Grote antieke Duitse porselein pop ca. 1920, gemerkt S en H en jodenster met daarin p.b. en 1906 nr. 13 (waarschijnlijk Schoeman en Hoffmeister). Gelede lichamen en slaapogen (1 vinger af) 77cm. Cond....
Twee delen oud Duits blikken speelgoed: 1x grote Arnold oplegger met container Express DAF ca. 1950 (bespeeld en 1x Tippco Caddilac met opwindmechanisme (ongetest en bespeeld) 19-54cm. Cond.: R-G
Duits porseleinen pop, gemerkt Dep 8 ca. 1920 (mogelijk Kestner) met antieke kleding, slaapogen, oorbellen en geleed lichaam 53cm. Cond.: G
Frans porseleinen pop ca. 1900, gemerkt S.F.B.J. 60 Paris met geleed lichaam, antieke kleding, hoed en slaapogen 48cm. Cond.: G
Grote Duitse Heubach Koppelsdorf porseleinen pop ca. 1930 nr. 1330 A.12.M met babylichaam, slaapogen en oude kleding 62cm. Cond.: G
Drie oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 en later o.a. gemaakt van bamboe, hout, been en ivoor 14x26x7cm., 16x23x8cm. en 14x23x8cm. Cond.: R-G
Grote Duits porseleinen Heubach Koppelsdorf pop ca. 1930 nr. 342.7 met slaapogen, babylichaam en bewegende tong 57cm. Cond.: G
Drie oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 en later o.a. gemaakt van bamboe, been etc. 22x32x4cm., 17x36x4,5cm. en 15x23x10cm. Cond.: R-G
Oude Duitse porseleinen pop ca. 1920, gemerkt E.N.S.T. in ruit nr. 8 met geleed lichaam en slaapogen 58cm. Cond.: G
Drie oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 en later o.a. gemaakt van bamboe, hout en been 14x10x23cm. 24x17x9cm. en 14x21x9cm. Cond.: R-G
Drie oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 en later o.a. gemaakt van bamboe, hout en been 14x21x8,5cm., 9x22x15cm. en 13x20x10cm. Cond.: R-G
Zeldzame kleine blikken Droste chocolade kinder-spaarpot (spaarautomaat) ca. 1910. Bevat gebruikerssporen maar geen deuken 14,5cm. Cond.: R
Oud Chinees Mahjongg spel in houten beschilderde kist 20e eeuw van bamboe (en been?) 17x19x26cm. Cond.: R-G
Twee oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 en later o.a. gemaakt van bamboe (en ivoor?) 15x28x7cm. en 17x24x9,5cm. Cond.: R-G
Vijf oude Chinese Mahjongg spel-delen ca. 1930 en later: 3x set of racks en 2x spel Mahjongg van hout/kunststof 32-42cm. Cond.: R-G
Oude Duitse mechanische blikken vliegtuig-draaimolen ca. 1950 U.S. Zone met mithografie in goede staat 30xø45cm.
Papier Maché pop ca. 19835, ongemerkt met slaapogen in goede staat 54cm.
Vier oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 en later o.a. gemaakt van hout 22x32x4cm., 23x33x3cm., 18x30x3cm. en 22x32x4cm. Cond.: R-G
Drie oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 en later o.a. gemaakt van bamboe, hout en been 16,5x24x7cm., 11x24,5x14,5cm. en 11x25x12cm. Cond.: R-G
Oude blikken Wilesco stoommachine en slijptol in originele doos en in goede staat 8-27cm.
Kavel oud speelgoed met oa.: DieCast, Matchbox, Lesney, Dinky Toys etc. (vliegtuigen Dinky Toys, Hawker Dinky Toys, Bristol 173 Dinky Toys, Dinky Toys Shooting Star). 9x26x18cm. Cond.: R
Vier delen vooroorlogs speelgoed: 1x stoommachine ca. 1920 met 3 accesoires (1x messenslijper, 1x slijper en 1x watermolen) 10-35cm. Cond.: R
Twee poppenbedden ca. 1900: 1x Jugendstil van eikenhout (mooie kwaliteit) en 1x van vurenhout met vruchtenhout. Beide in goede staat 50-66cm.
Twee speelgoed stoomwalsen in doos: 1x Die Cast USA no 1 Steam Engine en 1x blikken kovap stoomwals met sleutel 19-23cm. Cond.: G
Oude blikken speelgoed shovel ca. 1950, gemerkt Funkstörgrad N. met batterijfunctie (batterijhouder beschadigd) 30x13x13cm. Cond.: R
Drie oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 en later o.a. gemaakt van hout 22x32x4cm., 33x14x6cm. en 5x27x14cm. Cond.: R-G
Vier oude Chinese spelen: 1x The Tile Game en 3x Mahjongg o.a van hout en kunststof 2e helft 20e eeuw (in koffers) 48-52cm. Cond.: R-G
Kavel van 9 oude poppen 20e eeuw o.a: celluloid en porselein 13-23cm. Cond.: G
Drie oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 en later o.a. gemaakt van bamboe, hout en kunststof 15x25x7cm., 16x25x14cm. en 15x15x23cm. Cond.: R-G
Twee delen oud blikken speelgoed: 1x blikken schommelpaard met clown (mechaniek) ca. 1950 gama (lichte oxidatie) en 1x Japanse vrachtauto ca. 1960 15-16cm. Cond.: R-G
Grote antieke Duitse papier mache Sonneberg pop ca. 1930 (nr. 3066) met mohair haar, "mama" en slaapogen, in goede staat 66cm.
Kleine Duitse blikken kinder-naaimachine ca. 1910 in goede originele staat 14x15x10cm.
Vier delen oude Dinky Toys speelgoed (legeruitvoering): 1x Croft Mighty Antar met transporter en Century tank en 1x 3-ton Army wagon. Bespeeld en verfslijtage 11-33cm. Cond.: R-o
Gama 280 speelgoed kraan ca. 1950-1960 in bespeelde tot redelijke staat, 1 rupsband in gebroken. 34x27x12cm.
Doos met oude dominostenen van been en hout ca. 1930 7x23x8cm. Cond.: G