Kapitaal Amsterdams staand horloge 18e eeuw, gesigneerd D. Molenaer. Wortelnoten kast staande op bolpoten met dubbelgebogen kap. Daaronder ajour zaagwerk. Uurwerk met kalender, maanstand en kwartiersl...
Johan Hendrik van Mastenbroek ( Rotterdam 1875 - 1945), olieverf op linnen, stadsgezicht Rotterdam met figuren 40x32cm. Cond.: G
Bijzondere Duitse vroeg Biedermeier secretaire met hoedenvak ca. 1820. Berken fineer met prachtig ingelegd binnenwerk. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. In uitstekende origin...
Hollands dubbelgebogen 18e eeuw wortelnoten op eiken kabinet (laag model) ca. 1780. Louis Quinze met bronzen beslag in goede originele staat. Minimale restauraties en fineerschade 228x183x64cm. Cond.:...
Schitterende 18e eeuwse Engelse Wings-Lantaarnklok, gesigneerd Thomas Knighton at the Loathburg in fecit (Knighton). Met anker als slinger en eikenhouten bok. In zeer goede originele staat 35x29x14cm....
J.H. Wijsmuller (Amsterdam 1855 - 1925), olieverf op linnen, winters bospad met boerderij en figuren bij avond 100x68cm. Cond.: G
Josef Wopfner ( 1843 - 1927 Duitse School), olieverf op linnen, rivier met landarbeiders en boten 30x40cm. Cond.: G
Otto Eerelman ( 1839 - 1926), olieverf op linnen, paardenstal met twee paarden en hond 36x26cm. Cond.: G
Amsterdams staand horloge 18e eeuw met wortelnoten kast. Uurwerk met scheepjesmechaniek, secondenaanduiding, datumaanduiding, slagwerk en 1 hamer op de bel. Lichte fineerschade ca. 280cm. Cond.: G
Prachtige Duitse eikenhouten uitneembare 1-deurs barokkast met lade, midden 18e eeuw met intarsia in de deur. Putti en ranken op de lijsten. Geheel staand op bolpoten, in zeer goede originele staat 20...
Franse 18e eeuwse Boulle religieuze pendule met (zilver/plate?), schildpad, koperinleg en vuurvergulde bronzen ornamenturen. origineel uurwerk Claude Maunier Paris. gegraveerd in uurwerk en voorop de ...
Zeer grote bronzen vuurvergulde bronzen empire pendule ca. 1820 met Orfeus. In uitstekende staat met goedwerkend 8-daags uurwerk met touwtjesslinger 63x47x28cm.
Bioscoop projector uit 1950, Fabrikant Frieseke & Hoepfner "Bauart Dr. A. Jotzoff" (Erlangen - Bruck), Type: FH 66 B, 196x165x50cm. In ongeteste staat.
Jan te Wierik (1954 - 2002), olieverf op linnen, Happy Family 100x80cm. Cond.: G
Jan te Wierik 2000 (1954 - 2002), acryl op linnen, fantasiefiguur 90x70cm. Cond.: G
Zeldzaam 19e eeuws damast jachtgeweer met kruithoorn in originele kist. Gesigneerd E. Berhart, Cannonier de Paris, prachtig bewerkt 116-117cm. In zeer goede originele staat.
Jan te Wierik 2000 (1954 - 2002), acryl op linnen, vrouwelijk naakt 70x90cm. Cond.: G
Imposant Djokja zilveren theeservies, 800/000. Dienblad 57x40 cm. met theepot, melkkan, suikerpot, lepelvaasje en theezeefje met bakje. Totaal gewicht ca. 3300 gr., Cond.:U
Zeer groot antiek bronzen figuur, voorstellend een soldaat met mortier en vlag ca. 1890. Gesigneerd Ferari, mooie patina 93cm. Cond.: G
Groot oud bronzen beeld van Jan te Wierik (gesigneerd) J.T.W. 1.A nr. 1 van de 2. Geheel op zwart marmeren voet in goede originele staat 64x30x20cm.
Jan Gerrit Jordens (1883 - 1962, verso gesigneerd), olieverf op paneel, abstracte compositie 44x60cm. Cond.: G
Jan Gerrit Jordens (1883 - 1962, ongesigneerd), olieverf op paneel, abstracte compositie 61x47cm. Cond.: G
Oene Romkes de Jongh ( Makkum 1812 - 1996 Amsterdam), olieverf op linnen, Hollands stadsgezicht in de winter met vele figuren 54,5x67,5cm. Cond.: G
Bijzondere grote zeldzame Chinees porseleinen vaas 18e of 19e eeuw met grote kraagrand. Met prachtig landschap tafereel, krijgers, vogels etc. Minimale haarscheur (2cm) en 1 chip (0,5cm). 123xø45cm.
Hendrik Heijligers (Batavia 1877 - 1967 Nice), olieverf op linnen, Larens interieur met familie 60x73cm. Cond.: G
Bijzondere oorstekers, WG, 750/000, met briljant en Tahitie parel. OOrknoppen in de vorm van een ovale bloem met in het midden een bijzonder mooie Tahitieparel, ø 11mm. De randen om de parel zijn voll...
Choker, WG 585/000, met briljant. Gematteerd visgraatcollier met in het midden een grote briljanten entouragehanger, ø 17 mm,, 1x 0.45 crt, 8x0.05crt en16x0.03 crt. De hanger zit met 2 briljanten, 2x0...
Grote bronzen vuurvergulde empire pendule met Diana, eerste vergulding (geen beschadigingen), 8-daags uurwerk met touwtjesslinger ca. 1820. in uitstekende staat 56x40x15cm.
Grote 18e eeuwse Franse pendule, groot bronzen uurwerk met kwartierslag, datumaanduiding en dubbele bel. Functies niet getest 60x46x16cm.
Aris Knikker (Haarlem 1887 - 1962 Den Haag), olieverf op linnen, zeldzaam stadsgezicht Utrecht 100x80cm. Cond.: G
Zware bronzen vuurvergulde pendule met putti in 18e eeuwse stijl met 8-daags Frans uurwerk en veerlsinger ca. 1850. J. Lefebre Fils Paris, in goede originele staat 33x24x17cm.
Ring GG 585/000, breed, 25,5 mm, met licht blauw emaille. In het midden een markies geslepen blauw topaas ca 10,5x14,6mm, rondom bezet met een GG bollenrand, briljanten en 2 lichte topazen. In de bred...
Ring GG 585/000, breed, 25,5 mm, met licht lila emaille. In het midden een markies geslepen Amethist ca 10,5x14,6mm, rondom bezet met een GG bollenrand, briljanten en 2 amethisten. In de brede band va...
Hanger, GG, 750/000, met Zuidzeeparel en Briljant. Hanger met grote mooie Zuidzeeparel,ø 15 mm, met een GG hangeroog, sierlijk gevormd , volledig bezet met kleine diamanten, totaal ca 0,23 crt. Het si...
Zilveren 4-delig koffie- en theeservies op voet met ebbenhouten handgrepen, bewerkte rand (voet en langs de bovenrand) en eikelmotief op de deksels. Z2 keur, MT: D.J. Aubert Den Haag. Gewicht (inclusi...
Grote prachtige Schwarzwalder stijl ( Zwitserland?) houtgestoken berenbank met 2 staande beren en uitgesneden beer in de rugleuning (glazen ogen). In zeer goede staat 100x44x220cm.
Russisch ikoon 18e eeuw, Heilige monniken Iosimas en Savattij. Kloosterstichters van het beroemde Sovoletsky-klooster op het eilend Sovoletsk in de Witte Zee. Ikoon uit de 18e eeuw in zeer goede condi...
G.J. Delfgaauw ( 1882 - 1947 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdamse haven 30x40cm. Cond.: G
Jan Frederik van Deventer ( 1822 - 1886), olieverf op paneel, koeien langs de Waal 30x45cm. Cond.: G
Erasmus Bernhard van Dulmen Krumpelman ( 1897 - ), olieverf op linnen, meisje met boek 50x60cm. Cond.: G
Jan te Wierik '90 (1954 - 2002 Rekken), olieverf op paneel, fantasiefiguren 102x72cm. Cond.: G
Bijzondere fraaie grote 5-lichts zilveren vierarmige kandelaar. Basement staat op 4 poten met bladmotief. De gehele kandelaar is bewerkt met gelobte bloemmotieven 925/000 Z1 gekeurd ca. 1200gr. 51xø40...
Zilveren rondom geëmailleerd Russisch sigarettenetui met kleurige florale motieven, rondom ijsberen afbeeldingen en strijders te paard aan voorzijde. 11x8x2cm., ca. 240gr., Cond.:U
Horloge, GG 585/000 met spangband. Horloge, merk Charisma "dau queen", elegant organisch model, gematteerrde band met rond uurwerk. De spangband van het hrologe beschikt over 2 scharnieren. ca 44,0 gr...
Armband, WG 585/000, met briljant. Armband met visgraatschakel met in het midden een tussenstuk in bloemvorm, bezet met briljanten 1x0.20 crt en 16x0x08 crt in fantasie entourage. In de rand zijn 16 d...
Heel bijzondere 9-delige 585/000 gouden naaigarnituur bestaande uit 2 zeldzame garenklosjes, naaldenkoker, priem, vingerhoed, naaischaartje met schede, potlood en mesje. Nederlands gekeurd. Het geheel...
Antiek 7-persoons orkest. Karikaturen gemaakt van notenhout en ivoor ca. 1900. In goede originele staat 14-17cm.
Hollands eikenhouten 18e eeuws dubbelgebogen kabinet met origineel beslag in redelijk tot goede staat 248x190x56cm.
Prachtige vuurvergulde bronzen empire pendule ca. 1820 in zeer goede staat (vergulding goed, geen beschadigingen). Schoon en werkend 8-daags uurwerk met touwtjesslinger 33x25x9cm.
Oorstekers, WG, royaal bezet met diamanten. Oorstekers, half om het oor, met over de oorsteker verdeeld 2 rozetten met briljanten versierd aan de randen met baquette geslepen diamanten. 1.03ct TW/VSI....
Zilveren rondom geëmailleerd Russisch kistje, aan binnen-en buitenzijde verguld, kleurige florale motieven met wit bandmotief rondom versierd, op vier bladvormige pootjes, 84 Solotniks zilver. 10x8x70...
Kersenhout-fineer Biedermeier-stijl vitrinekast, 21e eeuw, geheel uitneembaar. Achterwand met spiegelglas, zijkanten met glas. Geheel met de hand gepolitoerd. Kwaliteitsmeubel in goede staat. 190x130x...
Kapitale grote vergulde empire pendule, ca. 1820, met touwtjes slinger. Op de pendule staat een vrouw met harp, over de klok ligt een tijgervel. De klok is compleet schoongemaakt en gerestaureerd, l...
Chris van de Windt (Leidsche School, Brussel 1877 - 1952 Leiden), olieverf op paneel, stilleven met bloem op tafel 37x25cm. Cond.: G
Marek Oberlander (Szcerzec Polen 1922 - 1978 Nice), gemengde techniek op papier, abstract figuratief mens met geraamte 64x44cm. Cond.: G
V. Latour 19e eeuw, olieverf op paneel, 2 damesportretten "Favouritin en Scherkessin" 24x30cm. Cond.: G
Slavenband, WG, 750/000, met een rij briljanten. Slavenband met aan de bovenzijde een verhoogd stuk waarin een 21 briljanten, verlopend in grootte, van 0,02 crt tot 0,10 crt, zijn gezet. De slavenband...
Mooi horloge, WG, 750/000, met briljant. Ovaal dameshorloge, Juvenia mechanisch, met WG strak gematteerde band. Om het horloge zit een rand met zetkastjes met daarin 24 briljanten, totaal ca 0,96 crt....
Collier met bloedkoralen. 19e eeuws collier, 4 rijen bloedkoraal, verlopend, met in het midden een antiek GG 585/000 voorstuk, ø 34 mm. De sluiting bestaat uit een ovaal GG 585/000 schuifslot met bewe...
Elegant horloge GG 585/000, Eterna. Zwaar GG herenhorloge, rechthoekig afgeronde kast, 30x25 mm, met witte wijzerplaat met datum en indexen. Aan de kast zit een zware bewerkte schakelband met klapslui...
Kapitale ovale sterling zilveren Engelse jardiniere (handgedreven), rustend op 4 acanthusbladpoten en rondom versierd met gedreven bloemmotieven 925/000 ca. 1475gr. 33,5x23x13cm. Cond.: U
Grote vroeg Biedermeier Empire Weense klok met zwaar bronzen uurwerk. Intarsia met figuren en bloemen in notenhout fineer ca. 1800. Geëmailleerde wijzerplaat (lichte fineerschade) 81x38x19cm. Cond.: G
Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), olieverf op linnen, bloemenverkoopster 40x50cm. Cond.: G
S. van den Berg (waarschijnlijk Simon van den Berg 1812 - 1891 Arnhem), olieverf op paneel, herderin met schapen 53x33cm. Cond.: R-G
Prachtige antieke prinsessenring WG, 585/000 met briljanten. Langwerpige ring met 3 briljanten, 1x0,25crt en 2x 0.17crt. om de grote briljanten zitten 18 kleine diamanten. Het geheel is van een goede ...
Oorknoppen, WG, 585/000 met briljant. Mooie grote solitair oorknoppen met een zespoot chaton met daarin een briljant, ca 0.70 crt per steen. ca 1,8 gram
Groot ovaal zilveren dienblad met brede gedreven bloemrand en open grepen 900/000 Z2 gekeurd ca. 1425gr. 60x34cm. Cond.: U
Grote gladde zilveren kraantjeskan op 3 houten bolvoetjes met houten greep 925/000. Totaalgewicht ca. 1125gr. 35xø13cm. Cond.: U(klein deukje in deksel)
Kleine 18e eeuwse Hollands wortelnoten fineer kabinet ca. 1780. Zijkanten met fineerschades, lijsten compleet (voorzijde goed) 220x130x56cm. Cond.: M
Bronzen vuurvergulde empire pendule ca. 1820 met bronzen figuur. 8-Daags origineel werkend uurwerk met touwtjesslinger, in goede staat 43x32x12cm.
Arend Jan van Driesten (Leiden 1878 - 1969 Oegstgeest), olieverf op linnen, boerenhuis met rieten dak en was-ophangende vrouw 78x53cm. Cond.: G
Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941 Ermelo), olieverf op linnen, straatje in Elburg met figuren 50x40cm. Cond.: G
Evert Moll( Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdams havengezicht 100x60cm. Cond.: R-G
Ikoon, Christus Pantokrator met zogenoemd gebaar en geopend evangelieboek 25,5x31,5cm.
Willem Oppewoorth (Amsterdam 1847 - 1905 Utrecht), olieverf op linnen, landschap met boerderij 30x45cm. Cond.: G
Edward Armfield (Engelse School 1817 - 1896), olieverf op linnen, twee jachthonden met vos en fazant 40x30cm. Cond.: G
Rijring, GG, 750/000 met Briljant en Robijn. Brede ring bestaande uit 3 rijringen aan elkaar bevestigd. De middenste ring heeft 3 ovaal geslepen robijnen met daartussen 4 kleine briljanten. Aan weersk...
Mooie klassiek ring WG 585/000, met parels en diamanten. Brede bovenzijde met 5 parels op een rij. Naast de parels zitten aan weerskanten 7 briljant geslepen diamanten, strak gezet. Aan de uiteinden z...
Oude Joodse zilveren wandkandelaar voor 9 kaarsen met bewerkte achterwand waarop o.a 9 turkoois stenen, ca. 770gr. 25x21x6,5cm. Cond.: U
Twee bijzonder mooie grote Sterling zilveren, 925/000, tafelkandelaars met geschulpte voet. H.ca 32 cm. samen ca.1134 gr. Cond:. U.
Collier, WG 585/000 Panteraschakel. Panteraschakel, 7 rijen met groot slot. Breedte 9 mm. Lengte 46 cm. ca 31,4 gr. Nieuw
Zeldzame prachtige Chinees ivoren figuur ca. 1900. Voorstellend een Chinese man met baard en kikkers. Gesigneerd en in zeer goede originele staat 19cm.
Evert Moll ( 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdamse haven 30x40cm. Cond.: G
Zeer compleet en gaaf Hollands zilveren eet- en dienbestek 835/000; 12x tafellepels, 12x tafelvorken, 12x dessertlepels, 12x dessertvorken, 2x sauslepels, 2x groentelepels, 1x aardappellepel en 1x soe...
Zilveren 32-delig tafel-en dessertcouverts, 835/000, model Hollands glad met lofje op achterzijde. Voorzien van diverse jaarletters en meestertekens. Ca. 1660 gr., Cond.:U
Slavenband, GG 585/000 strakmodel. Massieve armband, merk Azra, voorzien van scharnier met aan de bovenzijde een strakke tweelijnige slag. Breedte armband 4 mm. ca 26,8 gr. ø 57x53 mm. Nieuw
Joris Verdonkschot (nr. 5/8), groot bronzen figuur op marmeren sokkel, gesigneerd Allegreho, in zeer goede staat 52x20x12cm.
Bronzen Michelangelo 19e eeuw, gesigneerd H. Luppens en Cie. In zeer goede staat met mooie patina 50cm.
Joris Verdonkschot 04 (nr. 5/8), bronzen figuur op marmeren voet, gesigneerd en titel "Passione II". In zeer goede staat 27x27x13,5cm.
Statenbijbel 17e eeuw (piratendruk) v.d. gebroeders Stam uit 1643. octrooi van Ravenstein, gedrukt met toelating v.d. bestuurders Amsterdam. Met origineel lederen band en bronzen beslag in goede staat...
Ongesigneerd?, 19e eeuw, olieverf op linnen, Hollands ijsgezicht. In originele ongereinigde staat 60x80cm. Cond.: R-G
Twee Duitse zilveren empire kannen begin 1800 met houten handgreep en ovaal deksel. Rondom voorzien van handgravure. Grote kan 20x22cm., kleine kan 15x15cm. Cond.: U