Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

49. Juliveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 8. Juli 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Choker en oorhangers met diamant & saffier
Startpreis 9.000 EUR

Unieke set met choker en oorhangers, goud met zilver, royaal bezet met saffieren en diamant. In antieke stijl. Choker, nauwsluitend om de hals door middel van blauw satijnen lint, rijkelijk versierd ...

Gouden hanger limoges
Startpreis 325 EUR

Geelgouden hanger, 750/000, met emaille. Grote rechthoekige hanger versierd met een getorste rand en in het midden voorzien van een ovale plaat met emaille vrouwenportret. 28x44mm. ca 7,9 gram. In goe...

Witgouden choker met parel en zirconia
Ergebnis: 400 EUR

Witgouden choker, 750/000, met parel en zirconia. Fijn venetiaans collier met in het midden een witgouden element met diverse gekrulde schakels bezet met zirconia's en middenin een bewerkt witgouden e...

Gouden armband met diamanten slot
Startpreis 2.300 EUR

Kapitale geelgouden armband, 750/000, met slot voorzien van diamanten. Armband met 7 rijen gematteerde schakelbanden bevestigd aan een royale ronde sluiting met een dubbele rozet bezet met 21 briljant...

3 Bestekdelen met zilver
Startpreis 30 EUR

Lot met 3 bestekdelen met een zilveren petitfourschep, 835/000, voorzien van een opengewerkt blad voorzien van een voorstelling met molen en boot. De steel is bekroond met een driemaster, MT.: H.Hooij...

6 Messen met zilveren heft
Startpreis 50 EUR

Zes messen met zilveren heft, 800/000. Messen voorzien van een heft met floraal decor met cartouche voorzien van een monogramgravure: 26 cm. In goede staat

Zilveren gembercouvert, 1868
Startpreis 60 EUR

Antiek 835/000 zilveren gembercouvert met gecontourneerde stelen en floraal graveerwerk op bak en stelen. MT.: onduidelijk J.l.: I. Anno 1868. Afmeting: Lengte 19 cm Gewicht: circa 49 gram. In goede s...

Zilveren groentelepel, 1878
Startpreis 60 EUR

835/000 Zilveren groentelepel met gecontourneerde en fraai gegraveerde steel met bak. Mr. J.W. Tàrner-Amsterdam. j.l.: T. Anno 1878. Afmeting: L 27,5 cm. Gewicht: circa 83 gram. In goede staat.

Antieke zilveren lepel, 1790
Startpreis 70 EUR

Antieke 18e eeuwse zilveren lepel met zogenaamd Haags Lof. Mr. Hermen Wenink-Zwolle. j.l.: C. Anno 1790. Afmeting: L 20 cm. Gewicht: circa 60 gram. In goede staat.

Stel Chinese Familie Rose vazen
Ergebnis: 350 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose vazen met geisha's en kinderen in tuin decor. Circa 1900. Eén vaas haarlijn. Afmeting: H 18 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Kang Xi kom Ø 19,5 cm.
Startpreis 350 EUR

Grote Chinees porseleinen Kang Xi kom met tuin/coulissen decor + bodemmerk profecioneel gerestaureed haarlijn en chipjes. Afmeting: 17e - 18e Eeuw. Afmeting: H 9 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese kop/schotels
Ergebnis: 200 EUR

Twee Chinees porseleinen drie-delige kop en schotels met Foo-honden decor, tekst en bodemmerk. Afmeting: 10 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

Antieke tas met zilveren beugel en rokhaak
Startpreis 250 EUR

Antieke tas voorzien van zilveren beugel, 833/000, rond model versierd met bloemdecor en gepointilleerd graveerwerk. MT.: A.Teunissen, Schoonhoven, jl.: p:1874. Met Rokhaak opengewerkt met floraal dec...

Twee antieke zilveren lepels
Startpreis 100 EUR

Antieke 835/000 zilveren lepel met spitse steel, Mr. W. Franken-Gouda, anno 1817. En een zilveren dessertlepel met Haags Lof. Gemerkt HCW toegeschreven Mr. Hendrik C.N. Wiedeman-Amsterdam. Anno 1775 -...

Chinese Ming kom Ø 20,6 cm.
Startpreis 400 EUR

Grote antieke 16e eeuwse Chinees porseleinen Ming kom met floraal decor en craquelé glazuur. Afmeting: H 9 x Ø 20,6 cm. In goede staat.

Zilveren mosterdlepel + suikerschep
Ergebnis: 50 EUR

Antieke 835/000 zilveren mosterdlepel met gecontourneerde steel en florale graveringen. Mr. T.L. Uriot-Amsterdam. Anno 1865. Afmeting: L 10 cm. En een 835/000 zilveren suikerschep met gegraveerde vleu...

Chinese trekpot
Ergebnis: 300 EUR

Chinees porseleinen trekpot met draken in wolken decor. Afmeting: 11 x 17 x 8 cm. In goede staat.

Kang Xi kop/schotel
Startpreis 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotel met figuren/coulissen decor. Kopje heeft haarlijn. Afmeting: 5 x Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren brandewijnkom
Startpreis 240 EUR

Zilveren brandewijnkom, 934/000, versierd met drijfwerk en acanthusbladeren. Voorzien van 2 horizontaal geplaatste grepen met wapengravure. De kom is geplaatst op een ovale voet. MT.: A. De Haas, Snee...

Drie-delig zilveren servies
Startpreis 350 EUR

Drie-delig 835/000 zilveren theeservies met rondom diverse fraaie afbeeldingen van het plattelandsleven. Mr. J.F. de Rooy - Schoonhoven. jl: T: 1903. Afmeting: 14 x 20 cm (theepot). Gewicht: circa 440...

2x Antiek Chinees houtsnijwerk
Ergebnis: 150 EUR

Twee grote antieke Chinese houtsnijwerken met vogels en bloemen. 19e Eeuw. Met polychromie. Afmeting: H 128 cm. In goede staat.

Zilveren bruidegomspijpje
Ergebnis: 120 EUR

Zilveren bruidegomspijpje, 833/000, versierd met een edelhert. MT.: C.J.Bruinings, Joure, 1849-1902. 12 cm. In goede staat

Drie pistolen + donderbus
Ergebnis: 275 EUR

Drie antieke pistolen, waarvan twee vuursteen en één penvuur + oude decoratieve donderbus . 19e + 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijke staat.

Antiek vuursteen pistool
Ergebnis: 300 EUR

Groot antiek vuursteen pistool met koperwerk + nummer in kolf W.C. 32 * U. Engeland? Afmeting: L 38 cm. In goede staat.