Vier delen antiek tin; 2 tinnen bewerkte bekers ca. 1900, 1x 19e eeuws warmhoud-bord en 1x grote antieke tinnen schaal met hengsels 11,5x31cm. Cond.: G
Reproductie Rembrandt, drukwerk op linnen, lezende oude vrouw 53x66cm. Cond.: G
Twee delen tin 19e eeuw; 1x bewerkte tabakshouders ca. 1880 England Sheffield 24x20x15cm. en 1x koffiekan ca. 1880 England Sheffield 17x26x10cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren, 835/000, zuurdienbestek. Jaarletter N: 1872. MT: Anthonie Driesen, Schoonhoven. ca 62 gr. Cond U
Ring GG, 585/000, met aquamarijn en briljanten. De strakke forse ring, ca 12 mm breed, heeft een aquamarijn in de vorm van een fantasie triangel. Naast de steen zitten aan weerszijden diverse briljant...
Tiffany stijl lamp met compositie metalen voet en bloemmotief in de kap 2e helft 20e eeuw 62xø43cm. Cond.: G
Twee koperen aanstekers ca. 1930 met schroefdop 6-16cm. Cond.: G
Vier antieke levensmiddelen-blikken; 2x Jugendstil Suiker en Koffie met bloemen in zweepslagmotief van Delft (Koog a.d. Zaan), 1x met molendecor en 1x met vossenjacht ca. 12-17cm. Cond.: R
Antony Keizer (Meppel 1897 - 1961), olieverf op linnen, bosgezicht met zwammen en paddestoelen 90x70cm. Cond.: G
Twee Franse 19e eeuwse modeprenten in goudkleurige lijst, licht vergeeld 18x23cm. Cond.: R
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen (antieke lijst), landschap 35x25cm. Cond.: G
Ring WG, 750/000, met Diamanten hart in het midden, ca 1,01 crt TW/P1. Om het Diamanten hart zijn 16 kleine briljanten gezet, totaal ca 0,18 crt, W/SI. ca 3,9 gr. ø 56
Frans Baayens ( 1895 - 1970 Enschede), olieverf op linnen, watermolen bij Haaksbergen 50x70cm. Cond.: G
Oude benen handgestoken kurkentrekker, man met grote neus 20e eeuw 21x8x4cm. Cond.: G
Hanno Edelmann (1923 Hamburg - , Duitse School), ets op papier, bosgezicht met huizen 22x18cm. Cond.: G
Albert Buikema (1949 -1994), olieverf op linnen, schelpenvisser op het strand en bomschuit 50x70cm. Cond.: G
R.F.M. v.d. Meulen ca. 1900, olieverf op linnen, Hollands ijsgezicht met vele figuren 30x40cm. Cond.: G
Oud porseleinen sierbord 20e eeuw, gemerkt ADHemia Tjecho-Slowakia met goud- en bloemendecor ø27,5cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse messing stijgbeugels in schoenvorm, onderzijde deels doorgesleten 21x10x9cm. Cond.: G
Willem Witsen (Amsterdam 1860 - 1923), ets op papier, bouw-werkzaamheden in Amsterdam 49x63cm.
Japans theeservies met zwart lakwerk dienblad met goudecor ca. 1910. Het servies bestaat uit; theepot, melk- en suikeprot, 6 bordjes, 6 kop&schotels. Japans landschapsdecor met gouddecor 47x15x47cm. C...
Kavel met 12 delen divers oud/antiek o.a; schaaltje, grpene, inktpot, lijstje etc. ca. 5-8cm.
C. Verschuur ( Cor Bouter) (Gouda 1888 -1966 Den Haag), olieverf op linnen, boerderij met diverse koeien. Met Heydenrijk lijst 77x57cm. Cond.: G
Jugendstil weegschaal ca. 1900 met drie antieke gewichten sets. 16x37x26cm., Cond.:G