Diese Webseite verwendet Cookies

17. Juliveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 5. Juli 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Fam Rose vaas, ca. 1900 6267
Fam Rose vaas, ca. 1900
Startpreis 400 EUR
Klein kanon 2074
Klein kanon
Startpreis 60 EUR
Verkauft
Imari trekpot, 18e-19e eeuw 6260
Imari trekpot, 18e-19e eeuw

Ergebnis:

225 EUR

Verkauft
Zilveren dienblaadje 568
Zilveren dienblaadje

Ergebnis:

300 EUR

Kruisje WG briljant 30
Kruisje WG briljant
Startpreis 195 EUR
Verkauft
Chin. kom + dekseldoos 6253
Chin. kom + dekseldoos

Ergebnis:

75 EUR

Verkauft
Lederen bank 4037
Lederen bank

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
Zilveren candyschaal 23
Zilveren candyschaal

Ergebnis:

120 EUR

Verkauft
Zilveren suikerschep 561
Zilveren suikerschep

Ergebnis:

50 EUR

Zilveren tabaksdoos 16
Zilveren tabaksdoos
Startpreis 350 EUR
Verkauft
Niervormig tafeltje 4030
Niervormig tafeltje

Ergebnis:

110 EUR

Verkauft
Engels kabinet, 19e eeuw 4023
Engels kabinet, 19e eeuw

Ergebnis:

700 EUR

Klok met beer 3622
Klok met beer
Startpreis 650 EUR
Bronzen pendule 3615
Bronzen pendule
Startpreis 650 EUR
Vuurvergulde pendule 3608
Vuurvergulde pendule
Startpreis 3.500 EUR
Verkauft
Klok 3572
Klok

Ergebnis:

30 EUR

Bronzen pendule, Faun 3565
Bronzen pendule, Faun
Startpreis 800 EUR
Verkauft
Jaarpendule 3558
Jaarpendule

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
Klok 3522
Klok

Ergebnis:

100 EUR

Empire pendule 3515
Empire pendule
Startpreis 1.700 EUR
Verkauft
2 Delen aardewerk 6217
2 Delen aardewerk

Ergebnis:

70 EUR

Friese staartklok 3508
Friese staartklok
Startpreis 500 EUR
Miniatuur skelet 6210
Miniatuur skelet
Startpreis 180 EUR
Houten beeldje, ivoor 6203
Houten beeldje, ivoor
Startpreis 250 EUR