Leuk kavel met 15 delen divers tin 19e-20e eeuw met o.a: gegraveerde kannen, borden, potten etc. Cond.: R-G
Granaatarmband met GG 585/000 antieke sluiting. Armband met 3 rijen granaten bevestigd aan een klassieke ronde GG 585/000 sluiting met filigrain en in het midden een granaat. ø sluiting 16 mm lengte 1...
Tinnen 18e-19e eeuwse naaldenhouder, voorstellend 2 putti die de wereldbol dragen met sterren. De sterrengaatjes zijn geschikt voor naalden. Geheel in originele staat 11cm. Cond.: G
Plantentafel 1e helft 20e eeuw van notenhout met bronzen beslag en onyx blad in goede staat 80x30x30cm.
Oude Jugendstil houtgestoken wandspiegel met twee lampen ca. 1910. Originele beschildering en in goede staat 81x61x19cm.
Kavel van 15 zilveren borrellepeltjes: 5x Nederlandse lepels met opengewerkte steel 835/000, 10x lepeltjes met verschillende versiersels (o.a: ezel, schildpad, ananas, palmboom e.d.) 900/000, 8cm. Tot...
Collier GG 585/000 met camee. Gourmetcollier met GG hanger met mooie camee in een bewerkte rand. Grootte hanger 30x22 mm. Lengte collier 42 cm totaal ca 11.1 gr.
Broches milliflori, 3 stuks. 3 Ronde broches,ø 23 mm, met ingelegde bloemversieringen. onedel.
Duits Louis Philip bank ca. 1870 van notenhout en wortelnoten met snijwerk. Geheel in goede originele staat 62x120x58cm.
Prachtig kavel 19e eeuws koperwerk met o.a: 1x zeer grote ketel, 1x appelketel, 1x doofpot, 1x kleine ketel, 1x koffiemolen Cond.: G
Drie delen 19e eeuws Kantonees porselein (mandarijndecor): 1x kannetje (deksltop vernieuwd), 1x set vazen met goud en figurendecor, 1x vaas (chip bovenrand), 1x vaas (oude haarlijn)O 15-26cm. Cond.: R
Zeer grote plated kandelaar 19e eeuw in barokstijl 160cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze vaas met rondom decor van flora. vlinders en vogels (gesigneerd) 36,5x14x10,8cm. Cond.: G
Vier Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse schotels Queng Longg met floraal decor (3x lichte randschade, 1x haarlijn) Cond.: R
Notenhouten Louis Quinze stijl ladenkastje 2e helft 20e eeuw (2 lades en 1 deurtje), lichte krassen 89x40x40cm. Cond.: G
Oude teakhouten sidetable met ruiten ingelegd en 2 lades, 2e helft 20e eeuw (lichte krassen) 74x130x45cm. Cond.: R
Hollandse mahoniehout fineer penant-kast ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 100x104x50cm. Cond.: G
Ring 333/000 met granaten. Sierlijke ring met een grote ovale granaat, ø 9x6.5 mm en aan weerskanten 3 ronde granaten. Als nieuw. ca 2,15 gr ø 62
Slavenband GG 585/000. Klassieke slavenband met dopsluiting. Breedte 3 mm, ca 4.3 gr ø 60x55 mm
Twee delen imari porselein 19e eeuw: 1x penselenvaas met floraal decor (bakfout bodem) 16xø19,3cm. en 1x grote vaas met floraal decor 25xø14,5cm. Cond.: G
Gesigneerd C. Verschuur, olieverf op linnen, landschap met koeien 61x40cm. Cond.: G
Zeer grote mahoniehouten spiegel ca. 1930 met facetgeslepen spiegel in goede staat 113x180cm.