Twee grote 19e eeuwse gotische stucwerk wandconsoles met houten plateau en metalen wandbevestiging. Afmeting: 34 x 36 x 30 cm. In goede staat.
Fraaie zilveren bloemensteker, 84 zolotniks, 875/000, rond model rijkelijk versierd met floraal graveerwerk en een parelrand. ø15x7cm. ca 359 gram. In goede staat
Zilveren mosterdpotje, 925/000, ovaal model geplaatst op 4 klauwpoten, met een bewerkte rand en een bewerkte greep. Voorzien van een scharnierend deksel met knop. MT.: William Hutton & Sohns, ltd, Bir...
Zeldzame kartonnen cassette (circa 1960) met circa 80 kaarten van diverse bekende ontwerpers GKF, Proost pikkels 251. Afmeting: 17,5 x 12 x 2,2 cm. In goede staat.
Antiek enkelloops geweer met hoekige loop. Zwaar. Nr. 196. Marine? Breuk in kolf. Afmeting: L 108 cm. In redelijk/goede staat.
Drie helmen. 20e Eeuw. Onder andere; 2x Bobby-helm, Engeland. En één militaire helm met binnenhelm. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.
Lot met diverse leger items. Geallieerden, WO II. Onder andere; US gereedschapskist + case cleaning rod, pistoolhouder, hoofdbedekking, patronenhouder et cetera. Afmeting: 20 - 40 cm. In goede staat.
Antiek dubbelloops jachtgeweer met graveringen. Penvuur. Afmeting: L 116 cm. In goede staat.
Antiek dubbelloops jachtgeweer met damastloop, graveringen + naam 'St. Etienne Manufacture'. Met goud inleg in loop. Breuk in kolf. Afmeting: L 123 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke bajonetten. 19e - 20e Eeuw. Diverse nummers ingeponst. Afmeting: L 37 - 70 cm. In goede staat.
Antiek Frans dubbelloops jachtgeweer met (goud)graveringen, F. Bernard, penvuur. 19e Eeuw. Afmeting: L 117 cm. In goede staat.
Grove zilveren armband, 925/000, gemerkt Band of Angels, met grote zilveren ogen, achtvormige schakels met ruitdecor en rechthoekige schakels met ribdecor. De armband is voorzien van een kapitolstok. ...
Antieke beddepan van messing, met floraal decor en messing steel. Circa 1800. Afmeting: L 100 x Ø 34 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse kopergeslagen spiegel. Neo barok. Floraal. Circa 1900. Afmeting: 64 x 32 x 7 cm. In goede staat.
Lot van tien oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: 2 - 4 cm. In goede staat.
Twee zilveren kandelaren, 830/000, Rococo-stijl, op een vierkant gecontourneerde voet en pilaar, getorst, versierd met kwabben en rasterbewerking. Het licht heeft dezelfde bewerking en vorm als de vo...
Groot antiek erotisch beeld van terracotta. Naakte duivel met naakte vrouw. Circa 1900. Gesigneerd J. Deblaize. 1895 - 1935. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Bijzondere blauw glazen dekseldoos met zilveren deksel op een zilveren tablet. 950/000. Rechthoekige gecontourneerde doos met zilveren rand en deksel versierd met filetranden met acanthusbladeren, ge...
Zilveren gold plated choker, 925/000, met robijnen. Choker met een in het midden een sierlijk element, 17x22mm, versierd met 5 robijnen, bevestigd tussen de ketting. Voorzien van bakslot en veilighei...
Zilveren opengewerkte schaal, 830/000, op ronde opengewerkte voet. De schaal is voorzien van 6 cartouches met bloemenrand voorzien van voorstellingen met muziekinstrumenten en putti. Met gekrulde grep...
Grote antieke Franse figurengroep van Moreau. Circa 1900. Compositie metaal. Jongen en meisje plukken fruit. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Fraaie zilveren wijnfleshouder, 925/000, rijkelijk versierd met druivenranken. 25x11x18cm. ca 487 gram. In goede staat
Sierlijke zilveren doos, 800/000, rechthoekig gecontourneerd model, geschulpte bewerking, rijkelijk versierd met floraal graveerwerk. Het gecontourneerde scharnierende deksel is tevens voorzien van f...
Antiek zilveren cabaret, Rococo, vierkant gecontourneerd model versierd met 8 kwabvormige elementen, Het cabaret is geplaatst op 4 lichtgekrulde poten. MT.: Abraham Fortman, Leiden, jl.: q:1774. ca 23...