Antiek vijf-delig Delfts polychrome fayence kaststel. Gemerkt A.B. 18e - 19e Eeuw. Figuur in landschap decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 25 - 39 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen chicken cup met kippen/kuikens decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 8,2 cm. In goede staat.
Twee grote kristalglazen dekselbokalen met gegraveerde golfclubs decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Grote Chinese terracotta Geisha met polychromie. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Dertien stuks Chinees porseleinen soeplepels met karaktertekens. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.
Zilveren armband gemaakt uit een antiek bijbelslot, 833/000, versierd met voluten en bloemen. Lengte 19,5cm. totaal ca 35,3 gram. In goede staat
Geelgouden broche, 585/000, in de vorm van een ster bezet met 6 diamanten met een oud slijpsel. Middensteen ca 4,7x5,8mm. Grootte broche 31x19mm. ca 2,6 gram. In goede staat
Jugendstil-stijl glazen vaas met reliëf van bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Geelgouden oorhangers, 585/000, met parel. Brisures met daaraan een hanger in de vorm van een haak met daarin een cultive parel, ø 4,5mm. lengte 29 mm. totaal ca 2,9 gram. Nieuw
Antieke Engelse eikenhouten staande klok met mooie origineel beschilderde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en secondenaanduiding. Circa 1820. Afmeting: H 210 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten tafelklok met halfuur-slag op gongveer. Gemerkt met 'B'. Circa 1920. Afmeting: H 37 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen. Eén maal met chicken decor + bodemmerk. Eén maal met decor van vliegende paarden/zee/wolken + bodemmerk. Afmeting: H 17 - 22 cm. In goede staat.
Lot met 3 zilveren sieraden, voorzien van een ovale broche met agaat, 29x37mm, een ring met barnsteen, ø55 en een ovale hanger met roosbewerking en een groene steen, 19x33mm. totaal ca 22,1 gram. In g...
Groot 19e eeuws kristalglazen bokaalglas. Geëtst, floraal en goud decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een fijne dubbele band aan de bovenzijde voorzien van een spiegelchaton bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,10 ct met aan weerskanten 2 singlec...
Grote Chinees porseleinen maanvaas met theeglazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
Twee antieke vergulde Jugendstil glazen vazen met floraal/vogel decor. Circa 1900. Twee minimale chips. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Groot Indonesisch houtgesneden fabel figuur met polychromie en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 84 x 54 x 23 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, met bloedkoraal. Fraai stuk gesneden bloedkoraal met bloemenmand en bloemen, geklemd in een gouden zetting met brochering. 57x27mm. ca 17,2 gram. In goede staat
Grote Duitse Westminster Kienzle tafelklok met kwartierslag op vijf gongstaven. Circa 1880. Klokkast heeft wormbeval. Afmeting: 49 x 33 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse notenhouten wandklok met emaille cartouches. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Circa 1880. Afmeting: 13 x Ø 30 cm. In goede staat.
Japanse cloisonné schaal in bloemvorm met floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 7 x Ø 21 cm. In goede staat.
Antiek lederen koppelriem versierd met vijf bronzen leeuwenkoppen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.
Drie oude messing cavalerie trompetten. Eén gemerkt 'Special Service Groep'. Eén mondstuk mist. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.