Grote Franse pendule met bachus en vogel. Op marmeren basement. Circa 1890. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 38 x 50 x 21 cm. In goede staat.
Antieke Franse vuurvergulde bronzen pendule met fluitspeler. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse lantaarnklok met spillegang. IJzer + messing wijzerplaat. Eén wijzer! Slagwerk op grote bel. Afmeting: 36 x 17 x 15 cm. In goede staat.
Italiaanse boulle stijl tafelklok met brons en floraal intarsia. Tweede helft 20e eeuw. Mechanisch, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op dubbele bel. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse Friese notaris staartklok met originele beschildering. Wekkerfunctie + vergulde houten poppen. Afmeting: 120 cm. In goede staat.
Amsterdamse wortelnoten Warmink staande klok met maanstand, datum, halfuur-slag, kwartier-slag, Westminster. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 228 cm.
18e Eeuwse Franse lantaarnklok met ankergang en vier gewichten, stoel + slinger. (twee treinen). Afmeting: 39 x 18 x 16 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse Lenzkirch tafelklok. Onyx met porselein en verguld messing. Circa 1900. Eén wijzer niet origineel. Lenzkirch 1 million 182662. Uurwerk loopt aan. Afmeting: 67 cm. In redelijk/goed...
Antieke Franse reiswekker met slagwerk op gongspiraal. Messing met cloisonné. Circa 1900. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Seize boog-pendule. Circa 1800. Messing verguld, met marmeren basement. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 42 x 28 x 14 cm. In goede staat.
Vuurvergulde Franse Louis Seize skeletklok met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel en touwtjesslinger. Circa 1800. Afmeting: 37,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse 19e eeuwse vuurvergulde bronzen kolompendule. Eerste helft 19e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, veerslinger. Vlek rechtsboven. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Franse lantaarnklok met vergulde wijzerplaat en emaille cartouches. Spillegang en slagwerk. Afmeting: 44 x 26 x 19 cm. In goede staat.
Drie-delig 19e eeuws bronzen empire-stijl klokkenstel met faunen. In ongerestaureerde en ongereinigde staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eén ornament mist. Afmeting: 44 x 48 x 12...
Antieke Duitse palissanderhouten Lenzkirch klok (Dresdener). Met porselein en vergulde bronzen ornamenten. Circa 1890. Afmeting: 51 cm. In goede originele staat.
Prachtige 18e eeuwse Engelse mahoniehouten Loncase staande klok met Korinthische zuilen en vergulde capitellen. Door Peter Fearnley Wigan. Met seconden + datum aanduiding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-...
Zeer grote 19e eeuwse Duitse Schwarzwald pendule van notenhout. Met fazanten/patrijzen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 68 x 44 x 21 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse spiegelklok met vergulde lijst. Met speciaal mechanisme uurwerk. Mechanisme zit aan contra-wijzer. Functie niet getest. Afmeting: H 133 x B 83 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse precisie regulateur met centrale seconde en zware Berthoud compensatieslinger. Weekloper met pennegang. Gesigneerd Eduard Michiels A. Malines. Afmeting: 12 x Ø 31 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok in vorm van een Romeinse zuil. Door Hugh Lough Denrith. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, seconden aanduiding. + datum aanduiding. Afmeting: H 218...
Antieke Duitse eikenhouten Lenzkirch pronk-regulateur met messing beslag. Lenzkirch Million 33646. Circa 1890. Afmeting: 109 cm. In goede staat.
Antieke Engelse lantaarnklok met ankergang. Uurwerk Walter Archer. Bel mist. Functies niet getest. Afmeting: 31 x 15 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Franse vuurvergulde bronzen empire pendule. Vrouw met tamboerijn. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eén vals gat in basement. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.