Diese Webseite verwendet Cookies

22. Oktoberveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 17. Oktober 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 Ivoren figuren 5800
2 Ivoren figuren
Startpreis 400 EUR
Menselijk skelet 5801
Menselijk skelet
Startpreis 1.000 EUR
Ivoren schildpad-stempel 5802
Ivoren schildpad-stempel
Startpreis 150 EUR
Chinese netsuke 5803
Chinese netsuke
Startpreis 150 EUR
Ivoren geisha 5804
Ivoren geisha
Startpreis 280 EUR
Verkauft
Standaard, 4 stokken 5805
Standaard, 4 stokken

Ergebnis:

500 EUR

Verkauft
Ivoren wereldbol 5806
Ivoren wereldbol

Ergebnis:

130 EUR

Groen schaal, nijlpaard tanden 5807
Groen schaal, nijlpaard tanden
Startpreis 220 EUR
Ivoren penselenbeker 5808
Ivoren penselenbeker
Startpreis 200 EUR
Hoornen dekselpot 5809
Hoornen dekselpot
Startpreis 400 EUR
4 Delen ivoor en been 5810
4 Delen ivoor en been
Startpreis 150 EUR
Chinees ivoren flacon 5811
Chinees ivoren flacon
Startpreis 125 EUR
Ivoren geisha 5812
Ivoren geisha
Startpreis 180 EUR
Verkauft
Ivoren schaal met wapen 5813
Ivoren schaal met wapen

Ergebnis:

75 EUR

Verkauft
Ivoren handvat, 19e eeuw 5814
Ivoren handvat, 19e eeuw

Ergebnis:

110 EUR

3 Zittende geisha's 5815
3 Zittende geisha's
Startpreis 100 EUR
Staande geisha 5816
Staande geisha
Startpreis 60 EUR
Hoornen boedha figuur 5817
Hoornen boedha figuur
Startpreis 325 EUR
Hoornen boedha figuur 5818
Hoornen boedha figuur
Startpreis 325 EUR
Verkauft
Gestoken tand, 19e eeuw 5819
Gestoken tand, 19e eeuw

Ergebnis:

110 EUR

Benen man met emmers, vis 5820
Benen man met emmers, vis
Startpreis 75 EUR
Benen prins & prinses 5821
Benen prins & prinses
Startpreis 60 EUR
Verkauft
Benen wandelstok 5822
Benen wandelstok

Ergebnis:

175 EUR

Verkauft
Ivoren paradijsvogel 5823
Ivoren paradijsvogel

Ergebnis:

150 EUR