Zeldzame geëmailleerde dekselpot ca. 1900 met opgewerkte handgeschilderd gouddecor en decor van fugren op terras. Verso boerderij met figurendecor (Limoges), mooie kwaliteit en met bronzen vergulde or...
Grote Duitse eikenhouten Historisme 3-deurs kast ca. 1880 handgestoken met druivenranken en platte bewerkte zuilen. recentelijk vakkundig gerestaureerd (uitneembaar) in goede staat 70x220x236cm.
Monumentale 19e eeuwse wit-marmeren Franse pendule met groot bronzen figuur, voorstellend een ruiter te paard met roofvogel. Gesigneerd Fratin. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag 89x51x23cm. Cond.:...
Jan te Wierik 1995 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op papier, fantasiefiguren 60x80cm. Cond.: G
Jan te Wierik 1995, acryl op papier, fantasiefiguren 65x81cm. Cond.: G
Jan te Wierik 1993, acryl op papier, fantasiefiguren 63x80cm. Cond.: G
Brede ring GG 585/000 met 13 briljanten. Brede ring, 15 mm, met organische bewerking met 13 briljanten verdeeld over de ring, totaal ca 2,00 crt. ca 7.6 gr ø 54
Prachtige strakke ring WG 585/000 met carree geslepen diamanten. Strakke rijring met 5 carree geslepen diamanten totaal 1,90 crt, gezet in een railzetting. Breedte 5.4 mm, ca 7.4 gr ø 56
Armband WG 585/000 volledig bezet met baquette geslepen diamanten. Strakke armband, breedte 9.4 mm, met golfmotief. Per schakel zijn in 2 horizontale en 1 verticale lijn diverse baquette geslepen diam...
Prachtige grote statenbijbel anno 1664 met origineel bronzen beslag en lederen band. "Gedruckt bij d'Erfgenamen wijlen Paulus Aertsz van Ravestein te Amsterdam" 28x46x12cm. Cond.: G
Prachtige brede armband RG/WG/GG 585/000 met subtiele bewerking.Brede pennenarmband met 5 rijen schakels. De buitenste schakels zijn RG. Verdeeld over de armband zitten er in een ruitvorm bewerkingen ...
Tahitie parelcollier. Collier van 36 Tahitie parels, ø 11-13.5 mm, met een in de parel bevestigde patenteerde edelstalen sluiting. Lengte 44,5 cm ca 90 gr
Hanger WG 750/000 met grijze Zuidzee parel en briljanten. Stijlvolle hanger met een grote grijze Zuidzee parel ø 16/17 mm., met daarboven een opengewerkte druppelvormige hanger met 3 diamanten ca, 0.0...
Origineel menselijk mannelijk skelet met standaard en contra-gewicht ca. 1960 in goede staat 180cm.
Noord Duitse 18e eeuwse barokkast met ossenkop, 2-deurs met lades. Kast is uitneembaar. In zeer goede originele staat met schuine hoeken, origineel slot en slotplaat. Woonkamer-klaar 227x165x65cm.
Bijzondere grote antieke Engelse handgestoken eikenhouten 17e eeuwse Renaissance kist met figuren, druivenranken, toogpanelen, ranken etc gedateerd 1680 . Het blad is tevens compleet handgestoken 87x7...
Grote Duitse gesigneerde vleugel, zwarte lak gepolitoerd ca. 1930, gesigneerd C. mand Coblenz 167x160x105cm. Cond.: G
Weense tafelklok (Stockuhr) 18e eeuw met prachtig uurwerk. Brons met repeteerslag, kwartierslag (dubbele bel). Gegraveerde originele wijzerplaat, uurwerk ,achterplaat. Originele beschilderde kast en ...
Grote Historisme tafelklok ca. 1880 met zware bronzen armaturen. 8-Daags uurwerk en halfuurslag, eikenhouten kast. Geheel in goede staat 57x18x23cm.
Groot oud wit marmeren beeld, gesigneerd R. Moädok 1920 (waarschijnlijk later 20e eeuw), voorstellend een Griekse dame met amfora (1 vinger gelijmd) 91x53x35cm.
Grote antieke Renaissance schouw 19e eeuw, 6-delig met cherubijnkoppen, leeuwenkoppen en leeuwen. Eikenhouten koplijst en accessoires in goede staat 183x77x162cm. Cond.: G
Antranik Ohanessian (Irak), olieverf op linnen, "Bazar' 60x80cm. Cond.: G
Laith Alkhalidr (Irak), olieverf op linnen, Oosterse voorstelling met geldwisselaars 101x80cm. Cond.: G
Bijzondere broche WG 750/000 met briljanten en smaragden. Elegante broche, trosvorm met 6 smaragden en diverse briljanten, o.a. 2 peervormen, 7x3.2 mm, en 3 markiesvormen, 7x3.2, 5.5x2.9 mm en divers...