Diese Webseite verwendet Cookies

29. Juliveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. Juli 2016 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

5 Delen Frans Fayence
Startpreis 80 EUR

Vijf delen Franse Fayence, bloemsteelvaasje, geribbeld vaasje, een geit, hoorn gelijmd 19e-20e eeuw 11-19cm Cond:G

Schilderij, J. Fehnendahl
Startpreis 40 EUR

Landschap Le Luberon
Startpreis 50 EUR

Chinese imari kom, 18e eeuw
Startpreis 100 EUR

Achtiende eeuwse Chinees Imari kom, met florale en gouddecor in goede staat, gerestaureerd, 8,5x16,5ø