Vierkantige Chinees porseleinen vaas met groen glazuur, ribbels en bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas als petroleumlamp. Met paars verlopen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen. (1) Kantonees met schrift + kostbaarheden decor, bovenrand gelijmd. (2) Blauw-wit floraal, haarscheur. Afmeting: H 43 - 47 cm. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met tuin decor + bodemmerk. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Chinees bronzen figuur op lotusbloem. Ming?Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Vijf antieke Japanse eierschaal porseleinen kop en schotels. Met tuin/vlinder decor. Met bodemmerk. Drie kopjes goed, twee beschadigd. Twee schotels goed, drie haarlijn. Afmeting: 9,5 - Ø 13 cm. In re...
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met ranken/karakter tekens. Eén chip deksel. Afmeting: H 43 cm. In redelijk/goede staat.
17e Eeuwse Chinees of Japans porseleinen schotel met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 29,5 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf Kang Xi schotels met zeemleer decor, divers, beschadigd. En één kop + twee schotels, beschadigd. Afmeting: 5 - Ø 10,5 cm. In matig/redelijke staat...
Grote Chinees porseleinen schenkkan met perzikboom/ranken decor. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees Kantonees porselein. (1) grote kom, floraal/goud decor. (2) grote schotel, figuur/floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 25 - Ø 37 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met figuur in landschap decor. Rood/goud. Twee goed. Twee met chip. Afmeting: Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen gemberpotten. 1x Familie Rose. 1x Kanton, zonder deksel. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Lot 19e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met floraal/figuren decor + bodemmerk. Bestaande uit: Vijf koppen, waarvan twee koppen haarlijn, drie koppen goed. En drie schotels, waarvan één schot...
Twee Chinees porseleinen schalen met feniks decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 3,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met Familie Rose floraal decor + Amerikaanse driemasters. Afmeting: H 8,5 x Ø 23 cm. In goede staat.
Drie-delig 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kaststel met floraal decor. Twee vazen beschadigd, één goed. Afmeting: H 9,5 - 11,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen bolvaas met draken decor en bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Lot 19e eeuwse Chinese kop en schotels. Zeven koppen + zes schotels. Floraal decor + karakter tekens. Afmeting: 4 - Ø 9 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen draken kom met bodemmerk. Randschilfers. Afmeting: H 6,5 x Ø 16 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas/pelgrimvaas/drakenvaas. Met salamander oren en bodemmerk. Afmeting:42 x 31 x 17 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Minimale chip/haarlijn. Afmeting: Ø 29 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose lampenvoet met figuur/floraal/dieren en goud decor. Afmeting: H 29 - 46 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen vazen. Floraal/papegaai/goud decor. Beschadigd/haarlijn. Afmeting: H 11 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met rood floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kopjes met gouden draken en bodemmerk. Eierschaal porselein. Afmeting: H 5 x Ø 6 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung kop + schotels. Floraal decor. Eén kop haarlijn. Eén schotel gelijmd. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen viskom met oranje-rood vissen decor, Familie Verte + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bloem-vormige bloempot met rood verlopen glazuur + bodemmerk. Afmeting: 8 x 16 x 12,5 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Drie gemberpotten, prunes/cracked ice decor, 19e - 20e eeuw. En één dekselpot, 18e eeuw, floraal decor, deksel haarlijn. Afmeting: 13 - 17 cm. In redelijk/...
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose schrijfdoos met figuren decor. Afmeting: 6,5 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose schrijfdoos met floraal/vogel decor. Afmeting: 6,5 x 18 x 9 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose, Kantonese vaas met figuren/kostbaarheden decor. Cylinder-vormig. Bovenrand restauratie. Afmeting: H 38 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen trekpot met coulissen/landschap/figuren/kostbaarheden decor. Foo-hond op deksel. Met blauwe bodemring. Afmeting: 11 x 16 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen rolwagen vaas met rondom figuren in hemelrijk decor. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte drakenbord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 20,8 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 11,5 x Ø 25,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met Kang Xi bodemmerk en floraal decor. Beschadigd. Afmeting: H 19 cm. In matige staat.
Twee Chinees porseleinen wandvazen in oker-kleur. Met bodemmerk. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met vier tekens bodemmerk. Floraal/draak decor. 19e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: H 22 - 23 cm. In matige staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpotten. Queng Lung + Kang Xi. Beschadigd + restauratie. Afmeting: 13 - 17 cm. In redelijke staat.
Vier Chinees porseleinen Queng Lung borden. 18e Eeuw. Tuin/kostbaarheden decor. Twee borden haarlijnen. Afmeting: Ø 23,3 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinese bronzen vaas met floraal decor en karakter tekens. Signatuur. Olifantkoppen. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Kantonese vaas met figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Beschadigd. Afmeting: H 31 cm. In matige staat.
Acht delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Divers. Onder andere; Imari, Samson, Familie Rose. Twee schotels beschadigd, rest goed. Afmeting: 5 - 12 cm. In matig/redelijke staat.
18e Eeuws vijf-delig Chinees porseleinen Imari kaststel. Floraal/feniks/goud decor. Beschadigingen. Afmeting: H 22 - 27 cm. In matige staat.
Antieke Kantonese Chinees porseleinen Familie Verte vaas met floraal/vogel decor en Kang Xi bodemmerk. Scherf bovenrand ingelijmd. Afmeting: H 38 x Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met egg and spinach decor. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/goud decor. Octagonaal. Twee borden goed, twee borden haarlijn/chip, twee borden chips. Afmeting: 21 x 21 cm. In redelijk/goede staat.
Acht zeldzame 19e eeuwse Japanse/Chinees porseleinen kopjes met zotjes/goud floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Eén minimale haarlijn. Afmeting: H 6,5 x Ø 8 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen vaas. Bodemvondst. Afmeting: 26,3 x Ø 19 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met bloesemtak decor + bodemmerk. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 24,3 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen/bibelots. Diverse decors. Beschadigingen. Afmeting: H 4 - 6 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinese Kang Xi porseleinen Familie Verte wierookbrander met floraal/draken/goud decor + Foo-hond. Gelijmd en bovenrand + hengsel gerestaureerd. Afmeting: 43 x 39 x 15 cm. In rede...
Grote Chinees porseleinen vaas met kraanvogel/herten decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom. Vierkant met geisha's in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 8 x 14,7 x 14,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met decor van rode draken + goud. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte draken/pelgrim vaas met goudrand en bodemmerk. Afmeting: 34,5 x 23 x 11 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen. Figuren in tuin decor. Beide beschadigd. Afmeting: H 9,5 cm. In redelijke staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. (1) Kom met Imari decor, één haarlijn. (2) Kom met draken decor + vier tekens bodemmerk, haarlijnen. Afmeting: Ø 18,5 - 20,5 cm. In redelijke staat.
Vier delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Kopje met baars decor, chip + haarlijn. Twee kommen met wijsheren decor, circa 1900. Kang Xi bord met tuin decor + bodemmerk, haarlijn. Afm...
Chinees porseleinen knobbelvaas met tekst, goud decor + bodemmerk. Celadon craquelé glazuur. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse bronzen vaas met cloisonné fabelfiguren. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Twee haarlijnen. Afmeting: 13 x 17 x Ø 10,5 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met figuren/pagode decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 22,6 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. (1) groot bord met huis op palen bij boom decor, goed. (2) Familie Rose bord, floraal, goed. (3) Imari bord, floraal, haarlijn. Afmeting: Ø 22,5 - Ø 31,5 cm...
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden. Floraal/goud/gecontourneerd. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen pot met rondom feniks en draak in landschap decor. Afmeting: H 16 x Ø 21 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met peterselie/tuin decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje chip. Schotels zijn goed. Afmeting: 5 - Ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf-delig Japans Imari porseleinen kaststel met floraal/pagode/vogel decor. 19e Eeuw. Eén dekselvaas bovenrand gelijmd. Verder goed. Afmeting: 22 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees Imari 18e eeuwse theepot met zilveren elementen aan het deksel, de greep en tuit. Geplaatst op een zilveren comfoor, 833/000, op 3 gekrulde poten, voorzien van zilveren brander en versierd met...
18e Eeuwse Chinees porseleinen theehouder/bus met geisha in interieur decor. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen theehouden/bus met geisha/zotje in tuin decor. Haarscheur + chip. Afmeting: 8,7 cm. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi trekpot met landschap/figuren/tuin decor. Afmeting: 8 x 14 x Ø 9 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met landschap/tekst decor, signatuur en ramskoppen. Afmeting: 39,5 x Ø 24 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose tafellamp met figuren decor + bronzen armaturen. Vaas omgebouwd naar tafellamp. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen dekselvaas met fabel dieren. Ming-stijl. Afmeting: H 16 x Ø 12 cm. In goede staat.
Grote oude porseleinen kom met familiewapen/floraal decor. Afmeting: H 11,5 x Ø 25 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese kom. Met floraal/vogel en goud decor. Chips rand. Afmeting: H 11,5 x Ø 29,5 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose lachende boeddha. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 38 x 37 x 30 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen lamp, gemaakt van een 17e eeuwse Chinees porseleinen vaas. Ingekort. Met salamander/ranken decor. Afmeting: H 42 x Ø 18 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen vaas met perzik/ranken/vleermuis en swastika decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
Zéér grote Familie Rose schaal met mandarijn/goud decor. Afmeting: H 14 x Ø 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met vogels in tuin decor. 18e Eeuw. Haarlijn bodem. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met tuin decor. Met bodemmerk. Randschade + haarlijn. Afmeting: Ø 35,5 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen beker met landschap decor. Queng Lung. Afmeting: H 9,5 x Ø 8,6 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen diepe schotel met figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: Ø 42 xH 8 cm. In redelijke staat
Antieke Chinees porseleinen gemberpot met waterlelie decor. 19e Eeuw. Afmeting: 13,5 x 12,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met pauw decor. Eén bord haarlijn. Eén bord chip. Eén bord goed. Afmeting: Ø 26 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen staande lamp. Kang Xi. Familie Noir. Met karaktertekens, wolken, vleermuis decor. Goud/zwart. Dubbele bodemring. Gaatje in bodem. Afmeting: H 85 x Ø 40 cm. In g...
Grote 16e eeuwse Chinese bronzen wierookbrander met graveringen en bodemmerk. Met houtgestoken basement. Afmeting: H 34 x Ø 22 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte Kang Xi kopjes met bodemmerk. Octagonaal. Afmeting: H 5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Blauw-witte Chinese Ming-stijl vaas met merkteken. Zegelmerk Qianlong. Gedecoreerd met onder andere; chrysant, pioenroos, lotusbloemen et cetera. Rand (chip) gevuld/gerestaureerd + haarlijn. Afmeting:...