Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 38,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met medaillons en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met ribbels. Bodemmerk. Afmeting: 22 x 9 x 9 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met figuren in landschap decor en zes tekens Kang Xy bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 20 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen rolvaas met rondom figuren in bergen decor. Afmeting: H 47,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Kang Xi vaas met ruiters in landschap decor en zilveren bovenrand. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Ducai penselenpot met kostbaarheden decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 20 cm. In goede staat.
Bijzondere zilveren rozenwater sprenkelaar, 950/000. Sprenkelaar op ronde voet versierd met verfijnde florale gravures en gedreven acanthusbladeren en krullen. De sprenkelaar is voorzien van een afsch...
Constant Artz. 1870 - 1951. Eenden familie langs de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Antieke Engelse geëboniseerde Bracketklok met snek en messing beslag. Circa 1890. Gesigneerd Skiba Oundle. Met achtdaags stil uurwerk. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met okergeel glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Twee Chinese Familie Rose kommen met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Vijf grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kastkommen met landschap decor. Eén kom heeft haarlijnen, verder goed. Afmeting: H 9,5 x Ø 20 cm. In goede staat.
Aparte Chinees porseleinen wierookbrander met Foo-honden koppen + bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 16 cm. In goede staat.
Japanse ivoren gegraveerde dolk met erotisch lemmet in fallus vorm. Erotische voorstellingen op schede. Gesigneerd. omstreeks 1920 met certificaat . Afmeting: 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten pander schouwopbouw met kandelaren, snijwerk en olieverf schilderij. Gesigneerd. Afmeting: 200 x 150 x 45 cm. In goede staat.
Witgouden oorringen, 750/000, met diamant. Fijn klapcreolen in V-vorm aan de voorzijde bezet met briljant geslepen diamanten. Totaal 26, 0,40ct. breedte 2,7mm. lengte 23mm. ca 4,3 gram. Winkelverkoopp...
Jan Burssens, 1966. 1925 - 2002. Abstracte compositie met zandtechniek. Acryl op linnen. Afmeting: H 75 x B 110 cm. In goede staat.
18e Eeuws mahoniehouten Hollands Louis Seize kabinet met amforavaas, snijwerk en klauwpoten. Origineel verguld bronzen beslag. Ongerestaureerde originele staat. moet wel verlijmd worden Afmeting: 250 ...
Fijngeknoopt Perzisch kleed met floraal decor. In de kleuren; lichtblauw, creme, zwart, bruin et cetera. Nain met zijde. Afmeting: 201 x 129 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotten met Familie Rose decor. Floraal. Eén vaas goed. Eén vaas oudere restauratie. Afmeting: H 27 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met diverse fruit decors. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 9 cm. In goede staat.
Grote Chinese terracotta dekseldoos met floraal decor. Sung-stijl. Afmeting: H 13 x Ø 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen flesvaas met grijs glazuur. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Drie stuks drie-delige Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met geel glazuur en floraal decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen pullen met hengsel. Figuren decor. Eén beschadigd. Eén gaaf. Afmeting: 18 - 19 cm. In matig/goede staat.
Zilveren eend, 915/000, op voet. Ovale voet met daarop een eend die wegvliegt uit het riet. De eend is deels voorzien van vergulding en heeft is bewerkt met een beschermlaag. 16x23x21cm. ca 224 gram. ...
Elegante witgouden choker, 750/000, met diamant en saffier. Een plat geslepen collier met in het midden een halfrond element bezet met 12 briljant geslepen diamanten. In het midden is de choker voorzi...
S.M. de Ranitz. 1847 - 1917. Hollands wintergezicht met boerderij en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 75 cm. In goede staat.
A.C. Rosemeier. 1888 - 1992. Landschap met korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40x B 60 cm. In goede staat.
Twee zeldzame grote vuurvergulde bronzen Empire wandkandelaren met bosnimfen. Twee-lichts. Circa 1830. Afmeting: 60 x 19 x 22 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Friese kortstaart klok met scheepjes mechaniek. Zoldervondst. Kast incompleet, geen slinger. Afmeting: 105 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse notenhouten één deurs vitrine kast met met bronzen beslag, intarsia en marmeren blad. Circa 1880. Afmeting: 150 x 40 x 72 cm. In zeer goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met tuin/libelle decor. Eén chip. Afmeting: Ø 31,6 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen drakenkom. Draken in wolken decor met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 9 x Ø 18 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/karaktertekens decor. Met vier tekens bodemmerk. Haarlijn in bovenrand. Afmeting: H 47 x Ø 24 cm. In goede staat.
Twee antieke 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Eén maal penselenvaas met Foo-honden en tekst. Eén grote vaas met Foo-honden en tekst (chips rand). Afmeting: H 25 - 44 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen rolvaas met figuren in landschap decor. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten secretaire met glasopstand en origineel messing beslag. Bovenste lade heeft schrijfgedeelte. Afmeting: 202 x 101 x 54 cm. In goede staat.
Zilveren Friese brandewijnkom met gedreven florale afbeeldingen op ovale voet en platte oren. Inscriptie SS 1766. 25x11x7cm. ca 230 gram. Voorzien van een keur van de keurkamer van Dokkum, jl.:P:1750...
Bijbel met zilveren sloten, 833/000, heiluge euangelium, naar beschrijving van Mattheüs, met zwarte leren kaft voorzien van 2 zilveren sloten versierd met parelrand, filigrain en knoppen. MT.: P.A.Bar...
Grote geelgouden herenring, 750/000, met agaat. Ring met een vierkante kast met een bewerkte rand voorzien van een vierkant geslepen agaatsteen 14x14mm, voorzien van een Arabische gravure. De band van...
Geelgouden ring, 585/000, met zilveren kop bezet met diamanten. Antieke rozet ring met een zilveren kop in het midden een roosgeslepen diamant, ø 5,1mm, met daaromheen een rand met 12 diamanten met ee...
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Strandgezicht Mallorca met visser. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
J.E. Morel Fecit. 1835 - 1905. Hollands ijsgezicht met figuren en stad op achtergrond. Amsterdam? Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 28,5 cm. In goede staat.
P.A. Schipperus. 1840 - 1924. Landschap met landweg, ossengespan en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 57 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde bronzen pendule met rocailles en putti. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Spaanse houtgepinde boerenbank. Kastanje? Mooie patina, slijtage sporen. Afmeting: 86 x 203 x 73 cm. In goede staat.
Antieke Franse kastanjehouten tafel met drie lades en gecassetteerde panelen. Houtgepind. Circa 1800. Afmeting: 82 x 206 x 75 cm. In zeer goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met zeldzaam vaas/goud decor. Haarlijnen bodem + chips. Afmeting: Ø 35,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose knobbelvaas met Chinese kinderen die takken uit boom halen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose kom met perzik decor en bronzen bodemrand. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 10 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Grote octagonale Chinees porseleinen dekselvaas met Familie Rose decor, floraal, figuren en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Twee maal 19e eeuws Japans porselein. Bestaande uit; schaal + bordje. Floraal en vogel decor. Afmeting: Ø 14 - 17,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kom met figuren in landschap decor + zes tekens bodemmerk. Oude haarlijn. Afmeting: H 7 x Ø 13,8 cm. In redelijke staat.
Zes delen 19e eeuws Familie Rose porseleinen kop + schotels met floraal/insekten decor. Drie kopjes haarlijn, drie goed. Eén schotel chip, één schotel haarlijn. Afmeting: 6 - 11,5 cm. In redelijke st...
Vier Chinees porseleinen borden. 2x Familie Rose, met figuren/floraal/fruit decor. 2x Chinees Imari, met haven decor, octagonaal. Beide haarlijn. Afmeting: Ø 22 - Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen bord met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 18,8 cm. In goede staat.
Miniatuur Boeddha, antieke bronzen boeddha, 28x39mm. ca 28 gram. In goede staat
Drie gouden munten waaronder; 1x Gouden 10G 1875 Willem III, 1x gouden herdenkingsmunt 50 Shekel 192 (15 jaar Israël) en 1x gouden 1 ducat 1915 Oostenrijk.
Geelgouden collier, 585/000, met een achtvormige schakel. Breedte 4 mm. Lengte 55 cm. ca 24,5 gram. Voorzien van een karabijnsluiting. In goede staat
Ton Karssen. 1945 - 2019. Figuren op de boulevard bij de kust. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Fraaie geelgouden armband, 585/000, met een bolgourmetschakel. Voorzien van een bakslot en veiligheid. Breedte 11 mm. lengte 19 cm. ca 20 gram. In goede staat
Geelgouden collier, 585/000. Collier met een palmierschakel voorzien van een grote sierlijke karabijnhaak. ø 3,5mm. ca 15,3 gram. 45 cm. Nieuw
Witgouden armband, 585/000, met diamant en saffier. Armband met een gematteerde cobraschakel in het midden voorzien van een witgouden element met 4 markiesgeslepen saffieren en 6 briljant geslepen di...
Twee grote antieke tafelpetroleumlampen met porselein, messing en kristallen reservoirs. Handbeschilderd. Circa 1880. Geëlektrificeerd. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Aparte antieke Franse bronzen pendule met hooiwagen, boer met doedelzak, haan, gereedschap, koren, vogels en bloemen. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 39 x 35 x 18 c...
19e Eeuwse Franse met schildpad belijmde pendule. Circa 1880. Uurwerk B + C. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse Barok linnenpers met commode en origineel messing beslag, Hollandse leeuwen. Afmeting: 203 x 80 x 50 cm . In goede staat.
Bijzonder mooi en zeldzaam antiek eikenhouten Hollands Art Nouveau buffet met ebbenhout, parelmoer-inleg, spiegel en facet geslepen glas. Afmeting: 197 x 170 x 64 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op zwart marmeren basement. Door Laurent. 19e Eeuw. Deiana koningin van de jacht. Chips basement. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Familie Rose vaas met floraal decor. Twee haarlijnen in kraag. Afmeting: H 35 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zeer gedetailleerde Chinees porseleinen Familie Rose kommen met geel glazuur, floraal/goud decor. Met bodemmerk. Eén bakfout rand. Afmeting: Ø 15,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met roze/groen/geel glazuur en floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7,5 x Ø 16,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met messing voet en bovenrand. Met bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Yong Zhen schotel met bloesemtakken/sprinkhaan/vlinder en goud decor. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek fijn gedecoreerde Chinees porseleinen schotel met bergdorp/vleermuizen/karakter tekens decor. Met goudrand. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 15,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal decor. Afmeting: 11 x 15 x Ø 9 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenschotel met kraanvogel/karaktertekens decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 40,4 cm. In goede staat.
Vuurvergulde bronzen Empire pendule met plated wijzerplaat. Circa 1820. Athena met boog, pijlenkoker en vredesduif. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 39 x 30 x 10 cm. In go...
Fraaie geelgouden gourmetarmband, 585/000, met hanger 750/000. Massieve armband met een bolgourmetschakel, ø 5,3 mm, met veiligheid en veeroog. Aan de armband hangt een bedel in de vorm van een rond h...
Zilveren bestek, 800/000, 6 persoons, met tafelvorken, -lepels en messen en dessertvorken, -lepels en messen, model Chippendale. Totaal gewicht, zonder messen ca 1200 gram. 18-24cm. En een lepel, 925/...
Cassette met zilveren viscouvert, 833/000, model Haags lof, met 6 visvorken en -messen. MT. A.J. Driessen, Schoonhoven/Utrecht jl.: S: 1928. 17-21cm. Totaal ca 600 gram. In zeer goede staat
Zeldzame naaldkoker, ca 1800, uit hout voorzien van handbeschildering met putti op wolken. Met 3 geelgouden bewerkte randjes. 11 cm. In redelijk goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met robijn en diamant. Ring met een grote rozet bezet met 9 gefacetteerde robijnen en 8 diamanten met een oudslijpsel. ø kop 18 mm. ø 52, ca 8,0 gram. De band is aan de binne...
Geelgouden ring, 585/000, met 3 roosgeslepen diamanten. Opengewerkte strakke ring met in het midden 3 zetkasten met 3 roos geslepen diamanten, ø 2x4,8mm en 1x4,0mm. Breedte ring 8,5mm. ø 61 ca 6,7 gra...
Elegante witgouden ring, 585/000, Art Deco met diamanten. Ring met een strakke ovaal gecontourneerde kop in het midden bezet met een briljant geslepen diamant in een gladomzetting, ø 4,8mm, en daaromh...
G.J. Delfgaauw. 1882 - 1947. Hollandse schelpenvisser in de branding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Pieter Daniel van der Burgh. 1805 - 1879. Hollands havengezicht met zijboten, stoomboot en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27,5 x B 34 cm. In goede staat.
J.P. Molenaar. 1914 - 1989. Rotterdams havengezicht met vele schepen. Olieverf op paneel. Marouflé. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse landkaarten. Papier op linnen. Divers. Bestaande uit: Europa, Afrika, Azië, Amerika. Door M. de Humboldt A.R. Fremin, Paris. Afmeting: H 57 x B 76 cm. In redelijk/goede staat.
Keith Haring. Nr. 32/200. Mogelijke nadruk. Figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 88 x 88 cm. In goede staat.
Henry Schouten. 1857 - 1927. Belgisch School. Paarden bij drenkplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Unieke zeldzaam grote Italiaanse, Turijnse, vleesweegschaal met brons. Met stierenkoppen en messenhouder. Geijkt en gesigneerd. Portata 40 chilog. Vele stempels, Sgragcia Turin, Quaranti Roma Gr. Afme...