Antieke Franse notenhouten één deurs vitrine kast met met bronzen beslag, intarsia en marmeren blad. Circa 1880. Afmeting: 150 x 40 x 72 cm. In zeer goede staat.
Twee-delig antiek wortelnoten damessecretaire met origineel bronzen beslag en rondom versierd met florale intarsia. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 130 x ...
Ongesigneerd. Twee-luik. Circa 1900. Hollandse voorstelling. Moeder en kind wachtend bij veerpont. Olieverf op paneel. Afmeting: H 81 x B 25 cm. In goede staat.
Mathé Ohlquist. 20e Eeuw. Bosven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Zeer fraaie houten reisnecessaire met zilver, 800/000. Gecontourneerd houten kistje met intarsia op het deksel en geplaatst op 4 metalen pootjes. Gevuld met een kristallen potje met zilveren deksel, e...
Twee zilveren kinderlepels, één lepel, 800/000, voorzien van een floraal gevormde steel met een peervormige bak. Aan de achterzijde van de steel voorzien van initialen: O.B. gemerkt F.Burgtorff. 19 cm...
Zilveren schaal, 830/000, ovaal gecontourneerd model met ribben, op de rand versierd met voluten. MT.: Wilkens & Söhne, Bremen. 31x21x4,5cm. ca 398 gram. Klein deukje in de schaal verder in goede staa...
Geelgouden maliënkolder beursje, 585/000, met een rechthoekige beugel en 2 knoppen in de vorm van een eikel met blauwe steentjes. ca 39,5 gram. In goede staat
18e Eeuws Hollands dubbelgebogen mahoniehouten Barok secretaire met klauwpoten, opstand en originele facet geslepen spiegels in de deuren. Verstelbare schappen, en mooi binnenleven. Afmeting: 235 x 13...
18e Eeuws mahoniehouten Louis Seize kabinet met halve zuilen, messing capitellen en origineel beslag. Circa 1780. Afmeting: 230 x 185 x 58 cm. In zeer goede staat.
Zes lithografieën van Jan Thoorop in lijst. 1858 - 1928. Diverse voorstellingen. Lithografie op papier Afmeting: H 23 x B 13,5 cm. In goede staat.
Jan van Weerden. 1905 - 1975. Rivier en paardenkar in bergachtig landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Zilveren tabaksdoos met lepels, 833/000, rechthoekige tabaksdoos met ribbewerkingen en een guilloche bewerkt deksel. Aan de binnenzijde voorzien van gravure: H.Schuur 1882. MT.: J.F.G. Mattheyser, Utr...
Fraaie zilveren koektrommel, 835/000, rechthoekig gecontourneerd model met scharnierend deksel. 13x17x8cm. Deksel sluit net niet helemaal goed. ca 484 gram. In goede staat
L. Brauer. Duitse School. München. Circa 1900. Duitse man met hoofdbedekking. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 12 cm. In goede staat.
A. v.d. Poll. Circa 1930. Man met warme drank. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Twee zilveren roomlepels, 833/000, voorzien van ronde bak en gekrulde steel. Eén voorzien van een voorstelling in de bak met gedreven dorpsgezicht en een steel met leeuw, De andere roomlepel is glad e...
Antieke penvuur revolver. Gemerkt ELG + nummer. Achtkantige loop. Afmeting: L 16 cm. In goede staat.
19e Eeuws enkelloops dames jachtgeweer met graveringen en kwikloop. Oxidatie. Afmeting: L 108 cm. In goede staat.
19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer met graveringen en kwikloop. Afmeting: L 111 cm. In goede staat.
Antiek lederen koppelriem versierd met vijf bronzen leeuwenkoppen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.
Prachtige houten boog met zes pijlen, lederen bescherming, contragewicht + accessoires. In koffer. Gemerkt Deer Archery. Boog is drie-delig te assembleren. Afmeting: 84 x 28 x 14 cm. In zeer goede sta...
Drie oude messing cavalerie trompetten. Eén gemerkt 'Special Service Groep'. Eén mondstuk mist. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.
Achterlader percussie-karabijn. Model 1971 Mark III. Uitvoering Snider-Enfield. Met diverse keuren voor toelating in het Britse leger.