Landkaart 17e-18e eeuw Overijssel, ets op papier, "Transisalania provincia Vulgo Over-IJssel", Auctor N. ten-Have Sch. Zwol. Conrect etita vero per Nicolaum Visscher 56x44cm. COnd.: G
Engelse spotprent ca. 1900 voorstellend een tandarts met patient. Is gevouwen geweest 43x36cm. Cond.: R
Hanger en collier WG 585/000, Rond plat model met in het midden meerdere kleine briljanten in een rondje gezet, 6x00.1. De hanger hangt aan een WG anker collier, ca 40 cm. Ca 2,3 gr
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, zeilboten bij kust 26x21cm. Cond.: G
3-Delige Jugendstil pendulestel ca. 1900 Frankrijk. Handbeschilderd Jugendstil bloemenmotief en bronzen ornamenten. 5-Lichts kaarskandelaars en 8-daags uurwerk 51x22x20cm. en 51x19x19cm. Geheel in goe...
Grote Hollandse Friese stoelklok 2e helft 20e eeuw. Handbeschilderd met maanstand en wekkerfunctie in zeer goede staat 80x40x25cm. Cond.: G
Zes zilveren gebaksvorkjes, 925/000, getorste steel met aan de bovenzijde gravure. Totaal ca 64 gr.
Oude eikenhouten Bim Bam regelateur ca. 1930 in originele staat 76x33x19cm. Cond.: G
Twee Pandora armbanden met pandorasluiting; 21 cm armband met 10 Pandorabedels en een armband van 20 cm met 10 bedels assorti.
Vier delen zilveren schrijfmateriaal: Sterling zilveren kroontjespen en kroontjespen houder, zilveren niëllo bewerkt vulpotlood en een 2e gehalte zilveren ballpoint. Cond.:R
Prachtige marmeren Jugendstil pendule ca. 1910 met 8-daags uurwerk en compositie metalen figuren van vrouw met vogel en een hond. Koud beschilderd in zeer goede originele staat 30x49x16cm.
Ton Ancone 1989 (Oldenzaal), olieverf op paneel, abstracte compositie 64x80cm. Cond.: G
Tone Pape 90-er jaren, olieverf op linnen, abstracte compositie 18,5x24cm. Cond.: G
Antieke geslepen kristallen karaf voorzien van gedreven opengewerkt zilveren montuur met fraaie gedreven holle zilveren dop, ca. 1900, 8x12cm.
Prachtige marmeren met albast pendulestel met 8-daags uurwerk en opschrift "A.D. overstrijd Rotterdam" ca. 1910. In goede originele staat 22x38x15cm. en 16x12x12cm.
Staande eikenhouten Friese klok, ca. 1800, bronzen uurwerk met wekker, originele bronzen gewichten, slinger en poppen. Kast deels later of verangen. In goede staat. 240x40x25cm.
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met kersen 13x18cm. Cond.: G
Armband, GG, 585/000, driekleuren goud, wit geel en roze. 5 rijen, gevlochten. Ca 1,4 cm breed, met baksluiting. De bovenzijde van de schakels zijn bewerkt. Ca 28,4 gr. Lengte 19 cm.
Amerikaanse notenhouten tafelklok, 8-daags uurwerk met slagwerk, ca. 1900. In goede originele staat. 52x29x10cm.
Zilveren bowl-of boerenjongens lepel, bak met schenktuit, gedraaide steel met gematteerd spatelheft met jugendstil graveringen,835/000 MT.:Wed.A.Pluut Schoonhoven ca. 1903, L.30cm., ca. 62gr.
Ring GG, 585/000, met zirconia, glad, wat opstaand model.ø 60. ca 3,1 gr. + Ring 333/000, bandmodel, met zegelring, ø 55. ca 1,0 gr.
Antieke notenhouten Franse kolompendule met inlegwerk, intarsia en vuurvergulde bronzen ornamenten, 8-daags uurwerk. 3 Koplijsten zijn weg, verder in goede originele staat. 54x27x16 cm., Cond.:G
Horloge uit de WO1 met duidelijke cijfers en stalen bescherming over het glas, ø 34 mm. Aan het horloge zit een legergroene band.