Acht diverse kandelaars, brons en messing, 18e ?, 19e en 20e eeuw. In gode originele staat. 18-25cm.
Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, voorstelling naar Piet Mondriaan 60x60cm. Cond.: G
Twee heilige kruizen ; 1x met baceliet? ca. 1910 en 1x brons ca. 1900 31-40cm. Cond.: G
Toon Koster (Schiedam 1913 - ), olieverf op linnen, boerderij bij nacht 50x70cm. Cond.: G
Antiek mini-pistool, 1 schots nr. 46 in originele staat 8,5cm. Cond.: G
Grote bronzen figuur ca. 1900, voorstellend een man met slang en schaal in goede staat 67xø24cm.
Bronzen Jezus (Franklin Mint), limited edition 2000 driekleurig gepatineerd 31cm. Cond.: G
Bronzen figuur 19e eeuw met losse marmeren sokkel (beschadigd). Voorstellend een tekenaar, in goede originele staat 13,5x12,5x8cm.
Groot Duits KPM porseleinen inktstel met bloem- en gouddecor. Tevens met vlinders handbeschilderd. Verso tekst en datum 1927, 7x30x23cm. Cond.: G
Chine de Commande 18e eeuws porseleinen chocoladekannetje met handbeschilderd wapen en bloemdecor. In goede originele staat 15x13xø9cm.
Drie kleine antieke bronzen figuren; 1x Romeins figuur, 1x liggende leeuw en 1x man met handen in de zakken 4-9,5cm. Cond.: G
Meissen porseleinen koffiekan uit de Knaufzeit, roosje op het deksel heeft chips af 21x15xø11cm. Cond.: R
Zes 19e eeuwse handbeschilderde empire vazen (beschadigd) + een empire inktvaatje 17x31cm. Cond.: M
Decoratieve samac tafellamp met mooie glazen kap 2e helft 20e eeuw. Met voorstelling van vrouw die vogels aan het voeren is 70x16x20cm. Cond.: G
Arnhems platelen petit-four set ca. 1930, gemerkt W.B. Tristan Arnhem Holland 39/3. In goede originele staat 8x20x16cm.
Grote oude porseleinen Royal Copenhagen vaas (Denmark) W.E. met voorstelling van twee zeilschepen voor een kustplaats 34xø17cm. Cond.: G
Twee grote keramieken Capodimonte(Italië) dekselvazen met bloemen opgewerkt (lichte beschadigingen) 36x26x10cm., Cond.:R
Groot Makkums keramieken bord met fijn geschilderd bont bloemendecor (lichte randschades) 20e eeuw ø35cm. Cond.: R
Drie grote oude Kantonees porseleinen kommen 20e eeuw, decor met figuren, bloemen etc. etc. 11,3xø25,7cm. Cond.: G
Twee oude Makkums keramieken sierborden met polychroom bloemendecor 2e helft 20eeuw ø17cm. en ø35cm. Cond.: G
Antieke Chinese gemberpot, steengoed met glazuur en blauw-groene tekens. 16xø15cm., Cond.:G
Mooi 18e eeuws Chinees porseleinen bord met landschapsdecor, voorstellend een Chinees huis aan het water met bruggetje, figuren, visser etc. minimale chips rand ø28,8cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met blauw landschapsdecor, 1 bord met lichte randschade, andere is goed ø23,3cm. Cond.: R-G