Chinees porseleinen Familie Rose bord. Zotjes/geisha/goud decor. Verso rood glazuur. Afmeting: Ø 16,4 cm. In goede staat. 1 minimaal haarlijntje
Twee oude Russische lakwerk doosjes. Handbeschilderd. Figuren decor. Gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 14 cm. In goede staat.
19e Eeuws tropisch houten koloniaal reissecretaire, met geheime lades + schrijfblad, inclusief sleutel. Afmeting: 16 x 24 x 42 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon tempelhond met blauw verlopen glazuur. Chip poot. Afmeting: 36 x 38 x 12 cm. In goede staat.
Groene marmeren piedestal met messing. 20e Eeuw. Empire-stijl. Afmeting: 99 x 25 x 25 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met draak/feniks decor + rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 x Ø 30 cm. In goede staat.
Antieke Duitse globe. Circa 1930. Prof. Dr. A. Krause, Handels und Verkehrsglobus. Verkleuring. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels. Floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 12,5 - 13 cm. In goede staat.
Twee grote antieke eikenhout gestoken wandplaquettes met wildvoorstelling. Decor met gevogelte/haas/geit. Circa 1880. Frankrijk of Duitsland. Afmeting: 73 x 51 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1. Chinees waterpotje met zes tekens bodemmerk. 2. Sung kom met bruin/zwart glazuur. Afmeting: 6 - 9,5 cm. In goede staat.
Tissot horloge seastar automatic, met een goudkleurige ronde kast, voorzien van een rookbruinige, in kleur verlopende wijzerplaat met witte wijzers. Voorzien van een metalen band, niet origineel. Werk...
Bogdan Vojska. 1958. Portret in mozaïek-vormgeving. Slovenië 2001. Olieverf op linnen. Afmeting: H 141 x B 141 cm. In goede staat.
Geelgouden dameshorloge, 585/000, Certina, mechanisch, met een vierkante kast en een gevlochten band voorzien van ruitvormige elementen bezet met 4 briljant geslepen diamanten. Breedte 14 mm. lengte 1...
Geelgouden ring, 585/000, met oud diamant. Ring met een bewerkte geelgouden band voorzien van een zilveren rozet bezet met 11 diamanten met een oud slijpsel. ø rozet 13,5mm. ø59. ca 5,1 gram. Stenen h...
Naar Charles Leickert. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op triplex. Afmeting: H 14,5 x B 21 cm. In goede staat.
Trümper. Tweede helft 20e eeuw. Portret oude dame, naar oude meester. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenschotel met goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 39,3 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje goed. Eén schotel minimale schilfers. Eén kopje goed. Afmeting: 5 - 12 cm. In redelijk/goed...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor. Twee schotels minimale chips. Kopjes goed. Afmeting: 5,5 - Ø 13,5 cm. In goede staat.
Kobaltblauwe porseleinen (mokka) kop + schotel met zilver-overlay. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 5 x 12 x 9 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Delfts polychrome fayence kaststel. 19e Eeuw. vooorstellend Stadhouder Willem V en Wilhelmina van Pruisen Met spreuk; 'hieronder rust ik veylig'. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 3...
Kersen eettafel met taps toelopende poten. Louis Seize-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 200 x 88 x 78 cm. In goede staat.
Zeldzaam renaissance zwaard. 16e - 17e Eeuw. Bronzen heft met restvergulding. Figuren/putti/draken decor. Lemet gerestaureerd, was gebroken. Eén restauratie figuur in heft. Afmeting: L 116 cm. In red...
Antiek dubbelloops jachtgeweer met wildvoorstellingen. Aparte loop-structuur/centraal vuur. Oxydatie. Afmeting: L 111 cm. In redelijke staat.