Zilveren roomstel, 800/000, klein rond gecontourneerd model op een ronde voet. 8x5x5cm en ø6x3,5cm. totaal ca 44 gram. In goede staat
Twee zilveren doosjes, 925/000, cilindervormige model met versierde rand en een cabouchongranaat. ø24x25mm en ø18x16mm. Totaal ca 22,9 gram. In goede staat
835/000 Zilveren suikertang met Haags lof. Mr. J.M. van Kempen en Zn.- Voorschoten. Afmeting: 12 cm. Gewicht circa 36 gram. In goede staat.
Zilveren gegraveerde drietandige vork, 833/000 van L 14,5 cm. Mr. S.R. Zijlstra-Drachten. Circa 1860. En een gegraveerde suikerschep van L 14,5 cm. Mr. A & J.J. Driesen-Schoonhoven. Beiden met streepa...
Zilveren bonbonschaaltje, 830/000, rond gecontourneerd model met 4 ribben en gezaagd krulpatroon. Voorzien van knerrenrand met palmetten. MT.: Gebrüder Kühn, Schwabisch Gmund. ø 12x3,5cm. ca 55 gram. ...
Zilveren natfruitschep, 833/000, met geschulpte opengewerkte ronde bak van Ø 6,5 cm. en steel van L 17,5 cm. Mr. Zaanlandse Zilversmederij. Circa 1939. Gewicht circa 34 gram. In goede staat.
Zilveren strooilepel, 925/000, met ronde opengewerkte bak van Ø 5 cm. en opengewerkte steel met afbeelding en opschrift Rockefeller Center N.Y. L 12 cm. Gewicht circa 19 gram. In goede staat.
Kaasmes en tweetandige vork met fraaie zilveren heften. 800/000 In goede staat.
Zilveren collier en hanger, 925/000, met diamant. Fijn gourmetcollier met een staafhanger, mat/poly, met een klein diamantje. Grootte hanger 7x19mm. lengte 42 cm. ca 6,1 gram. In goede staat.
Zilveren oorhangers, 925/000, met kleurstenen. Oorstekers in ruitvorm met daaraan een grote bloemvormige rozet met smaragd, saffier en robijn, versierd met een rand met markesietstenen. Grootte 20x32m...
Twee barnstenen collier met getrommelde barnstenen. 5-13mm en 5-10 mm. 42 en 59 cm. In goede staat
Armband met bloedkoraal met een zilveren sluiting, 835/000. Armband met 2 rijen bloedkoraal, ø 5mm, bevestigd aan een zilveren bolsluiting met ribbewerking. 16 cm. In goede staat
Zilveren collier met hanger, 833/000, Grof collier met een filigrainhanger, gemaakt van een halve gesp, gecontourneerd model versierd met knoppen. 8x6cm. Lengte collier 65 cm. Totaal ca 42 cm. In goed...
Collier van 25 grote gefacetteerde gitten, ø15 mm. Zonder sluiting.
Lot met 3 zilveren ringen, 925/000, met gekleurde zirconia's. ø52 en ø 54. totaal ca 16,6 gram. Nieuw
Twee zilveren colliers met hangers, 925/000. Een fijn slangcollier met daaraan een trapeziumvormige hanger bezet met een rozenkwarts, 31x42mm, en een slangcollier met getorste bewerking met daaraan ee...
Grote hanger met gefacetteerde driehoekige kristallen steen met rookkleur, voorzien van een zilver gerhodineerd hangeroog. 925/000. 5x4,5cm. In goede staat
M. Mulfsing? München. Tiroler gebouw in bergen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat. lijst beschadigd
G.L. Kiers. 1838 - 1916. Vissersboot met figuren op volle zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 23 cm. In goede staat.
J. Kielstra 1953. Drentse boerderij in de zomer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 46 cm. In goede staat.
Louis Stutterheim. 1873 - 1943. Poldergezicht met windmolens. Aquarel op papier. Afmeting: H 23 x B 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse huwelijksoorkonde ondertekend door Hare Majesteit Koningin Emma. Geteekent buitengewoon gezant. Lakzegel beschadigd en gaatje in papier. Afmeting: H 31 x B 20 cm. In redelijk/goede staat.
Japanse lakwerk sieradenkist met speelwerk. Met decor van pauwen in landschap. Afmeting: 11 x30 x12 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse messing kaarskandelaren. Empire. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.