Antiek Jugendstil postkaarten album. Vol met postkaarten!! Holland, divers. Iets Duitsland. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 6 x 24 x 41 cm. In redelijk/goede staat.
Doos met Duitse poststukken, voornamelijk Duitsland 40er - 50er jaren + bezettingszones + DDR. Afmeting: 24 x 14 x 8 cm. In goede staat.
Postzegelverzameling bestaande uit circa zeventig stuks meest ongeopende enveloppen aangetekend verstuurd uit BRD met postfrisse en afgestempelde jaargangen BRD, DDR en Nederland. Samen met vijf stock...
Vroeg houtgestoken kerfsnede kist met smeedijzeren slot en beslag. Circa 1800. Afmeting: 24 x 46 x 25 cm. In goede staat.
Lot antieke messing met porseleinen deurknoppen. Handbeschilderd. Circa 1900. Afmeting: Ø 6 cm. In goede staat.
Oude Japanse lakwerk speelkaarten doos met vakverdeling. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 25 x 17 cm. In goede staat.
19e Eeuwse schildpad dekseldoos met benen pootjes. Afmeting: 4 x 15 x 7,5 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse Engelse mahoniehouten schrijfkist met messing beslag. Afmeting: 10 x 14 x 25 cm. In goede staat.
Oude wortelnoten likeurkelder met intarsia, compleet met karaffen en glazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 36 x 28 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse handbeschilderde tablets met floraal decor. Afmeting: Ø 50 - 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten weegschaal met messing en extra gewichten. Afmeting: 29 x 27 x 14 cm. In goede staat.
Barometer met thermometer, geheel met snijwerk. Onder andere met hert, jachthoorn en blad decor. Circa 1900. Afmeting: 47 x 24 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten gestoken barometer met thermometer. Admiral Fitzroy's Indications, Scott Workington. Afmeting: 92 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten bakbarometer. Door H.H. Fraenkel te Groningen en Amsterdam. Circa 1850. Afmeting: L 120 cm. In goede staat.
Drie delen antiek houtsnijwerk. Circa 1900. Bestaande uit: Notenhouten barometer, oudere wormbeval. Engelse eikenhouten barometer. En een houtgestoken klok, batterij functie. Afmeting: 20 - 50 cm. In ...
Twee 19e eeuwse engelenhoofden. 1x Terracotta. 1x Houtgesneden vuren. Afmeting: 20 - 34 cm. In goede staat.
Vier oude kaarskandelaren met kristalglazen etages. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 31 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse grote Duitse gietijzeren historisme wandschotels met bijbelse voorstellingen en engelen. Afmeting: Ø 43 cm. In goede staat.
Twee bronzen buitenkranen in Empire-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 17 x 17 x 7 cm. In goede staat.
Indonesische houtgestoken etagere tafel met messing bewerkte bladen en koperen dekselpot + twee vazen. 20e Eeuw. Afmeting: H 85 x Ø 54 cm1 vaas met gat. In redelijke/goede staat.
Drie delen 19e eeuws koperwerk. Scheerbekken, poffertjespan en een beddepan. Afmeting: 29 - 90 cm. In goede staat.
Antiek vergulde messing bureauset met albast. Vier-delig. In palet vorm. Duits. Jugendstil. Circa 1900. Bestaande uit: inktpot, stempelkussen, kandelaar en lucifershouder. Afmeting: 10 - 17 cm. In goe...
Grote 19e eeuwse bronzen deels vergulde pronkvaas met ranken verguld. Afmeting: 47 x 40 x Ø 25 cm. In goede staat.
Drie grote 17e - 18e eeuwse lamslederen bijbels. Circa 1700. Door Pierre Mortier. In Nederlands. 1x Nieuwe testament. 2x Historie, oude + nieuwe testament. Met diverse gravures. Kleine beschadigingen....
Drie antiquarische boeken/bijbels. 1x Boek der H. Roomcher kercke, door Philips Marnix heer van St. Aldegrondt, 17e eeuw. 1x Bijbel met zilveren slot 1884, Johannes Enschede en Zn. 1x Bijbel met zilve...
Fles LBV port 1988, Vinho do Porto Quinta do Cachao ( porto Messias)
Vier antieke tabakspotten. Divers. Drie maal keramiek, circa 1900. Twee maal Duits, één chip. Eén maal Royal Doulton. Eén maal lederen tabakshouder. Afmeting: 15 - 27 cm. In redelijk/goed.
19e Eeuwse fotolijst met kroon en ridderorde en antieke steendruk. Restvergulding. Afmeting: H 30 x B 19 cm. In goede staat.
Drie Duitse Schwarzwald gesneden bruine beren met glazen ogen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 18 cm. In goede staat.
Zeer groot 19e eeuws Perzisch gegraveerd tafelblad met Islamitische figuren voorstelling en floraal decor. Afmeting: Ø 78 cm. In goede staat.
Groot stel 18e eeuwse smeedijzeren haardbokken met kaarsenhouder. Afmeting: 77 x 59 x 20 cm. In goede staat.
Waaiervormig haardscherm. Messing. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 80 x 14 cm. In goede staat.
Antieke lamp, ca 1890, compositie materiaal en polychromie. Later geëlectrificeerd. 70x40cm. In goede staat
Oude/antieke messing tafellamp met engel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Twee bronskleurige metalen tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Messing kroonluchter met 16 armen. 2e Helft 20e eeuw. ø75x50cm. In goede staat
Oude messing zakkroonluchter met kristalglas. Midden 20e eeuw. Afmeting: 60 x Ø 30 cm. In goede staat.
Grote antieke Jugendstil plafond hanglamp met druiventrossen, hoorn des overvloeds, fruit, fratzen en albasten lampenkappen. Eén lampenkap gelijmd. Circa 1915. Afmeting: 115 x Ø 90 cm. In goede staat.
Zes 60ste jaren design hanglampen met mondgeblazen glazen bollen en rood/zwarte fittingen. 35xø23cm. In goede staat
Messing historisme-stijl inktstel met engelen. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 30 x 22 cm. In goede staat.
Grote kersenhouten gefineerde sigaren humidor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 52 x 28 cm. In goede staat.
Lederen Tod's Crossbody tas. Kleur: zwart. Afmeting: 48 x 45 cm. In zeer goede staat.
Menselijke hand onder stolp. 20e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse houtgestoken wandblakers met spiegel en cherubijnkoppen. Afmeting: 47 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude miniatuurschilderijen. Damesportretten. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 8,5 cm. In goede staat.
Antieke messing petroleumlamp met glazen reservoir. ca 1900. In goede staat.
Twee antieke handbeschilderde porseleinen petroleumlampen met floraal/vlinder decor en verguld messing. Eén lamp geëlektrificeerd. Afmeting: H 40 - 42 cm. In goede staat.
Antieke gemonogrammeerde petroleumlamp met messing voet, massief glazen stam, persglazen reservoir, en gesatineerde lampenkap. Met dubbele messing brander. Decor van wildvoorstelling. Circa 1900. Afme...
Antieke porseleinen petroleumlamp met goud/damesportret decor. Circa 1880. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse opaline-glazen petroleumlamp met gesatineerde glazen kap en goud decor. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse miniatuur schilderijen met vergulde messing lijsten. Dames portretten. Eén gesigneerd F.L. Afmeting: Ø 6 cm. In goede staat.
Vier delen antiek tin met bodemmerken. Drie borden + één schenkkan. Afmeting: 16 - 30 cm. In goede staat.
Vier antieke tinnen klepkannen met duimrust. Twee met bodemmerk. Afmeting: H 23 - 24 cm. In goede staat.
Interessante verzameling antiek tin, ook vroeg tin. Onder andere; eikeltjeskan, maten, klepkannen, mosterdpotten et cetera. Diverse stempels. Afmeting: 6 - 36 cm. In goede staat.
Zes delen antiek tin. Bestaande uit: vijf kannen + één konische beker met natuurstenen. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse tinnen kraantjeskan. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse tinnen stamtafel bierpul. Met datering 1856 + diverse namen. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse messing kaarskandelaren. Empire. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Twee zware messing penkandelaren. Naar oud voorbeeld. Renaissance-stijl. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee grote plated 5-armige kaarskandelaren, geheel staand op Korintische zuil. Eind 20e eeuw. Afmeting: H 59 x Ø 38 cm. In goede staat.
Twee plated kaarskandelaren in Louis Seize-stijl. Christofle France. 20e Eeuw. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde compositie metalen kaarskandelaren. 1x Jezus met lam. 1x Maria met kindje Jezus. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Hollandse bronzen kraagkandelaar. Voet beschadigd. Afmeting: 19 x 9 cm. In redelijke staat.
Twee delen Jugendstil. Circa 1915. Bestaande uit: notenhouten handspiegel + plated hengselschaal. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.
Bronzen Jugendstil schaal met negroïde man in oesterschelp. Circa 1910. Afmeting: 16 x 13 x 4 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren schotel met karaktertekens. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.
Antieke vergulde bronzen toiletspiegel met standaard. Rococo-stijl. Circa 1900. Afmeting: 33 x 21 cm. In goede staat.
Twee grote koperen/messing kruideniersscheppen. Circa 1900. Afmeting: 42 - 44 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Duitse vergulde historisme vaas met porselein decor Damast floraal. Royal Bonn. Circa 1880. Afmeting: H 41,5 cm. In goede staat.
La Rochelle France Jugendstil karaf met metalen overlay. Floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 29 x Ø 19 cm. In goede staat.
Twee messing vergulde miniatuurkistjes met kristalglas. Rondom 20e eeuw. Afmeting: 8 - 11 cm. In goede staat.
Zeldzaam groot antiek gelithografeerde Nestlé Chocolade dekseldoos. Circa 1900. Nestléova Detska Moucka. Afmeting: H 37 x Ø 24 cm. In goede staat.
Oosterse kunststof gegoten piedestal met olifanten en vrouwen figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 98 x 23 x 23 cm. In goede staat.
Vier grote antieke onyx met bronzen cassolettes met bronzen ornamenten, koppen en guirlandes. Circa 1880. Minimale chip. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Koffer met vrijmetselaar voorwerpen. Engels. 20e Eeuw. Onder andere: Staffordshire buiktas, ceremonie-boek, oorkonde/teken met halsband, linten, visitor oorkonde, dolk, president hamer 1956, stropdas ...
18e - 19e Eeuws Duits gebrandschilderd glas-in-lood venster. Luttishofen. Decor met vliegende vis en engelen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engelse messing draaispit met opdraai-mechanisme. Afmeting: 36 x Ø 12 cm. In goede staat.
Oude octagonale geëboniseerde grammofoon met messing trechter. Grammofon Soundmaster. Naar oud voorbeeld. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Twee vuurvergulde bronzen Empire kandelaren met originele bobeches. Eén deukje bij onderrand en iets krom bij één kandelaar. Afmeting: 24 cm. In redelijke/staat.
Twee antieke Majolica bokalen (lampenvoeten). Met compositie metalen voet. Historisme. Circa 1880. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse bronzen pronkvazen met putti/druivenranken/faunkoppen decor. Eén vaas voet iets verbogen. Lichte bedeuking. Afmeting: H 58 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam Hollands antiek bronzen sluitgewicht. 2 Ned. ponden/kilo. Met elf geijkte gewichten + houder. Diverse ijkstempels. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 7 x Ø 8,5 cm .In goede staat.
Oud gebrandschilderd glas-in-lood venster met Maria afbeelding. 20e Eeuw. Enkele barstjes in kleine stukjes. Afmeting: H 92 x B 56 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke bronzen vijzels. Twee maal 18e eeuw. Eén gedateerd 1780, één mogelijk ouder. Afmeting: 8,5 - 14,5 cm. In goede staat.
Zuid Amerikaans speksteen gesneden figuur + rapport. Verslag van Constatery Mezcala/Balsas-Juerrero. Periode 300 -100 voor Christus. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Antiek vergulde bronzen lakstempel met amor en initialen. 19e Eeuw. Afmeting: 10 cm. In goede staat.
Twee antieke vergulde Franse bronzen Charles Dix kandelaren met kariatiden. Twee-kleurig. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse handbeschilderde spaanhouten hoedendozen. Divers. Afmeting: 10 - 46 cm. In goede staat.
19e Eeuws sier snijwerkstuk. Voortellende een zittende vos omringd met fruit/blad decor. Afmeting: 62 x 34 x 12 cm. In goede staat.
Twee grote antieke compositie metalen vergulde kaarskandelaren met putti. Geëlektrificeerd. Circa 1870. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse Carrara marmeren kaarskandelaren met vergulde bronzen putti. Circa 1870. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Antieke kristallen vaas met vergulde messing ornamenten. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Paardemenkoets, voor één paard, met teugels, Weanink Harreveld. 138x135x240cm. In goede staat
Mahoniehouten Duits draaiorgel met intarsia. Door orgelbouwer Hofbauer Harmonipan Göttingen. Tweede helft 20e eeuw. Electrisch met metalen en houten orgelpijpen gemonteerd op rijdbare onderbouw. Voorz...
19e Eeuws koloniaal reiskabinet met zilveren BWG beslag. Origineel slot + sleutel. Tien lades achter de deuren. Teak met ebbenhout. Eén stukje fineer mist. Afmeting: 29 x 39 x 29 cm. In goede staat.