Groot messing kruisbeeld ca. 1900 (bijzondere uitvoering) in goede staat 55x20x14cm.
Herman Krikhaar (Almelo 1930 - 2010 Draguignan), gemengde techniek op papier, moderne compositie getiteld "Nijk oct 90" 23x30cm. Cond.: G
H. Hermans ca. 1900, olieverf op paneel, winters landschap met figuren op een pad 27x17,5cm. Cond.: G
Vijf antieke Hollands zilveren gebaksvorkjes, model Haags Lofje 835/000, MT: I. Grauls Breda begin 1800.
Twee zilveren opengewerkte flessenbakken met druivenrankmotief. Importeursteken.: G.T.Smit, Gieten, 835/000, 4.5xø10.5cm., ca. 258gr.
Armband 3 rijen turkoois met GG 585/000 sluiting met topaas. Armband bestaande uit 3 rijen turkooiskralen, ø 8 mm, bevestigd aan een langwerpige GG sluiting, 25x5 mm, bezet met 2 rijen topaas. Bij de ...
Imari porseleinen 3-delig kaststel 2e helft 20e eeuw in goede staat 13-16cm.
Oud Hollands keramieken tegeltableau met polychroom havendecor, gesigneerd H.V.m.R (Makkums of Delft) 20e eeuw in goede staat 30x30cm.
Oude Italiaanse Capodimonte stijl figuur, gesigneerd Ceramica D'arte La Berica Gambellara 2e helft 20e eeuw 37x30x22cm. Cond.: G
Ikoon 20e eeuw Roemenië, Moeder Gods van Vladimir in uitstekende conditie 30x23,5cm.
Ring GG, 750/000, met grote agaat. Klassieke strakke ring met grote cabouchon geslepen Agaat, ø 19 mm. De Agaat zit geklemd tussen 4 poten met sierlijke vorm. ca 10,9 gr ø 53
Geschilderd kunstwerk op zijde 19e-20e eeuw in Biedermeier stijl, in zeer goede staat, olieverf op zijde 47x38cm.
Oud bronsje voorstellend een liggend figuur 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 21x9x7cm.
Ongesigneerd ca. 1950, olieverf op linnen, stadsgezicht met gracht en boten 24x30cm. Cond.: G
J. van Leeuwen? ca. 1930, olieverf op linnen, Hollandse zeilboten bij zeedijk 40x50cm. Cond.: R
Hollands zilveren miniatuur paardentram 835/000, Amsterdam, L.11cm.,. ca. 65gr.Cond.:U
G. Wedepohl ca. 1900 (Duitse School), ets op papier, Wilehlm Hein Fahn, lezende man op kasteelmuur 6,5x11cm. Cond.: G
Vier 18e-19e eeuwse tinnen schenkkannen met duimrust (2 setjes), schenktuit opnieuw aangezet. In goede staat 16-17cm.
Zilveren theeschep 835/000met gegraveerde vleugelbak en gedraaide steel met gegraveerd heft. MT.: Wed.APluut, Schoonhoven ca. 1896. Ca. 11gr.
Zeer groot antiek beeld ca. 1880 "La Foprce domptee caput manum Ducit", gesigneerd E. Picault. Compositie metaal op marmeren voet 83cm. Cond.: G
Collier bestaande uit bloedkoraal en zwarte parels met GG 585/000 slot. Collier met zoetwaterparels, ø 8mm, en bloedkoraal,4 mm, om en om met GG rond slot met bewerking, ø 10 mm. lengte 47 cm
Bloedkoralen collier, 5 rijen met antieke GG 585/000 sluiting. Mooi bloedkoralen collier, 5 rijen met koraal in de vorm van tonnetjes in diverse groottes. De snoeren zijn bevestigd aan een antiek GG m...
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, landschap met Malle Jan en boer 24x30cm. Cond.: G
Fraaie zilveren koektrommel op vier pootjes met scharnierende deksel voorzien van gravures en florale motieven. De doos is rechthoekig gecontourneerd. 925/000. 15x12x10 cm., Ca. 655gr., Cond.:U