Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

42. Oktoberveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 4. Oktober 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Wim Nefkens, Schaapskudde met herder
Startpreis 100 EUR

Wim Nefkens. Circa 1920. Afmeting: 1897 - 1982. Schaapskudde met herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

Josef Strahn, Jongen met geiten
Startpreis 350 EUR

Josef Strahn. 1904 - 1997. Duitse School. Jongen met geiten. Afmeting: H 37 x B 51 cm. In goede staat.

H.W. Paradys, Buitenhavenweg Schiedam
Ergebnis: 400 EUR

Hendrik Wilhelm Paradys. 1894 - Buitenhavenweg Schiedam met figuren. Pastel op papier. Afmeting: H 42 x B 61 cm. In goede staat.

A. Bleys, Volendamse visser schilt aardappelen
Ergebnis: 205 EUR

Adri Bleys. 1877 - 1964. Volendamse visser schilt aardappelen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Walasse Ting, Springtime is here
Startpreis 800 EUR

Walasse Ting '89. Nr. 45/50. 1929 - 2010. Springtime is here. Lithografie op papier. Afmeting: 100 x 100 cm. In goede staat.

Sermain, Twee honden bij muizenval
Startpreis 500 EUR

Sermain. 19e Eeuw. Mogelijk Charles Ferdinand Sermain. Ceramo. 1829 - 1909. Twee honden bij muizenval. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Twentse boerderij
Startpreis 200 EUR

Klaas Bernink 1984, nr. 82/150. 1913 - 1996. Twentse boerderij. Lithografie op papier. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

J.H.H. Bevort, Stadsgezicht Amsterdam
Startpreis 400 EUR

J.H.H. Bevort. 1917 - 1996. Amsterdams stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 80 cm. In goede staat.

C.E. Schlüter, Vrouwelijk naakt
Startpreis 150 EUR

Carl Eberhard Schlüter. 1886 - 1973. Vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x 40 cm. In goede staat.

Schildersezel met dubbelzijdig portret
Startpreis 400 EUR

Twee maal 19e eeuw. Schildersezel met dubbelzijdig beschilderd portret schilderij. In 17e eeuwse stijl. Heer + dame. Monogram. Olieverf op paneel. Afmeting: H 56 x B 45 cm. In goede staat.

H.J. van Wijngaarden, Hollands IJssel gezicht
Ergebnis: 600 EUR

H.J. van Wijngaarden. 1906 - 1986. Groot Hollands IJsselgezicht met binnenvaart schepen bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 120 cm. In goede staat.

J. Wolski, Paardengespan in sneeuw
Startpreis 600 EUR

J. Wolski. 1907 - 1990. Paardengespan in sneeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 31 cm. In goede staat.

Charles P. Gruppe, Boerenschuur
Startpreis 475 EUR

Charles P. Gruppe. 1860 - 1940. Boerenschuur met boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

A.J. van Driesten, Boerderij tussen de bomen
Startpreis 400 EUR

A.J. van Driesten. 1878 - 1969. Leidsche School. Boerderij tussen de bomen. Aquarel op papier. Afmeting: H 29 x B 40 cm. In goede staat.

Josef Israëls, Gebed voor maaltijd
Startpreis 4.500 EUR

Josef Israëls. 1824 - 1911. Boeren interieur met figuren. Voorzien van originele Wisselingh etiket. Verso titel: Gebed voor maaltijd. Aquarel op papier. Afmeting: 70 x 54 cm. In goede staat.

E. Boullé, Rivierlandschap met wasvrouwen
Startpreis 350 EUR

E. Bouillé. Circa 1880. Franse School. Landschap met rivier, boerderij, vee en wasvrouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 81 cm. In goede staat.

B. van Straaten, Romantisch landschap
Ergebnis: 1.500 EUR

Bruno van Straaten. 1786 - 1870. Hollandse School. Romantisch landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 37 cm. In goede staat.

P. van Wijngaerdt, Landschap riviergezicht
Ergebnis: 375 EUR

Piet van Wijngaerdt. 1873 - 1964. Landschap riviergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 63 x B 76 cm. In goede staat.

Henk Schuring, Abstracte compositie
Ergebnis: 500 EUR

Henk Schuring, 1956. 1928 - 1984 Enschede. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

18e Eeuws religieus schilderij, De biecht
Ergebnis: 550 EUR

Groot 18e eeuws religieus schilderij. Duitse School. Koningin van Bohemen met engel St. Jean. Provenande Chanoinesses de Jupille pres Liege. De biecht. Olieverf op linnen. Eén restauratieplek en één s...

Gregor von Bochmann, Herders met paarden bij drenkplaats
Ergebnis: 410 EUR

Gregor von Bochmann. 1918. 1850 - 1930. Duitse School. Herders met paarden bij drenkplaats. Gouache op papier. Afmeting: H 18 x B 12 cm. In goede staat.

Henk Schuring, Abstracte compositie
Startpreis 500 EUR

Henk Schuring. 1928 - 1984 Enschede. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.

Willy Sluiter, Strandgezicht met ezelrit
Ergebnis: 8.000 EUR

Willy Sluiter '40. 1873 - 1949. Strandgezicht met ezelrit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Marius Bauer, Portret Mata Hari
Ergebnis: 12.000 EUR

Marius Bauer. 1867 - 1932. Portret Mata Hari. Uit de vroege periode dat hij met Isaac Israëls heeft gewerkt. Olieverf op karton. Afmeting: H 70 x B 40 cm. In goede staat.