Emile Barbarini (1855 - 1930 Wenen), olieverf op linnen, dorpsgezicht met paardenspan en figuren bij lantaarns 42x53cm. Cond.: G
Jan Sierhuis 1979 (1928 Amsterdam - ), olieverf op linnen, compositie 2 figuren 120x100cm. Cond.: G
A. Essfeld ca. 1920 (Alexander Essfeld 1879 - 1939), olieverf op linnen, zeilschepen op open zee 110x60cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen, vaas met zonnebloemen 50x60cm. Cond.: G
Peter Klashorst (Santpoort 1957 - ), acryl op linnen, Afrikaanse vrouw met kind in interieur 120x120cm. Cond.: G
C. Verschuur ( Cor Bouter) (Gouda 1888 -1966 Den Haag), olieverf op linnen, boerderij met diverse koeien. Met Heydenrijk lijst 77x57cm. Cond.: G
Hendrik Savrij ( Haarlen 1871 - 1942), olieverf op linnen, koeien in de wei 49x80cm. Cond.: R
Harold Scheffer (Hollandse modernist), gemengde techniek op linnen, "Blue Hand 2002" 100x80cm. Cond.: G
Jan te Wierik 1984 (vroeg werk), olieverf op linnen, fantasiefiguren 120x100cm. Cond.: G
Fedor van Kregten (1871 Diever - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, Hollands landschap met knotwilgen en koeien 28x40cm. Cond.:G
Gerard 't Hart '68 (1933 - ), olieverf op paneel, abstracte compositie 78x60cm. Cond.: G
J. van Couver? ca. 1900, olieverf op linnen, Hollands molengezicht met originele bladgouden lijst 46x61cm. Cond.: G
Icoon, Moeder Gods Thrychorusa (met 3 landen) met 2 randheiligen Johannes de Doper en Maria van Egypte ca. 1800. Voormalige collectie De Klooster Esch 35x31cm.