Twee Chinese Banko Ware trekpotten met goud + emaille decor. 20e Eeuw. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen zittende zotjes. Polychrome. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met landschap decor. Eén chip binnenrand. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Drie mooie 19e eeuwse Imari porseleinen borden met bloemvaas/goud decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met figuren en floraal decor. Met bodemmerk. Craquele glazuur. Eén vaas beschadigd. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese hardstenen gegraveerde rots met tekst + hond. In foedraal. 20e Eeuw. Afmeting: 7 cm. In goede staat.
Zeven delen 19e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Haarlijn en/of chip. Afmeting: 7,5 - 12,5 cm. In redelijke staat.
Twee Japanse been gesneden gordelknopen met uil decor. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 5 x 3,5 cm. In goede staat.