Vroeg 19e eeuws essenhouten fineer Biedermeier vitrinekastje (lichte fineerschade) Cond:G 99x104x37,5
Ongesigneerd omstreeks 1900, stilleven met klaprozen, olieverf op linnen 63x85cm Cond:G
Ongesigneerd 20e eeuw naieve school, ruiters te paard, olieverf op paneel 60x34cm Cond:R/G
Th. Bernen 20e eeuw met antieke opengewerkte lijst, vrouw bij haard, olieverf op linnen, 44x28cm Cond:G
Ovale 19e eeuwse mahoniehouten gefineerde ovale spiegel met kroontje omstreeks 1840 56x62cm Cond:G
Naar Nicolaes Maes ca. 1900, olieverf op linnen, interieur met lezende vrouw 40x50cm. Cond.: G
Bruno Bruni (1935), nr. 236/1000, lithografie op papier, liggende naakte vrouw in bed 60x80cm. Cond.: G
Twee maal onduidelijk gesigneerd, bloemen, more to you, always together, zeefdrukken op papier 70x10cm Cond:G
Oude Chinese houtgestoken tafel, zwart gelakt met marmeren blad, 47x32ø Cond:G
Oude Bruine lederen armleunstoel, 2e helft 20e eeuw, Chesterfield stijl, 90x90x85cm Cond:G
Zeldzame 17e eeuwse stadsplattegrond van Middelburg, door cornelis Goliat overl. 1668, gedrukt door Johannes Meertens 55x48cm ets op papier, Cond:G
Onduidelijk gesigneerd ca. 19830 (Rezia?, Spaanse School), olieverf op linnen, Spaanse Finka 65x100cm. Cond.: G
Moderne vitrinekast (afsluitbaar, deel van de sluiting afgebroken) met 5 glasplaten, 2 spots boven en 5 spots aan de zijkant 187x60x30cm. Cond.: G
Duitse kersen fineer Biedermeierstijl bijzettafel met lade en bandintarsia, 21e eeuw in zeer goede staat 76x40x46cm Cond:G
Vier delen oud Chinees porselein. een grote penselen vaas, paradijsvogel met blauwe achtergrond, 2e helft 20e eeuw, een Kantonese vaas 20e eeuw(krijgers), een theepot met floraal en vlinder decor 20e ...
Stel prachtige antieke 19e eeuwse goud Imari dekselvazen met florale decors, in goede staat 36x15,5øcm Cond:G
Hollands eikenhouten kabinet 18e eeuws, met hoge getoogde deuren(zijkant onder fineer af) verder in goede staat. 240x170x61cm Cond:G
G. Hageman omstreeks 1920 werkende boer op het erf, olieverf op linnen 36x50cm Cond:G
Zeer grote oude antieke Chinees porseleinen dekselpot 1n 18e eeuwse stijl met rondom Chinese meubels en tekens, met Foohond op deksel, in goede staat 39x25ø Cond:G
Hanger 375/000 met maansteen in hartvorm en een kleine bergkristal. Hartvormige hanger met maansteen, 10x9 mm en daarboven een bergkristal, ø 3.5 mm. ø hangeroog 3 mm. ca 2.3 gr.
Zes delig Imari theeservies, theepot, melk en 2x suikerpot 2 kopjes 1 schotel(1 chip schotel) 6-16cm Cond:G
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen bloempotten en tuin en vogeldecor(chip) 12x5x17øcm
Jan Hermanus Melcher Tilmes 1874-1920, stadgezicht Amsterdam met koepelkerk en vele figuren, olieverf op linnen 40x60cm Cond:G