Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

23. Januariveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 9. Januar 2015 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

4 Tinnen brandewijnkomen
Startpreis 60 EUR

Vier tinnen brandewijnkommen 18e-19e eeuw, gemerkt. 1 Grip weg en 2 grepen los maar erbij 19xø11cm. Cond.: R-G

2 Perzische kleden
Startpreis 20 EUR

Twee oude Perzische kleden: 1x rood 132x86cm. en 1x aardetinten 118x83cm. Cond.: R-G

Boedhistische vaas
Ergebnis: 40 EUR

Oude boedhistische bewerkte vaas met Foohonden, vogels, ramskoppen etc. 20e eeuw 30xø16cm. Cond.: G

Chinees schaaltje op voet
Startpreis 60 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws schaaltje op hoge voet en geschulpte rand (3 chips onder de voet, buiten zicht) 6xø12,5cm. Cond.: R-G

2 Snuffbottles, lakwerk
Startpreis 40 EUR

Twee oude Chinese of Japanse rode lakwerk bewerkte snuffbottles mert decor van draken en figuren 20e eeuw, 7,5-8cm. Cond.: G

Lampetstel
Startpreis 40 EUR

Antieke 6-delige keramieken lampetstel met 2 waterkannen, 2 zeepbakjes met deksel, kammenbakje met deksel en een wasschaal (2x haarscheuren) 15-37cm. Cond.: R-G

Petroleumlamp
Startpreis 20 EUR

Opaline glazen petroleumlamp ca. 1900 (kaprand iets beschadigd) 58xø26cm. Cond.: G

Makkums kaststel
Startpreis 40 EUR

Oud Hollands Makkums keramieken kaststel 20e eeuw met zwart en floraal decor 17-32cm. Cond.: G

Ring GG bewerkt
Ergebnis: 70 EUR

Ring GG 585/000 met bewerking. Ring met een soort bladbewerking met diverse motieven. 12 x22 mm. ø 56 ca 2.3 gr

Kavel divers zilver
Ergebnis: 50 EUR

Kavel divers zilver: 2x kristallen lepelvaasje voorzien van zilveren(835/000) rand met diverse lepeltjes, botermesje, suikertang, heft en servetband

Boek met gravures
Ergebnis: 100 EUR

Oud boek met ingekleurde 18e-19e eeuwse gravures (28 stuks), mooie kwaliteit en voorstellingen (helaas moetranden verwijderd) 35x40x2cm. Cond.: R

2 Delftse schotels, chinoiserie
Startpreis 200 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse borden met chinoiserie decors: 1x bont borf (randschade) en 1x blauw bord (lichte randschade) ø35cm. Cond.: R-G