Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

19. Januariveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 3. Januar 2014 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Comfoor op zilv. voet
Ergebnis: 30 EUR

Kristallen presenteerschaaltje eind 1800 met olijfslijpsel op zilveren tussenstuk met houten basement en Hollands zilveren lepeltje, 835/000, 11xø8,5cm. Cond.: U

3 Zilv. sigarettenpijpjes
Ergebnis: 30 EUR

Drie zilveren sigaretten pijpjes, begin 1900, 835/000, L. 7/8/9 cm., Cond.:U

Bonbonschaal, zilv. hengsel
Ergebnis: 30 EUR

Kristallen bonbonschaal met antiek Hollands zilveren hengsel 835/000, jaarletter B: 1911, MT: onduidelijk ø15,5cm. Cond.: U

Zilveren bonbonschaaltje
Ergebnis: 30 EUR

Hollands zilveren gelobd bonbonschaaltje 835/000 edelmetaal bedrijven inlands V gestempeld ca. 120gr. 2,5xø15,5cm. Cond.: U

Zilveren luciferhouder
Ergebnis: 25 EUR

Hollands zilveren luciferhouder standaard met zeilboot en molenafbeelding, 835/000 MT: Hooijkaas, Schoonhoven. 6x4x6cm., Ca. 50gr., Cond.:U

9 IJscoupes
Ergebnis: 25 EUR

Negen oude plated ijscoupes in Art Deco stijl met bewerkte stam, waarschijnlijk ca. 1930. Gemerkt E.P.B. Spain 14xø11,5cm.

Diverse lepeltjes
Ergebnis: 25 EUR

Zeven antieke Hollandse theelepels met gegraveerde steel, 835/000. Jaarletter: L:1820, MT.: Gallus J.Drewes, Groningen, en 1 advocaatlepeltje en suikerschep. Totaalgewicht ca. 79gr., Cond.:U

Sauslepel
Ergebnis: 25 EUR

Sauslepel zilver 835/000 met rechthoekige bak en gecontourneerde steel met waaierbekroning (reparatie) MT.: W.Uriot, msterdam 1842, ca. 41gr.

Zilv. miniatuur, waterput + man
Ergebnis: 25 EUR

Twee zilveren miniaturen: Vrouw bij waterput 835/000, Grootkeur, Jaarletter: G 1991, MT.: Boshoven Mensink, Rijssen/Ootmarsum ca. 20gr., en zilveren man 835/000, ca. 13gr., H. 4 cm., Cond.:U

Cakevork
Ergebnis: 25 EUR

Zilveren 835/000 cakevork met fraaie opengewerkte bloemsteel. MT.: P.Bonter, Schoonhoven/Gouda 1934, Ca. 19gr.

Kaarsendover
Ergebnis: 25 EUR

Zilveren 800/000 kaarsendover met fraaie staande bloem, ca. 11gr.

2 Plated schalen
Ergebnis: 20 EUR

Twee grote plated presenteerschalen ca. 1900 in redelijke staat 41x30cm.

3 Delen zilver
Ergebnis: 20 EUR

Twee vleesvorken met bewerkte zilveren handgreep in etui en een antieke Hollandse zilveren servetband 835/000. Jaarletter K: 1869, MT: G.F. van Geelen Schoonhoven Cond.: U

Servetring + vork
Ergebnis: 20 EUR

Zilveren servetband met guirlandes en medaillon 800/000 en een zilveren 950/000 drie-tands vorkje met bloemmotieven, stempel "V"voor Buitenlandse werken band ø 5cm., vorkje L. 14cm., samen ca. 60gr.

Zilveren cakevork
Ergebnis: 20 EUR

Hollands zilveren cakeprikker met gekroonde haan 835/000, MT: H. Hartman Schoonhoven L.: 19cm. ca. 32gr. Cond.: U

9 Zilveren lepels
Ergebnis: 20 EUR

Hollands zilveren theelepels, 835/000 en vijf sterling zilveren theelepels 925/000, samen ca. 99gr., Cond.:U

5 Delen zilver
Ergebnis: 20 EUR

Vijf delen zilver waarvan vier Hollands w.o. twee sigaretten dovers, een kaarthouder en een pincet. samen ca. 42gr., Cond.:U

2 Zilveren ruiters
Ergebnis: 20 EUR

Twee Hollands zilveren miniatuur hobbelpaardjes. Een sledevorm, Jaarletter: R, 1977, MT.: C.A.Stout, Rotterdam, Samen ca. 23gr., Cond.:U

2 Zilv. kaasduimen
Ergebnis: 15 EUR

Twee Djokja zilveren kaasduimen met mooie florale versiering, 800/000, 3.5x2.52cm., ca. 23gr., Cond.:U