Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

16. Aprilveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 19. April 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

G. Diepeveen, Mondriaan
Startpreis 60 EUR

Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, voorstelling naar Piet Mondriaan 60x60cm. Cond.: G

4 Delen brons
Ergebnis: 20 EUR

Vier delen brons 20e eeuw; 1x kistje monogram K, 1x briefopener, 1x blaker, 1x "horen, zien en zwijgen" 4-25cm. Cond.: G

Engelse commode
Startpreis 80 EUR

Engelse commode begin 19e eeuw. Mahonie fineer met origineel bronzen beslag. lichte fineerschade 87x100x45cm.

Toon Koster
Startpreis 600 EUR

Toon Koster (Schiedam 1913 - ), olieverf op linnen, boerderij bij nacht 50x70cm. Cond.: G

Cloisonne dekselpot
Startpreis 60 EUR

Oude cloisonne dekselpot 20e eeuw met Japanse voorstellingen en bloemen, mooie kwaliteit 18xø12cm. Cond.: G

2 Perzische tafellopers
Startpreis 30 EUR

Twee oude Perzische tafellopers rood/blauw in goede staat 147x38cm. en 127x47cm. Cond.: G

Antiek worteldoek
Startpreis 20 EUR

Oud handgewoven worteldoek in goede staat 83x80cm. Cond.: G

Scheepskatrol
Startpreis 60 EUR

Grote eikenhouten scheepskatrol met smeedijzer 19e eeuw, lichte wormbeval 51x19x15cm. Cond.: G

Antiek meetlint
Ergebnis: 40 EUR

Meetlint ca. 1900 van bakeliet? 11xø2cm. Cond.: G

Bronzen man met slang
Startpreis 700 EUR

Grote bronzen figuur ca. 1900, voorstellend een man met slang en schaal in goede staat 67xø24cm.

Schildpad
Startpreis 115 EUR

Oude opgezette waterschildpad in goede staat 7x25x15cm. Cond.: G

8 Diverse kandelaars
Ergebnis: 90 EUR

Acht diverse kandelaars, brons en messing, 18e ?, 19e en 20e eeuw. In gode originele staat. 18-25cm.

Bronzen Jezus
Startpreis 80 EUR

Bronzen Jezus (Franklin Mint), limited edition 2000 driekleurig gepatineerd 31cm. Cond.: G

Twee heilige kruizen
Startpreis 15 EUR

Twee heilige kruizen ; 1x met baceliet? ca. 1910 en 1x brons ca. 1900 31-40cm. Cond.: G

Bronzen zittende schrijver
Startpreis 80 EUR

Bronzen figuur 19e eeuw met losse marmeren sokkel (beschadigd). Voorstellend een tekenaar, in goede originele staat 13,5x12,5x8cm.

Damesrevolver, penvuur
Ergebnis: 80 EUR

Antiek mini-pistool, 1 schots nr. 46 in originele staat 8,5cm. Cond.: G

3 Kleine bronsjes
Startpreis 60 EUR

Drie kleine antieke bronzen figuren; 1x Romeins figuur, 1x liggende leeuw en 1x man met handen in de zakken 4-9,5cm. Cond.: G

Figuur met lamp
Ergebnis: 70 EUR

Decoratieve samac tafellamp met mooie glazen kap 2e helft 20e eeuw. Met voorstelling van vrouw die vogels aan het voeren is 70x16x20cm. Cond.: G