Twee zeldzame Delfts blauwe 18e eeuwse dekselvazen met landschapsdecor. Bloemen, pauw en leeuw op deksel (chips af) 39,5xø17cm. Cond.: R-G
Twee prachtige 18e eeuwse Delftsblauwe sierborden; 2 maal van de Claeuq met geschulpte rand (lichte randschade) met floraal- en vogeldecor ø31,8cm. en ø31,4cm. Cond.: R
Prachtig Duits wortelnoten fineer Grunderzeit naaitafel ca. 1880. Recentelijk gerestaureerd en hand-gepolitoerd in uitstekende originele staat 76x49x41cm.
Barometer 19e eeuw met mahonie-fineer en band-intarsia. Tinnen wijzerplaat met Hollands opschrift (benen vaasje), stukje hout eraf Cond.: R-G
Gesigneerd J. Altink '53 (ongekeurd), aquarel op papier, vaas met bloemen 36x28cm. Cond.: G
Ring, zilver/verguld, 925/000 met Lapis Lazuli. Sierlijk opengewerkte brede ring met in het midden een ovaal cabouchon geslepen Lapis Lazuli, ø 16x10mm. Licht van kleur.. ø 56 ca 6.7 gr