Vijf antieke Chinees porseleinen borden. Divers. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Kang Xi, Quan Lung. Haarlijnen en/of chip. Afmeting: Ø 22 - 27 cm. In matig/redelijke staat.
Chinees porseleinen hoekige dekseldoos met figuren/karaktertekens en floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: 7 x 18 x 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte trekpot met hoogwaardigheidsbekleder decor. Afmeting: 14 x 15 x 7 12 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen rijstkommen met deksel. Landschap decor. 19e Eeuw. Bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 10 cm. In goede staat.
Indonesisch houtgestoken figurengroep met drie landarbeiders. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 40 x 25 cm. In goede staat.
Oosterse messing schenkkan met dieren/draak/floraal decor. Borneo? 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 30 x Ø 23 cm. In goede staat.
Antiek Chinees natuurstenen boeddha hoofd. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met blauw-groen glazuur. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Vijf antieke Japans porseleinen borden. Divers. Bestaande uit: 3x goud Imari, 2x boeren Imari. Eén beschadigd. Afmeting: Ø 20 - Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen Oosters brons. Bestaande uit: Monnik staande op lotusbloem. Twee amuletten. En een gesigneerde, G.B., zeepaarden sculptuur. Afmeting: 13 - 19 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schenkkannen met floraal decor. Waarvan één met bovenrand schade. Afmeting: H 21 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Chinees sabel met hoornen bewerkt heft, hardhouten schede met parelmoer inleg. Afmeting: L 91 cm. In goede staat.
Vijf diverse antieke Chinees porseleinen miniatuur vazen met landschap/floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: 5 - 7 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese dekselkom met figuren/goud decor. Afmeting: H 13 x Ø 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal/waterbak met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Groot antiek Chinees terracotta figuur op zwart marmeren basement. Trommelaar. Tang dynastie 618 - 907 A.D. Restauraties. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal decor en bodemmerk. Op houtgestoken console. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met rondom figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Antieke zeven-delige Chinees porseleinen verdeelschaal met vogel/goud decor. In originele lakwerk doos met Foo-hond. Circa 1900. Afmeting: 10 x Ø 37 cm. In goede staat.
Twee bijzondere Chinese zilveren kelken, 800/000, kelken voorzien van gegraveerde draken en geplaatst op een ronde voet met bamboestokken. Gestempeld: Tuckchang. Shanghai. ø6x15cm. Totaal ca 334 gram....
Mooie Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in berglandschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Grote Japanse goud Imari porseleinen vaas met floraal/vogel/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: 31 x Ø 16 cm. In goede staat.
Twee delen antiek tin. Bestaande uit: Eén Chinese schenkkan. En een kruik met bodemmerk. Afmeting: 29 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese terracotta knobbelvaas met rode polychromie en twee lachende boeddha's. 18e Eeuw of ouder. Met bodemmerk. Bovenrand beschadigd. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.