Dubbel gebogen mahonie kabinet, circa 1780. Met op en af lopende deuren en openslaande knieën met daarachter lades. Kap en deuren met blad decor uitgewerkt. Het geheel staand op klauwpoten. Onlangs v...
18e Eeuws Hollandse wortelnoten Louis Quinze Barok porselein vitrinekast. Uitneembaar, met verguld bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 170 x 45 x 235 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse notenhouten ranken-kussenkast met putti, cherubijnkoppen, Korintische zuilen, lades (uitneembaar). Circa 1800. Kleine restauraties noodzakelijk. Afmeting: 212 x 76 x 210 cm. In...
Carlo Bugatti, 1856-1940. Italië-Frankrijk. Zeldzame Siege de Forme asymetrique assymetrische stoel met koper beslagen. Diverse houtsoorten, metaal en been. (originele vondst toestand) minimale wormb...
Stijlvolle mahoniehouten Louis Seize hoekkast met gebogen front, vier-deurs. Eerste helft 20e eeuw. (wormbeval in triplex rugwand). Verder in goede staat. Afmeting: 220 x 100 x 65 cm. In goede staat.
Hollands eiken Louis Seize kabinet, 18e eeuw. Met hek en origineel Louis Seize beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 147 x 52 x 226 cm. In zeer goede staat.
Zuid Duitse notenhouten met kersen commode. Louis Seize, met messing ringbeslag en intarsia op blad met diverse houtsoorten. 18e Eeuw. Afmeting: 84 x 116 x 61 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Chinese pagode vitrinekast met lade, snijwerk en bronzen versiering. Ca. 1920. Afmeting. 182x75x42 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Quinze Barok commode met politoer, origineel beslag en vier lades. Oudere restauratie. Afmeting: 74 x 85 x 56 cm. In goede staat.
Oude Bechner vleugel piano, zwart gepolitoerd, Nr. 285977. Minimale beschadiging. Afmeting: 145 x 155 x 110 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten Barok porselein/vitrinekast met verguld bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1800. Afmeting: 170 x 50 x 230 cm. In goede staat.
Antiek Hollands eikenhouten kabinet met rocaille in de koplijst en verguld bronzen beslag. Circa 1780. Mooie patina. Afmeting: 240 x 190 x 54 cm. In goede staat.
Vroeg 19e-eeuws Hollands mahoniehouten barok kabinet met verguld bronzen beslag, snijwerk en klauwpoten. Afmeting. 240x175x66 cm. In goede staat.
Frans Roccoco stijl kastje met Vernis Martin beschildering, 19e eeuw. Notenhout, met drie etages en deurtje. Afmeting: 145 x 67 x 33 cm. In zeer goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollandse twee-delige vitrine hoekkast. Notenhout met florale intarsia en facet geslepen glas in bovenkast.. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 85 x 56 x 200 cm. In goe...
Antiek Chinese rijkgestoken porselein vitrinekast met draken op de lyseen, en vissen en kroon. Ca. 1900-1930. Mooie geschulpte houtgestoken schappen. Op de kap zijn wolken motieven gestoken. Kast is v...
Hollandse orgelgebogen wortelnoten vier-laden commode, 18e eeuw. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting . 80x82x51 cm. In zeer goede staat.
Prachtige mahoniehouten empire secretaire met volle zuilen, messing capitellen en messing beslag, binnenleven met lades en vakverdeling. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 153x96x57 cm...
Grote exclusieve eethoek met intarsia tafel. Stijlmeubels, tweede helft 20e eeuw. Tafel met lades. Diverse houtsoorten, intarsia met florale decors. Zes stoelen, Louis Seize-stijl. Coulissen tafel ver...
Prachtige antieke wortelnoten naaitafel met intarsia, diverse houtsoorten en verguld messing beslag met etage. (één sleutelbeslag beschadigd). Afmeting: 75 x 52 x 41 cm. Verder in goede staat.
Engelse eikenhouten 'Chest on Chest' met origineel bronzen beslag. 18e Eeuw. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 157 x 103 x 52 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten barok commode, orgel gebogen, met vier laden (oudere restauratie), 18e eeuw. Afmeting: 78 x 86 x 50 cm. In goede staat.
Grote Hollandse koloniale teakhouten Renaissance-stijl kussenkast met drie volle zuilen en vijf grote bolpoten (uitneembaar). Circa 1920. Afmeting: 95 x 208 x 210 cm. In goede staat.
Zeldzame Oosterse houtgestoken siertafel met draak, Foo-hond, grote vogel, koppen etc. . Octagonaal bewerkt blad met ranken decor. 20e Eeuw. (China of Indonesië). Afmeting: 81 x 66 x 64 cm. In goede s...