Grote antieke Oostenrijkse Majolica cachet pot met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 26 x ø 33 cm. In goede staat.
Joop Kroppf. 1892 - 1974. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Siem Schaeffer. 1924 - 2005. Rotterdams' havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse octagonale Delftse Fayence vazen. Figuren in landschap decor. Eén minimale chip. Afmeting: 32 x 17 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing tafelklok met skelet-uurwerk en korte slinger. Achtdaags-stil uurwerk. Emaille wijzerplaat, beschadigd. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Westminster staande klok met vergulde en plated wijzerplaat. Met kwartier-slag en maanstand. Circa 1920. Afmeting: H 225 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse bronzen wand Cartel klok. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 83 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse Friese stoelklok. Schippertje met wekker. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Zilveren armband gemaakt uit een antiek bijbelslot, 833/000, versierd met voluten en bloemen. Lengte 19,5cm. totaal ca 35,3 gram. In goede staat
Chinees porseleinen zes-kantige paraplubak met floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Duitse Goebel porseleinen rookverdrijver. Jongen met accordeon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Friese stoelklok met spillegang en wekker. Loodgoud bijgeschilderd + stukje af. Verder in goede staat. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Eikenhouten Weense twee-gewicht regulateur. Met antiek uurwerk en latere klokkast. Afmeting: 108 cm. In redelijke staat.
Negen oude Duitse Hummel keramieken figuren. Divers. Circa 1930 - 1970. Twee figuren beschadigd. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits porseleinen Jugendstil warmhoudplateau met floraal decor. Twee-delig. Aerozons Wärmeplatte DRGM. Circa 1915. Afmeting: H 10,5 x Ø 22 cm. In goede staat.
Drie antieke Hollandse keramieken kastkommen met figuren decor. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: 8 x Ø 16 cm.
Lot zilver met een schaar, naaldenkoker en vingerhoed, grote cilindervormige naaldenkoker met ribdecor en schild, 12 cm, een vingerhoed met schild en een schaar met zilveren grepen met krulversiering....
Zilveren comfoor met brander, 833/000, met gezaagde ovaal decor en een parelrand, geplaatst op 3 poten met getorst patroon en ivoren knopjes. Met zilveren brander. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, j...
Terracotta figuur met glazuur. Twee apen. Monogram FRB 1946. Afmeting: 12 x 14,3 x 6,3 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Afmeting: 10 x 13 x Ø 9 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese/Kantonese porseleinen lampenvoeten met bronzen monturen, schildpadden. Eén is beschadigd. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren geboortelepel, 833/000, met rattestaart en een dubbel getorste steel bekroond met een jager met hond. Voorzien van restauratie. Bak aan de achterzijde voorzien van gravure: Foppe Boukes Eekma...
Antiek lederen koppelriem versierd met vijf bronzen leeuwenkoppen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.
Drie oude messing cavalerie trompetten. Eén gemerkt 'Special Service Groep'. Eén mondstuk mist. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.