Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met figuren/floraal decor. Enkele chips deksel/vaas rand. Afmeting: H 49 cm. In goede staat..
Grote Chinees porseleinen schaal met roze glazuur en floraal decor. Afmeting: H 11 x Ø 26 cm. Haarlijn. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels. Divers, floraal/vogels. Grote schotel heeft haarlijn + chips. De andere twee minimale chips. Afmeting: Ø 13 - Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen boeddha figuur. Polychromie + goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur + hengsels + bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Grote 19e Eeuwse Chinees porseleinen kraantjes dekselkan met floraal/vlinder decor. Deksel heeft randglazuur schade De pot heeft twee kraan uitgangen en binnenin een zeef. Afmeting: 50 x Ø 22 cm. In g...
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor + Foo-hond. Staart Foo-hond licht beschadigd. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met figuren in landschap decor. Afmeting: H 24 x Ø 23 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met insekten/floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood-grijs glazuur, ribbels en bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 17 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Familie Rose vazen met floraal/paradijsvogel/insekten decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Chinees kledingstuk gemaakt van zijde. Eerste helft 20e eeuw. Gestikt, met karaktertekens. Afmeting: 160 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin decor. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met draken/floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 37 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.
Chinese bronzen boeddha staande op een lotusbloem. Met restvergulding. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Antieke, gesigneerde Chinese bronzen wierookbrander. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Vijf stuks 18e eeuwse Chinese Kang Xi porseleinen kop en schotels met floraal decor en gecontourneerde omranding. Eén kopje chip, één kopje haarlijn, twee schotels haarlijn, één schotel chip. Afmeting...
Zes zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met figuren/teksten en goud decor. Met bodemmerk. Met twee schotels en vier deksels. Afmeting: Ø 14 - 9 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen theebussen met floraal/landschap decor. Eén dekseltop mogelijk gerestaureerd. Afmeting: H 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose theebussen met zilveren sluiting. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met vogel in landschap decor. Eén schotel goed. Eén schotel minimale chip. Eén schotel haarlijnen + chip. Afmeting: Ø 13,5 cm. In redelijk/go...
Twee Chinees porseleinen borden. 1x Figuren in landschap met spelende zotjes decor, vier tekens bodemmerk Kang Xi, haarlijn. 1x Floraal bord, goed. Afmeting: Ø 21 - 28 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale borden met floraal/goud decor. Minimale chips. Eén bord haarscheur. Afmeting: 21,5 x 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Japanse porseleinen ghendi schenkkan met floraal decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen schotel met goud/granaatappel decor. Haarlijnen + chip. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijke staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met bloemen/vogel decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Twee kapitale 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met draken/wolken/zee decor. Beide deksels beschadigd. Eén vaas haarlijn in bovenrand. Afmeting: H 47 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met wit craquelé glazuur. Afmeting: 10,5 x 12 x 4 cm. In goede staat.
Chinees kledingstuk gemaakt van zijde. Gestikt hesje met paradijsvogel/floraal decor. Afmeting: 65 cm. In redelijk/goede staat.
Groot 19e eeuws Chinees porseleinen Kantonees klokkenstel met verguld brons. Circa 1860. Met putti en kariatiden. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger uurwerk. Slaghamer mist. Verder in goede ...
Drie-delig 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kaststel met floraal decor. Beschadigd. Afmeting: H 23 - 24 cm. In matige staat.
Zes stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Floraal/figuren decor. Vier kopjes minimale chip. Twee kopjes haarlijn. Vijf schotels goed. Eén schotel haarlijn. Minimale schilfer mogelijk. ...
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Eén chip. Afmeting: Ø 37,3 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met vogel/goud/floraal decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Zeldzaam Chinees porseleinen Familie Rose bord met hert in tuin decor. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 22,2 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf stuks 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kommen met floraal/insekten decor. Afmeting: H 6 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met Familie Rose, vogels, bloesemtak in coulissen decor. Twee gaatjes gerestaureerd. Afmeting: H 24 X Ø 20 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 55 x Ø 35 cm. In goede staat.
Grote diepe Chinees porseleinen celadon schaal. Afmeting: Ø 39,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees lakwerk tablet met messing vergulde monturen. Gemonteerd op een porseleinen Foo-hond en porseleinen inktpot. Oor gelijmd. Verder in goede staat. Afmeting: 15 x 27 x 18 cm. In redelij...
19e Eeuwse Chinees porseleinen theepot met onderschotel. Blauw glazuur + goud decor. Afmeting: H 14 x Ø 18 cm. In goede staat.
Zeldzame Chinese Yixing trekpot met messing bewerkte deksel. Floraal/eekhoorn decor. Eén chip tuit. Afmeting: 9 x 14 x 6 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot. Robijn-rood van kleur met floraal/coulissen en goud decor. Tuit gerestaureerd, chip deksel. Afmeting: 12 x16 x Ø 10 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vazen met figuren/floraal en goud decor. Eén vaas chip bodemrand, één vaas gelijmd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.
Drie zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met erotische voorstelling. Eén schotel chip +2 haarlijn, 1 bordje 1 haarlijntje Een schotel goed. Afmeting: Ø 11 cm. In redelijk/g...
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met tuin/vogel en vlinder decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 38,5 cm. In goede staat.