Drie 2-delige goldplated schrijfset, 12 kt gold filled, gemerkt Cross, Classic century, met 3 balpoints, waarvan één 14 kt roller gold, 2 rollerballen en een potlood. Twee pennen hebben een opgesoldee...
Hollandse wortelnoten Louis Seize-stijl barometer. Door Roselli. Met intarsia + tinnen plaat. 20e Eeuw. Afmeting: 126 cm. In goede staat.
Twee antieke messing plafonieres met facet geslepen en gesatineerd glas. Circa 1920. Afmeting: Ø 24 - 25 cm. In goede staat.
19e Eeuws tropisch houten koloniaal reissecretaire, met geheime lades + schrijfblad, inclusief sleutel. Afmeting: 16 x 24 x 42 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse tinnen wijnkannen in barok-vorm. Met bodemmerk. Circa 1800. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Drie antieke bijbels met zilveren sloten. 19e Eeuw. Afmeting: 15 - 16 cm. In redelijke staat.
Antiek Hollands lepelrek met tien tinnen lepels. Eikenhout. Circa 1900. Afmeting: 55 x 30 x 5 cm. In goede staat.
Drie grote ronde glazen stolpen. 20e Eeuw. Afmeting: H 50 - 56 cm. In goede staat.
Eikenhouten Beteco geluidsbox. Art Deco. Circa 1930. In uitstekende werkende staat. Afmeting: 34 x 31 x 15 cm. In goede staat.
Vijf antieke messing kandelaren van brons. 19e Eeuw. Eén set gotische stijl. Afmeting: H 15 - 20 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen kaarskandelaren met putto/ranken. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse albasten lampvoet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 83 cm. In goede staat.
Gepolitoerde houten sigaren humidor met hygrometer. Gesigneerd. Lemaire Hugo Paris. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 28,5 x 22 cm. In goede staat.
Lot houtsnijwerk/huisjes. Divers. 20e Eeuw. Onder andere; interieur met figuren. Duitsland, Frankrijk. Afmeting: 25 - 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse theekist, belijmd met diverse houtsoorten. Frankrijk. Afmeting: 12 x 16 x 12 cm. In goede staat.
Leren sigarenkoker met zilveren en zilveren vonkenvanger, 833/000. Leren koker met zilveren elementen voorzien van graveerwerk en monogram: PvL, 15x8,5x2,5cm. en een zilveren vonkenvanger voor op pijp...
Twee delen antiek koperwerk. 1x Haardscherm met schip. 1x Lectuurhouder uit de 50er-jaren, gegraveerd. Afmeting: 38 - 70 cm. In goede staat.
Drie miniatuur dames portretten. 20e Eeuw. Afmeting: H 8,5 x B 7 cm. In goede staat.
Antieke Engelse barometer met florale intarsia. Circa 1900. Afmeting: 85 cm. In goede staat.
Twee bijbels met zilver, 833/000. Een bijbel, het nieuwe testament, met een zilveren slot gecontourneerd model voorzien van graveerwerk. MT.: A.J.Nobel, Schoonhoven, jl.:B:1886. 16x9,5x5,5cm. En een b...
Grote 19e eeuwse tinnen theekan met vissenkop. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Antieke olielampvoet van marmer. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
19e Eeuws Heilig kruis met bronzen corpus christi + hardhouten kruis. Afmeting: 50 x 26 cm. In goede staat.
Twee antieke tinnen klepkannen met bodemmerken. 19e Eeuw + oudere eikeltjes-kan. Afmeting: 25 - 28 cm. In goede staat.
Antiek bronzen inktstel met Griekse/figuren decor. Circa 1900. Inktpotjes missen. Afmeting: 16 x 29 x 18 cm. Verder in goede staat.
Antieke Duitse gietijzeren tazza met kabouters. Door E.G. Zimmermann, Hanau. Nr. 12979. Circa 1880. Afmeting: H 11 x Ø 13 cm. In goede staat.
Veldschildersezel van beukenhout met schilderskist. 20e Eeuw. In hoogte verstelbaar. Afmeting: circa 100 - 130 cm. In goede staat.
Vijf diverse miniatuur schilderijen. Damesportretten. 20e Eeuw. Gesigneerd Ruby + Martin. Olieverf op papier? Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.
Struisvogelei op messing bewerkte voet. 20e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Oosterse bronzen vaas met zilver-overlay. 20e Eeuw. Afmeting: H 15 cm. Perzië. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse bijbel met originele band. Nieuwe + oude testament Staten Generaal te Gorinchem. Door Nicolaas Goetze MDCCXLVIII. Met gravures. Afmeting: 10 x 25 x 29 cm. In goede staat.
Gietijzeren Art Deco-stijl tafellamp met danseres. 20e Eeuw. Oxidatie. Afmeting: 33 x 38 x 17 cm. In goede staat.
Vier delen antiek tin. 19e Eeuw. Onder andere; suikerstrooier, kraantjeskan en twee koffiekannen. Afmeting: 17 - 41 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Hollandse tinnen kraantjeskannen. Circa 1800. Afmeting: 17 - 35 cm. In goede staat.
Antieke majolica hangpetroleumlamp. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 60 x Ø 40 cm. In goede staat.
Antieke messing hang petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: 80 x 45 cm. In goede staat.
Antiek Engels (Sheffield) inktstel met golfballen en golfspeler. Plated + verguld. Golfclub + glazen flute mist. Afmeting: 24 x 24 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen oud/antiek brons. Onder andere; Historisme inktstel, circa 1880. Plus twee bronzen drakenkandelaren, 20e eeuw. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.
Twee grote cement gegoten boeddha figuren met polychromie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 - 100 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen kaarskandelaren. Eén maal 17e - 18e eeuw met vierkante voet. Eén maal neo gotisch/figuur, 19e eeuw. Afmeting: H 14 - 31 cm. In goede staat.
Oude globe uit de 50er-jaren. Räth Staatkundige globe. Prof. Dr. Arthur Krause. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse gietijzeren tazza door F.L. Vombach Offenback. A.M. Duitsland. Retour de Egypte. Afmeting: H 19 x Ø 28 cm. In goede staat.
Vijf Spaanse bronzen penningen van paleizen + cassette. 20e Eeuw. Door Vasio Berardo. Afmeting: 7 x 10 x 0,7 cm. In goede staat.
Twee grote gesigneerde tinnen (wand)schalen. Jugendstil. Circa 1900. Gesigneerd met Achille Gamba. Afmeting: 27 x 45 cm. In goede staat.
Drie grote cement gegoten boeddha figuren. Gekleurd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 - 80 cm. In goede staat.
Twee Korinthische gipsen piëdestallen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 76 cm. In goede staat.
Antieke zes-lichts vergulde bronzen kroonluchter in Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: 100 x Ø 50 cm. In goede staat.