Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, voorstelling naar Piet Mondriaan 60x60cm. Cond.: G
Vier delen brons 20e eeuw; 1x kistje monogram K, 1x briefopener, 1x blaker, 1x "horen, zien en zwijgen" 4-25cm. Cond.: G
Engelse commode begin 19e eeuw. Mahonie fineer met origineel bronzen beslag. lichte fineerschade 87x100x45cm.
Toon Koster (Schiedam 1913 - ), olieverf op linnen, boerderij bij nacht 50x70cm. Cond.: G
Oude cloisonne dekselpot 20e eeuw met Japanse voorstellingen en bloemen, mooie kwaliteit 18xø12cm. Cond.: G
Grote eikenhouten scheepskatrol met smeedijzer 19e eeuw, lichte wormbeval 51x19x15cm. Cond.: G
Acht diverse kandelaars, brons en messing, 18e ?, 19e en 20e eeuw. In gode originele staat. 18-25cm.
Bronzen Jezus (Franklin Mint), limited edition 2000 driekleurig gepatineerd 31cm. Cond.: G
Bronzen figuur 19e eeuw met losse marmeren sokkel (beschadigd). Voorstellend een tekenaar, in goede originele staat 13,5x12,5x8cm.
Antiek mini-pistool, 1 schots nr. 46 in originele staat 8,5cm. Cond.: G
Drie kleine antieke bronzen figuren; 1x Romeins figuur, 1x liggende leeuw en 1x man met handen in de zakken 4-9,5cm. Cond.: G
Decoratieve samac tafellamp met mooie glazen kap 2e helft 20e eeuw. Met voorstelling van vrouw die vogels aan het voeren is 70x16x20cm. Cond.: G