Prachtige vergulde houtgestoken schildersezel met dolfijnen en guirlandes. 20e Eeuw. Afmeting: 207 x 60 x 55 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse Amelander tafelblad met religieuze handgeschilderde voorstelling. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.
18e Eeuws wortelnoten dubbelgebogen Amsterdams kabinet met bronzen beslag. Oudere restauraties. Afmeting: 235 x 190 x 62 cm. In goede staat.
Hollands 18e eeuws Louis Seize kabinet met bandintarsia, hekwerk op koplijst en bronzen beslag. Circa 1780. Afmeting: 240 x 175 x 54 cm. In goede staat.
Zes notenhouten Barok-stijl stoelen. Circa 1920. Recentelijk professioneel gerestaureerd en met schellak gepolitoerd. Afmeting: 85 x 43 x 58 cm. In goede staat.