Antiek Biedermeier Hollands inktstel met kristallen flacons en thermometer, voorzien van zilveren, 835/000, voet en twee zilveren dopsluitingen, op zwart basement en 3 ivoren voetjes. 2e helft 1800. M...
Antieke Hollandse zilveren kledendrachtschaar, 835/000, met ketting-ogen, begin 1800 toegeschreven aan J.Olfers, L.14cm., Cond.:U
Stel geslepen kristallen dekselcoupes op onderschotel met amandelslijpsel en ster op de bodem, kleine beschadiging, met fraaie zilveren knoppen, 835/000 welke bekroond worden met liggende koeien, MT.:...
Zilveren miniatuur veegblik 18e eeuw met geprofileerde steel met ring, MT: Jan Borduur Amsterdam anno 1753 6x4cm. , ca. 10gr.
Zilveren 5-lichts kandelaar(bovenstuk afschroefbaar tot 1-lichts kandelaar) met bewerkte voet (krasjes op voet) 925/000, 25x25cm.
Prachtige puntgave trapeziumvormige getrapte tafelkandelaar met gegraveerde guirlande-bewerking. Op alle etages van de kandelaar een kabelrandmotief 835/000, MT: van Kempen en Begeer Leiden 12x12x29cm...
Engels sterling zilveren theepot op vier pootjes met houten greep en scharnierend deksel met voluten rand, 925/000 10xø11cm. Cond.: U
Stel geslepen kristallen olie-en azijn karafjes met diamantslijpsel, 1x met gerestaureerde stop en 1 karaf met chip, in fraaie 925/000 laat empire zilveren standaard met kabelrand, op vier bo;pootjes ...
Mooi groot zilveren roomstel op dienblaadje met gecontourneerde randen op vier bolpootjes, 835/000 Z2 gekeurd ca. 395gr. (Blad: 28,5x17,5cm., kan: 15,8,5cm.) Cond.: U
Fraai en zeldzaam antiek zilveren 835/000 pijpfoedraal met een lange pijpragger, aan jasseronketting, met inscriptie aan voorzijde van de kop, onbekende MT., ca. 1850, L. 14cm. ca. 39gr.
Sterling zilveren 925/000 brandewijnkom met gegoten handgrepen. 26x10.5x8 cm., ca.297 gr., Cond.:U
Mooie gelobte zilveren, 925/000, brandewijnkom. 23x10x19cm ca 275 gr. Cond U
Rijkelijk bewerkte Engelse sterling zilveren jardiniere met losse binnenbak rococostijl met putti's, cartouches en blad/bloemmotieven op acanthusblad-pootjes 925/000, ca.395gr. Cond.: U
Verguld zilveren dekseldoos waarvan de binnen- en buitenzijde van het deksel versierd zijn met bijbelse voorstellingen. Binnen- en onderkant van de doos zijn vuurverguld, 835/000, 3xø7,5cm. Kleine haa...
Zilveren 4-lichts kandelaar op 8-kantige voet, kleine schade. Kon. Ned. Edelmetaalbedrijven van Kempen, Begeer en Vos ca. 1920, 925/000, 10,5x15x28cm.
Bijzondere zilveren tabaksdoos 835/000,met dubbel opgehoogd en afsluitbaar deksel, inscriptie binnenzijde, met sigarenrekje en fraaie gravering van o.a. ruiter met 2 paarden en dorpsgezicht, met C-vol...
Mooi Engels sterling zilveren theeservies 925/000 op plated gegraveerd en gecontourneerd tablet. Het servies rust op 4 bolpootjes. Zilvergewicht servies inclusief houten greep ca. 1800gr.
Mooie zilveren 5-armige tafelkandelaar op ovale voet, 835/000 12x42cm. Cond.: U
Schitterende Hollands zilveren ajourgezaagde broodmand op 4 pootjes met parelrand. 925/000, grootkeur, jaarletter P: 1975, MT: Aubert Den Haag ca. 383gr. 31x20x12cm. Cond.: U
Stel fraaie zilveren drielichtskandelaars, 925/000, op ronde voet. 23x18cm., ca. 511gr.
Mooie grote antieke zilverenj visschep met ajourgezaagde bak waarin vismotief, 18e eeuw,. Het geheel is met de hand gegraveerd. 835/000, inlands werk "gekroonde V" L. 34cm., ca. 125gr., Cond.:U
Mooi grote blauwglazen schaal 19e eeuw op bewerkte gecontourneerde voet met vele florale motieven, Duitsland. 835/000, MT: J.G.K., Hoogte: 20cm., øschaal:24,5cm., øvoet:14cm. Cond.: U
Zilveren rondom geëmailleerde kowsch, aan binnen-en buitenzijde verguld. Kleurige florale motieven met turkooiskleurig bandmotief versierd. 84solotniks zilver, ca.44gr., L.8cm., Cond.:U
Antiek Hollands zilveren trekpotje met bijbehorend comfoor en opengewerkte bovenrand. Rijkelijk voorzien van parelranden. Tuit en heft met acanthusblad-motief. het comfoor staat op een houten basement...