Oud porseleinen figuur van een bloemenmeisje, gemerkt Passau 20e eeuw, lichte chips 18cm. Cond.: R
Duits Thuringen porseleinen figuur Karl Ens ca. 1900, voorstellend eendjes voeren, 21cm. Cond.: G
Twee porseleinen figuren, gemerkt Passau. Voorstellend een romantisch paar bezig met een balspel 20e eeuw (1 vinger eraf en chips aan bloem) 20-21cm. Cond.: R
Kavel Grieks porselein en Hollands aardewerk o.a; Koninklijk Goedewaagen, Koninklijk herdenkingsbord 1938 geboorte Cond.: R-G
Villeroy en Boch aardewerk, 21 deel, (beschadigd) 1e helft 20e eeuw en 1 Gouda plateel asbakje in de vorm van een klompje, decor Lydia (chip af) o.a; vazen, potten, tablet etc. 12-32cm. Cond.: M
Imari porseleinen bord met bloemen- en gouddecor, lichte randschade en 2 oude haarscheuren ø22,5cm. Cond.: R
Drie Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse kommen met blauw decor; 1x CHinese muur 7,3xø15,7cm., 1x Draak (haarscheur) 5,7xø13,2cm. en 1x vlinder (chip rand) 6xø15cm.
Twee 18e eeuwse Hollandse Delfts keramieken schotels; 1x gelijmd, gemerkt met bloemendecor en 1x gemerkt LPK, lichte randschade met bloemendecor 34-35cm. Cond.: M-R
Zeer grote porseleinen koets, 2e helft 20e eeuw met dame, hond en koetsier. In barokstijl Chips af bij bloemen. 40x76x26cm.
Grote porseleinen tafelopzet schaal met putti, goud- en bloemendecor, 2e helft 20e eeuw. Rand gelijmd lichte beschadigingen aan de bloemen. 49xø30cm.
Grote porseleinen tafelopzet schaal met putti, goud- en bloemendecor, 2e helft 20e eeuw. Rand gelijmd lichte beschadigingen aan de bloemen. 44xø31cm..
Twee delen Chinees porselein 19e eeuw; 1x imari beker (chip van bodem) 7xø8cm. en 1x kom met oranje en bloemdecor 5,5xø10,3cm. Cond.: R
Grote porseleinen koffiekan ca. 1890 met prachtig handbeschilderd bloemendecor en koperen handgreep 28x24xø15cm. Cond.: G
Grote keramieken Jugendstil stijl vaas met putti in de stijl van Goldschneider 2e helft 20e eeuw 70x30x30cm. Cond.: G
Grote keramieken Jugendstil stijl vaas met putti in de stijl van Goldschneider 2e helft 20e eeuw 70x30x30cm. Cond.: G
Ivoren heilige Petrus 18e eeuw staand op houten bijbel in goede originele staat 11,4cm.
Oud Zuid-Amerikaans terracotta blaasinstrument in de vorm van 6 Zuid-Amerikaanse vrouwen in kledendracht 20e eeuw 12xø10cm. Cond.: G
Vijf moderne keramieken bekers door Gijs Kraan, 6xø8cm., Cond.:G
Oude aardewerken schaal Kennemer (Velder aardewerk) met rgroen en oranje glazuur ca. 1940 in zeer goede staat 7xø32cm.
Twee oude Meissen porseleinen kruidenschaaltjes 1e helft 20e eeuw, 1 schaaltje gelijmd 5x11x8cm. Cond.: R-G
Acht delen oud/antiek Chinees porselein ; 2x miniatuurvaasjes (gesigneerd, blauw decor ca. 1900 (Cond.: G), 3x bordjes met bloemdecor ca. 1930 (Cond.: G), 1x Schotel 19e eeuw (haarscheuren en chip) 6-...
Drie oude delen onyx-marmer 20e eeuw; 2x vaasje onyx 14xø7cm. en 1x dekselpot marmer 12xø13cm. Cond.: G
Oude Aziatische benen boedha 20e eeuw op houten sokkel 19,5x5x5cm. Cond.: G
Oude lampevoet met los daarop een terracotta beeld (2 scherven van de voet af) 43xø16cm. Cond.: R
Oude metalen lamp met bisquit porseleinen figuur, hand beschadigd 36xø15cm. Cond.: R
Twee Royal Schwabap keramieken kastkommen met gelithografeerd decor in zeer goede staat 11xø16cm. Cond.: G
Oude porseleinen dekselvaas in Sevres stijl 20e eeuw (kraag gelijmd) en een koperen minidoofpot 20e eeuw. 16-27cm.
Twee keramieken satsuma vazen 20e eeuw met geisha- en gouddecor in zeer goede staat 26xø15cm.
Grote Japanse Quang Ying 20e eeuw, chip van stukje vinger 41cm. Cond.: R-G
Porseleinen Jugendstil schaaltje met nikkelen omranding ca. 1900 3xø17cm. en 1x Delfts blauw 6-hoekige pot met zilveren deksel (925/000). Gehel pot beschilderd met florale motieven 12x7,5x7,5cm. Cond....
Vier Chinees porseleinen borden met geribbelde omranding. Landschaps- en bloemenmotief ca. 1900. 1x gelijmd en 1x haarscheur + chip, 2x Goede conditie ø22,5cm. Cond.: R-G
Twee Chinese soepkommen met lepels ca. 1920 met groen decor van vlinders en bloemen 6x11,5cm. en lepels 14cm. Cond.: G
Grote antieke terracotta Chinese wandschotel met als voorstelling een Chinees met kind en draak (1 chip) 8xø46cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen gemberpot ca. 1900 met diverse figuren onder een boom 22xø20cm. Cond.: G
Antiek terracotta reliëf met Egyptische voorstelling, chip af. 12x8x2cm., Cond.:G
Twee keramieken Jugendstil vazen, ca. 1900, gemerkt: Keller en Guerin Luneville Frankrijk. geglazuurd met pastelkleurig bloemendecor. 28x18x ø15 cm., Cond.:G
Porseleinen sierkop & schotel ca. 1900 met gouddecor, zwaardteken. Vermoedelijk Frankrijk of England 9xø15cm. Cond.: G
Twee Russisch porseleienen figuren 1x sneeuwhoen en 1x mandarijneend, made un USSR en teken, 14-19 cm., Cond.:G
Porseleinen Picasso design vaas, edition 1996 door Goebel Duitsland 26x24x9cm.
Oud twaalf persoons moccaservies, gemerkt Mosa Maastricht, ca.1930, in goede staat.
Vijf oude/antieke kopjes met daarbij 2 schotels; 1x prachtig Empire kopje, verguld met fijn handbeschilderd landschapsdecor (haarscheur), 1x Empire kopje handbeschilderd (beschadigd), 1x kop&schotel B...
Terracotta veulen, ontwerp Richard Uhlemeyer Hannover 1938 Duitsland 25x22x5cm. Cond.: G
Twee majolica vazen ca. 1890, beide gelijmd 27x12x10cm. Cond.: M
50-Delig Frans keramieken restservies ca. 1930, gemerkt Obernai Faienceries Sarreguemines France. Geheel bestaand uit; 13x ontbijtborden, 13x maaltijdborden, 9x diepere borden, 1x grote ronde schaal, ...
Twee Duits porseleinen siervazen met bloem- en vlindermotief. gemerkt Bareuther Waldsassen Bavaria Germany in uitstekende staat 22xø14cm.
Antiek keramieken restservies met blauw decor (ongemerkt), onder andere; 2x grote schaal, soepterrine en 14 borden Cond.: G
Porseleinen Imperia Austria servies 20e eeuw bestaande uit; 16 borden, 2 grote vleesschalen, 1 grote terrine, 2x juskom en 3 opdienschalen Cond.: G
Groot uitgebreid Bavaria porseleinen eet- en ontbijtservies met bloemdecor o.a; terrines, borden, kop&schotels, schalen (enkele chips) Cond.: R-G