B.J. Naevestad 1932, olieverf op linnen, stilleven 41x36cm. Cond.: G
Naar Fred van Rossum de Chattel ca. 1900, olieverf op paneel, Hollands riviergezicht 17x31cm. Cond.: G
Kavel van 12 ongesigneerde studieportretten, olieverf op paneel en linnen 40-62cm. Cond.: R-G
Kopie naar W. Raatz door A. Eckener (Duitse School), olieverf op linnen, "Sturmflut auf der Hallig" 87x61cm. Cond.: G
M.I.L. 1880 (Engelse School), olieverf op linnen, 3 dode mussen 21x30cm. Cond.: G
Kavel met 23 werken (lithografieën) van Alexandra Cerné (Zagreb 1925 - 2006 Düsseldorf), diverse florale voorstellingen, ca. 40x30cm. Cond.: G
Signatuur Willy Sluyter '19 (signatuur afwijkend, normaliter Willy Sluiter) ca. 1920, olieverf op paneel, bokkenkar met jongen 28x38cm. Cond.: G
Martin Pietsch (Frankfurt 1948), olieverf op linnen, "De zoon van Rembrandt" 66x70cm. Cond.: G
Gesigneerd Hendricus Balman 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met vissersboten en figuren 28x24cm. Cond.: R-G
Gesigneerd Z. Serebria Losta (Serebriakova) Marracech 1932, pastel op papier, halfnaakte liggende vrouw 50x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1950 (Duitse School), olieverf op paneel, landschap 50x60cm. Cond.: G
Twee werken van Josef Schultz 1923 ( 1892 - 1972 Dusseldorf Duitse School), gouaches op papier, 1x Helgoland en 1x fruitbomen 32x38cm. en 27x36cm. Cond.: G
E. Sanol (Duitse School), olieverf op paneel, Duits stadsplein met figuren 55x55cm. Cond.: G
R. Fritz '64 (Duitse School), olieverf op linnen, berglandschap 60x80cm. Cond.: G
Gesigneerd C. (Constantin) Westschiloff ?ca. 1930 ( 1877 - 1945 Russische School), olieverf op linnen, branding bij avond 110x70cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1950 (Bali), olieverf op linnen, Balinese vrouw met hoofdtooi 30x35cm. Cond.: G