Diese Webseite verwendet Cookies

22. Oktoberveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 17. Oktober 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

6 Benen snijwerkjes 5824
6 Benen snijwerkjes
Startpreis 90 EUR
2 Benen beelden 5825
2 Benen beelden
Startpreis 90 EUR
Verkauft
Man op kruk, 19e eeuw 5826
Man op kruk, 19e eeuw

Ergebnis:

95 EUR

Verkauft
Man met lendedoek 5827
Man met lendedoek

Ergebnis:

55 EUR

Verkauft
Ivoren buste, vrouw 5828
Ivoren buste, vrouw

Ergebnis:

140 EUR

Gestoken beker, olifant 5829
Gestoken beker, olifant
Startpreis 90 EUR
Primitief mannetje 5830
Primitief mannetje
Startpreis 75 EUR
Verkauft
2 Delen ivoor/kunststof 5831
2 Delen ivoor/kunststof

Ergebnis:

50 EUR

2 Erotische snuffbottles 5832
2 Erotische snuffbottles
Startpreis 80 EUR
Verkauft
Potvis tand 5833
Potvis tand

Ergebnis:

65 EUR

Schaakbord met ivoor 5834
Schaakbord met ivoor
Startpreis 350 EUR
Benen kurkentrekker 5835
Benen kurkentrekker
Startpreis 90 EUR
Verkauft
Benen thorapointer 5836
Benen thorapointer

Ergebnis:

140 EUR

Benen snuffbottle, kikker 5837
Benen snuffbottle, kikker
Startpreis 75 EUR
Verkauft
Benen netsuke, ratten 5838
Benen netsuke, ratten

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
Benen netsuke, kikker 5839
Benen netsuke, kikker

Ergebnis:

50 EUR

Benen meetlint, kikker 5840
Benen meetlint, kikker
Startpreis 90 EUR
Verkauft
Ivoren Corpus Christie 5841
Ivoren Corpus Christie

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Hoornen Chinees 5842
Hoornen Chinees

Ergebnis:

90 EUR

Ivoren Corpus Christie 5843
Ivoren Corpus Christie
Startpreis 150 EUR
Verkauft
Hoornen Chinees 5844
Hoornen Chinees

Ergebnis:

110 EUR

Verkauft
Ivoren pot 5845
Ivoren pot

Ergebnis:

150 EUR

Verkauft
Ivoren geisha 5846
Ivoren geisha

Ergebnis:

260 EUR

Verkauft
Ivoren geisha 5847
Ivoren geisha

Ergebnis:

150 EUR