Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

06. Januariveiling 2011

Versteigerung am Freitag, 7. Januar 2011 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Notenhouten wijntafel
Ergebnis: 60 EUR

Notenhouten Hollandse wijntafel met inlegwerk 20e eeuw. geschulpt bovenblad 62x53x53cm. Cond.: U

Smeedijzeren bijzettafel
Ergebnis: 160 EUR

Oud smeedijzeren bijzettafeltje ca. 1920. Rijkelijk uitgewerkt 48xø25cm. Cond.: G

Spiegel
Ergebnis: 10 EUR

Antieke facetgeslepen spiegel met houten lijst. Bruin gelakt met houtstructuur 110x62cm. Cond.: G

Wandtafel Queen-Anne stijl
Ergebnis: 300 EUR

Mahoniehouten Queen-Anne wandtafel ca. 1920 met 2 lades en etageblad. Poten met snijwerk uitlopend in klauwpoten 101x135x55cm. Cond.: G

Notenhouten wijntafel
Kein Mindestpreis

Notenhouten Hollandse wijntafel met inlegwerk 20e eeuw. geschulpt bovenblad 60x54x54cm. Cond.: U

Notenhouten wijntafeltje
Kein Mindestpreis

Notenhouten wijntafeltje met marmeren blad, Engelse stijl 20e eeuw 58xø31cm. Cond.: U

Eethoek Queen-Anne stijl
Ergebnis: 400 EUR

Mahoniehouten Queen-Anne stijl eethoek ca. 1920. 6 Stoelen 110x50x52cm. en uittrekbare tafel 67x109x137cm. Tafel heeft Queen-Anne poten uitlopend op klauwpoten. Stoelpoten met snijwerk en leeuwepoten....

Indisch plantentafeltje
Kein Mindestpreis

Fraai uitgesneden Indisch plantentafeltje met been inlegwerk 20e eeuw. 31xø30cm. Cond.: U

Notenhouten bijzettafeltje
Ergebnis: 35 EUR

Notenhouten bijzettafeltje met 3 laden in Engelse stijl 20e eeuw. 70x35x35cm. Cond.: U

Eiken barok commode
Ergebnis: 25 EUR

Eikenhouten barokstijl orgelgebogen commode midden 20e eeuw met 3 lades 60x35x58cm. Cond.: G

Schommelstoel
Ergebnis: 85 EUR

Amerikaanse schommelstoel ca. 1920. Donker gebeitst met velours bekleding in goede staat 110x77x55cm. Cond.: G

Tabouret
Ergebnis: 35 EUR

Witgelakt tabouret op koperen voetjes in Louis Seize stijl 20e eeuw. Groen velours stoffen bekleding incl. kussen 46x36x49cm. Cond.: U

Voetenbankje
Kein Mindestpreis

Mahoniekleurig voetenbankje in Engelse stijl, gestoffeerd met groene velours 20e eeuw 39x55x44cm. Cond.: U

Iepenhouten voetenbankje
Kein Mindestpreis

Iepenhouten voetenbankje 20e eeuw, mooi gestoffeerd 19x38x29cm. Cond.: U

Eikenhouten kist 18e eeuw
Ergebnis: 200 EUR

Eikenhouten Hollandse dekenkist 18e eeuw. Front heeft 4 panelen met divers kerfwerk. Origineel beslag en scharnieren 72x124x58cm. Cond.: G

Speeltafel
Startpreis 150 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe bridgetafel ca. 1860-1870. Blad is opklapbaar en ingelegd met groen vilt. geheel met gebogen poten 67x43x85cm. Cond.: G

Massief eikenhouten klassieke kist
Ergebnis: 20 EUR

Massief eikenhouten dekenkist. Voorfront met snijwerk en tevens open te klappen 70-er jaren 50x114x45cm. Cond.: R

Rolluik kastje
Ergebnis: 200 EUR

Hollands massief eikenhouten rolluikkastje eind 19e eeuw. front met 1 lade en 2 rolluiken. Kast staat op gezwarte bolpoten 91x85x40cm. Cond.: G

Ovale tafel, modern/klassiek
Startpreis 10 EUR

Massief eikenhouten ovale salontafel eind 20e eeuw 52x155x93cm.

Plantentafeltje
Startpreis 20 EUR

Eikenhouten plantentafeltje 20-er jaren 56xø43cm. Cond.: G

Tafelonderstel
Ergebnis: 80 EUR

Smeedijzeren tafelonderstel in Empire stijl. Pootjes afgewerkt met bronzen leeuwtjes. Glasplaat mist eind 20e eeuw 65x60x112cm. Cond.: G

Art Deco Glasvitrine
Ergebnis: 60 EUR

Art Deco mahoniehouten vitrinekastje. Boven met 2 beglaasde deuren met gezwarte glaslatten ca. 1920 Duits. 167x93x51cm. Cond.: R-G

Eikenhouten klepsecretaire
Kein Mindestpreis

Eikenhouten klepsecretaire,eind 20e eeuw,B 90 D 41 H 108 cm.

6 Eikenhouten stoelen
Ergebnis: 50 EUR

6 Eikenhouten stoelen