twee grote 18e eeuwse Delftse borden met chinoiserie decors: 1x bont borf (randschade) en 1x blauw bord (lichte randschade) ø35cm. Cond.: R-G