Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

48. Aprilveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 8. April 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Antieke dekseldoos
Ergebnis: 300 EUR

Antieke hardhouten gepolychromeerde dekseldoos in gotische stijl met messing beslag + slot. 19e Eeuw? Afmeting: 24 x 29 x 21 cm. In goede staat.

Twee antieke achter-glas-schilderij, Samaritaan + Elias
Startpreis 150 EUR

Twee antieke Hollandse achter-glas-schilderijen. De Samaritaan + Elias. Religieus. Afmeting: 36 - 43 cm. In goede staat.

Vier miniatuur schilderijen
Ergebnis: 160 EUR

Vier miniatuur schilderijen. Damesportretten. 20e Eeuw. Deels geschilderd. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.

Wim Izaks, De adjudant en haar hond
Ergebnis: 350 EUR

Wim Izaks, '88. 1950 - 1989. De adjudant en haar hond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 50 cm. In goede staat.

Paul Bodifee, Landschap met knotwilgen
Ergebnis: 250 EUR

Paul Bodifee. 1866 - 1930. Deventer School. Landschap met knotwilgen en boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.

2 Delen Chinees porselein
Ergebnis: 300 EUR

Twee delen Chinees porselein. 18e Eeuw. 1x Trekpot met watervogels/floraal decor. 1x Schenkkan met watervogels/floraal decor. Eén deksel niet origineel. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.

2x Mahonie spiegel
Ergebnis: 80 EUR

Twee antieke Engelse mahoniehouten spiegels met bandintarsia. Kapspiegel + wandspiegel. Circa 1900. Afmeting: 46 - 60 cm. In goede staat.

Antieke Friese bijzettafel (kerfsnede), 1900
Ergebnis: 50 EUR

Antieke eikenhouten Friese kerfsnede bijzettafel. Octagonaal. Circa 1900. Afmeting: 53 x 45 x 45 cm. In goede staat.

Chinese drakenschotel
Ergebnis: 500 EUR

Chinees porseleinen drakenschotel met donker paars glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,9 cm. In goede staat.

Chinese vleesschotel
Ergebnis: 200 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met Queng Lung/tuin met kraanvogels decor. Twee mininale chips. Afmeting: 29 x 21,5 cm. In goede staat.

Antieke Engelse Victoriaanse kast
Ergebnis: 200 EUR

Antieke Engelse Victoriaanse mahoniehouten kast voor bakelieten speelplaten et cetera. Met spiegelopstand en drie lades, waarbij de fronten kunnen worden opengeklapt. Eén glazen deur, daarachter vakve...

98 Stuks zilveren munten
Ergebnis: 140 EUR

98 Stuks zilveren muntstukken. Nederland. 20e Eeuw. Afmeting: 1 - 2 cm. In goede staat.

42 Stuks munten, zilver etc.
Ergebnis: 350 EUR

42 Stuks diverse munten zilver et cetera. 19e, 20e Eeuw. Onder andere: Spanje, Nederland, Israël, Frankrijk et cetera. Afmeting: 2 - 3,5 cm. In goede staat.

Jugendstil fruitschaal Ø 40 cm.
Startpreis 130 EUR

Antieke Jugendstil fruitschaal met blauw-glazen schaal en messing voet welke versierd zijn met bloemen. Circa 1910. Afmeting: H 17 x Ø 40 cm. In goede staat.

R. Elzer, Bosgezicht
Startpreis 200 EUR

Ruurd Elzer, 1960. 1915 - 1995. Bosgezicht. Olieverf op papier. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.

Chinese pattipan
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen pattipan met gecontourneerde omranding, floraal/goud/geisha decor. Afmeting: 14 x 12,5 cm. In goede staat.

Wortelnoten ladenkast
Ergebnis: 80 EUR

Hollandse wortelnoten ladenkast met messing beslag, gebogen front en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 63 x 68 x 40 cm. In goede staat.

Willem Cornelis Rip, Melktijd
Startpreis 400 EUR

Willem C. Rip. 1856 - 1922. Hollands landschap met melkende boer en boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 28,5 cm. In goede staat.

Drie palissander stoelen
Startpreis 350 EUR

Drie 19e eeuwse Portugese palissanderhouten stoelen met snijwerk, getorste poten en lederen bekleding. Afmeting: 100 x 36 x 40 cm. / 120 x 60 x 55 cm. In goede staat.

5 Chinese Familie Rose kommen
Startpreis 100 EUR

Vijf 19e eewse Chinees porseleinen Familie Rose kommen met floraal decor. Twee grote kommen; één met haarlijnen + chip, en één met chips. Drie kleine kommen; één met chip, één met chips, één gaaf. Afm...

Mechelse buffetkast, 1880
Ergebnis: 250 EUR

19e Eeuwse Mechelse eikenhouten gestoken buffetkast met poppen, fratzen en leeuwenkoppen et cetera. Twee-delig. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 225 x 114 x 53 cm. In goeded staat.

van Noort, Strandgezicht Zandvoort
Ergebnis: 250 EUR

van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Ergebnis: 150 EUR

Chinees porseleinen vaas met geisha en zotjes in tuin decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.

Antieke bijbel met verguld slot
Startpreis 250 EUR

Antieke Hollandse bijbel met schildpad en verguld slot + plated kruizen. Circa 1900. Afmeting: 12 x 9 x 3 cm. In goede staat.