Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

18. Oktoberveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 18. Oktober 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Indonesisch aquarel
Startpreis 40 EUR

Indonesische school ca. 1950 (Oekardi?), aquarel op papier, Indonesisch landschap met berg 36x26cm. Cond.: G

Gietijzeren heksenketel
Ergebnis: 20 EUR

Chinese gietijzeren vaas met hengsels, Chinese tekens en figuren 20e eeuw 26x21xø18cm. Cond.: G

Herman Brood
Startpreis 90 EUR

Herman Brood 13/200 (Zwolle 1946 - 2001 Amsterdam), litho op papier, item Collect Killer 27x22cm. Cond.: G

Fles met boot
Ergebnis: 40 EUR

Fles met zeilboot ca. 1900 in goede originele staat 26xø8cm.

Serviesje 12,5 huwelijk
Ergebnis: 25 EUR

Oude porseleinen serviesdelen ter ere van een "12,5 jarige echtvereeniging" 1e helft 20e eeuw met gouddecor; 1 koffiekan, 2 theekopjes en 2 kop&schotels(koffie) 7-25cm. Cond.: G

Schilderij, zeilboot
Ergebnis: 60 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, Hollandse zeilboten bij een stad 50x60cm. Cond.: G

Stuurwiel (boot)
Ergebnis: 40 EUR

Origineel mahoneihouten antiek scheeps-stuurwiel in goede originele staat ø60cm.

Boedha beeld, wit
Ergebnis: 60 EUR

Chinese boedha gemaakt van (jade?) 20e eeuw in goede staat 26,5x13,5x7cm.

Schilderijtje, rijstpapier
Startpreis 50 EUR

Chinees schilderijtje op rijstpapier in ivoren lijstje van een zittende vrouw bij een meubel 9,5x11,5cm.

Kist, messing beslag
Startpreis 190 EUR

Grote opbergkist met lades en deksel met messing beslag ca. 1880. in zeer goede originele staat 30x38x23cm.

Duitse ets
Startpreis 25 EUR

Duitse School nr. 8/75 (Schneider?), ets op papier, liggend naakt voor de televisie "Bild leider gestört" 16x19cm. Cond.: G

2 Blikken
Ergebnis: 85 EUR

Twee vooroorlogse blikken; 1x Droste Cacao Haarlem Holland (oxidatie) 29x18x18cm. en 1x IJsbonbons confectionery ca. 1900 (Jugendstil) oxidatie 26x18x18cm. Cond.: R

T. Scheep, boten op zee
Ergebnis: 95 EUR

T. Scheep ca. 1930, olieverf op linnen, driemaster op ruwe zee 49x90cm. Cond.: R_G

Jochem de Graaf, figuren groot
Startpreis 70 EUR

Jochem de Graaf, gemengde techniek op linnen, figuren in landschap 80x80cm. Cond.: G

3 Russische lakdoosjes
Ergebnis: 40 EUR

Drie oude Russische handbeschilderde lakdoosjes, gesigneerd; 1x met heilig decor 3x6x6cm. en 2x met arresleedecor 3x6x9cm. en 4x7x8cm. Cond.: G

Pantera collier WG
Startpreis 980 EUR

Collier, WG 585/000 Panteraschakel. Panteraschakel, 7 rijen met groot slot. Breedte 9 mm. Lengte 46 cm. ca 31,4 gr. Nieuw

Speelwals
Ergebnis: 450 EUR

Speeldoos (kersenhout?) met wals 19e eeuw. Bevat 4 melodiën (waarschijnlijk Zwitserland) In goede originele werkende staat (1 tand mist) 11x32x14cm.

Koperen tonnetje
Startpreis 15 EUR

Oud messing bewerkte hengselkon met Oosters dierendecor 20e eeuw in goede staat 23xø22cm. Cond.: G

Zilv. lepeltjes + Schaal
Ergebnis: 50 EUR

Zeventien zilveren lepeltjes en plated schaal. Lepeltjes zijn van de serie bloemen van Douwe Egberts 835/000 ca. 153gr. L.: 10,5cm. (Cond.: G), plated schaal is van WMF 31x20cm. ca. 152gr. (Cond.: R-G...

Bontjas, nerts
Ergebnis: 50 EUR

Oude nerts bontjas in zeer goede staat met etiket "Heek peelterijen Almelo" 82cm. Cond.: G

Lot 3 heren horloges
Ergebnis: 70 EUR

Lot: 3 horloges. Plat zilver kleurig Casio herenhorloge, Citizen herenhorloge automaat, kleine "Tagheuer", zilverkleurig met metalen band.

Motiefverzameling "Leger des Heils"
Startpreis 60 EUR

Motiefverzameling "Leger des Heils". Opgezet als tentoonstellings verzameling.

Hanger peervormig bloedkoraal
Ergebnis: 90 EUR

Hanger, GG 585/000, met peervormige Bloedkoraal. Kleine fijn bewerkte hanger met peervormige Bloedkoraal, erg mooi van kleur. Grootte 15x10mm (zonder oog). ca 1,3 gr

Collectie Nederland
Ergebnis: 100 EUR

Nederland 1852-1973 collectie gebruikt/ongebruikt/postfris in voordrukalbum, hoge cataloguswaarde.