Metalen Art Deco inktstel ca. 1920, gemerkt Disko metal 9x26x20cm. Cond.: G
Twee antieke munten 17e eeuw: 1x 6 stuiver stad Zutphen en 1x zilver Leopold 1669 Cond.: FR-ZFR
Antiek figuur van compositie metaal op marmeren sokkel, voorstellend een putti met bekkens. Gesigneerd L.F. Moreau ca. 1900 30cm. Cond.: G
Twee zware antieke vergulde drie-lichts bronzen wandkandelaren met slangendecor, ca. 1900. In goede staat. 51x35x16cm.
Vier zilveren dubbeltjes (10 cent) Koningin Wilhelmina 1898, 1903, 1904 en 1906
Oude/antieke bronzen vergulde leeuwin, gesigneerd Barye ca. 1920 (Alphonse Barye) in goede staat 18x9x6cm.
Zwaard met bronzen heft en hout met daaraan twee eikels. Lederen schede en originele patina ca. 1800 (oxidatie) Cond.: G
Vijf verschillende zilveren 1/2 guldens (50 cent) Koningin Wilhelmina 1908-1919
Oude glazen Art Deco schaal ca. 1930, 3-kleurig met cracele effect in goede staat, neutraal met oranje omranding W.M.F. Ikora Duitsland 8,5xø34cm.
Oude blikken speelgoed shovel ca. 1950, gemerkt Funkstörgrad N. met batterijfunctie (batterijhouder beschadigd) 30x13x13cm. Cond.: R