Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

22. Oktoberveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 17. Oktober 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Inktstel
Ergebnis: 60 EUR

Metalen Art Deco inktstel ca. 1920, gemerkt Disko metal 9x26x20cm. Cond.: G

2 Munten, 17e eeuw
Ergebnis: 50 EUR

Twee antieke munten 17e eeuw: 1x 6 stuiver stad Zutphen en 1x zilver Leopold 1669 Cond.: FR-ZFR

Samac beeld, putti
Ergebnis: 140 EUR

Antiek figuur van compositie metaal op marmeren sokkel, voorstellend een putti met bekkens. Gesigneerd L.F. Moreau ca. 1900 30cm. Cond.: G

Lot zilver
Ergebnis: 30 EUR

Lot zilver met filigrain en wajang zilver. totaal ca 73.5 gr

10 Romeinse munten
Startpreis 65 EUR

Kavel van 10 Romeinse munten (laat Romeins vanaf 150-300 AD, grondvondsten) Cond.: ZFR

2 Vuurvergulde kandelaren
Startpreis 500 EUR

Twee zware antieke vergulde drie-lichts bronzen wandkandelaren met slangendecor, ca. 1900. In goede staat. 51x35x16cm.

4 Zilveren dubbeltjes
Startpreis 70 EUR

Vier zilveren dubbeltjes (10 cent) Koningin Wilhelmina 1898, 1903, 1904 en 1906

2 Kristallen zoutvaatjes
Ergebnis: 25 EUR

Stel geslepen kristallen zoutvaatjes met zilveren (800/000) strooidoppen met florale gedreven randen 4xø2,5cm.

Bronzen beeld, tijger
Ergebnis: 135 EUR

Oude/antieke bronzen vergulde leeuwin, gesigneerd Barye ca. 1920 (Alphonse Barye) in goede staat 18x9x6cm.

Notenhouten kist
Ergebnis: 25 EUR

Notenhouten kist ca. 1930 met slot 9x26x21cm. Cond.: G

Beeld, Arabier
Ergebnis: 100 EUR

Gipsen Arabier ca. 1900 (gerestaureerd) 45x24x14cm. Cond.: R-G

Zilveren kandelaar + vaasje
Ergebnis: 90 EUR

Twee delen zilver: 1x zilveren Engelse kandelaar, 3-pits met krularmen, bewerkt met een filetrand 925/000, 19,5x26cm. en 1x vaasje met strakke verticale bewerking, MT: koninklijke van Kempen en Begeer...

Kinderbeker
Startpreis 20 EUR

Zilveren kinderbeker met handgegraveerde bloemversiering 800/000, ca. 49gr. 7xø5cm. Cond.: U

Bronzen plaquette
Ergebnis: 40 EUR

Bronzen Jugendstil plaquette met Oosters decor (olifant met een Indiër erop) ca. 1900 in eikenhouten lijst 46x35x4,5cm.

Sabel
Ergebnis: 85 EUR

Zwaard met bronzen heft en hout met daaraan twee eikels. Lederen schede en originele patina ca. 1800 (oxidatie) Cond.: G

Diverse sieraden
Ergebnis: 40 EUR

Lot sieraden bestaande uit een horloge, parelarmband en collier, een ketting met bruine kralen en drie kettingen met hangers. Alles onedel, in een schaaltje.

5x Zilveren 1/2G
Startpreis 80 EUR

Vijf verschillende zilveren 1/2 guldens (50 cent) Koningin Wilhelmina 1908-1919

Tahiti oorstekers
Startpreis 160 EUR

Oorstekers GG 585/000 met Tahitiparels, ø 9.5 mm met weinig oneffenheden. ca 2.8 gr

Glazen schaal, oranje
Startpreis 50 EUR

Oude glazen Art Deco schaal ca. 1930, 3-kleurig met cracele effect in goede staat, neutraal met oranje omranding W.M.F. Ikora Duitsland 8,5xø34cm.

Blikken shovel
Startpreis 45 EUR

Oude blikken speelgoed shovel ca. 1950, gemerkt Funkstörgrad N. met batterijfunctie (batterijhouder beschadigd) 30x13x13cm. Cond.: R