Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

22. Oktoberveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 17. Oktober 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Houten beeldje, heilige
Startpreis 120 EUR

Houtgestoken Heilig Beeld ca. 1800 met originele polychromie 40cm. Cond.: G

Bronzen beeld, krijger
Startpreis 250 EUR

Oude Chinees bronzen krijger 20e eeuw met losse lans (afneembaar) 49cm. Cond.: G

Ring GG citrien briljant
Startpreis 320 EUR

Elegante ring GG 585/000 met citrien en briljant. Ring met grote peervormig gefacetteerde citrien, ca 10.0 crt met een mooie kleur en een rand van briljanten totaal ca 0.11 crt W/SI ø 57 ca 5.4 gr Nie...

Ring GG lapis brilj
Ergebnis: 300 EUR

Brede herenring GG 585/000 met Lapis Lazulli en briljant. Herenring met in het midden een Laps Lazulli, 14x12 mm en darnaast 8 briljanten totaal ca 0.12 crt W/SI-P, ø 63 ca 8.5 gr

Klemband zilver
Startpreis 25 EUR

Djokja klemband zilver 800/000. Open armband, breedte 20 mm, met bekende Djokja bewerking. ø 56x52 mm. ca 27 gr

Houtgesneden figuur
Ergebnis: 200 EUR

Prachtige houtgesneden figuur ca. 1900 van mooie kwaliteit, voorstellend een Chinees met hoed en wandelstok 14cm. Cond.: G

Broche naaldenkoker RG
Startpreis 150 EUR

Broche RG 585/000 met tourmalijn. Broche gemaakt van een naaldenkoker met aan de bovenzijde een princes geslepen groene tourmalijn. Aan de randen zitten WG draadbewerking. ca 6.6 gr. Lengte 62 mm

Ring GG valkenoog
Startpreis 100 EUR

Ring GG 585/000 met valkenoog. Sierlijke ring met ovaal geslepen valkenoog met bijzondere glans, ø 16x8.5 mm, gezet in opengewerkte rand. ca 4.15 gr ø 55

Kristallen oorkaraf
Startpreis 100 EUR

Geslepen kristallen oorkaraf met amandelslijpsel (beschadiging hals) op zilveren (835/000) voet met zilveren hals, montuur, stop en jasseronketting. MT: J.M. van Kempen en Zn. Voorschoten ca. 1870 34x...

Vitrinekast
Ergebnis: 225 EUR

Oude vitrinekast in Biedermeier stijl, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in kersenkleur 145x195x45cm. Cond.: G

Hollandse secretaire
Ergebnis: 130 EUR

Oude Hollandse wortelnoten fineer secretaire 2e helft 20e eeuw in barokstijl met origineel bronzen beslag in goede staat 110x85x50cm.

Wortelnoten buikkastje
Ergebnis: 100 EUR

Oude wortelnoten fineer Hollandse commode in barokstijl 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) met bronzen beslag in goede originele staat 73x93x50cm.

Barometer
Ergebnis: 30 EUR

Jugendstil barometer ca. 1900 van mahoniehout (bewerkt) in zeer goede staat 52cm.

Buste Napoleon
Ergebnis: 160 EUR

Bronzen buste op marmeren voet, voorstellend Napoleon Bonaparte 21e eeuw in goede staat 43cm.

Boekensteun paard
Startpreis 220 EUR

Twee bronzen met marmeren boekensteunen 21e eeuw, voorstellend paardenhoofden, gedetailleerd uitgewerkt 32x23x15cm. Cond.: G

Dubbele messing fotolijst
Ergebnis: 50 EUR

Dubbele messing fotolijst (zg. tweeluik) met emaille ingelegd 14,5x10cm.

Ring WG 3 rijen diamant
Startpreis 290 EUR

Ring WG 585/000 met 3 rijen diamanten. Wat bredere ring, 6,7 mm, met 3 rijen met briljanten verlopend in grootte totaal 0.50 crt. ca 3.8 gr ø 53

Collier munt GG
Ergebnis: 350 EUR

Collier GG 585/000 met munthanger. Collier met daaraan een royaal bewerkte hanger met GG fl 10,- munt, 1913. Lengte 60 cm, ca 23.4 gr

Zilveren bestek
Ergebnis: 20 EUR

Zevendelig tafelgarnituur in etui met zilveren heften, 800/000 L.: 13-16cm. Cond.: U

2-Deurs porseleinkast
Ergebnis: 1.300 EUR

Prachtige zeldzame 19e eeuwse eikenhout gestoken rococo-stijl vitrinekast met aan 4 zijden glas. Eikenhouten originele schappen en floraal decor met rocailles. In goede originele staat 242x127x44cm.

Kabinet Louis Seize
Startpreis 1.800 EUR

Hollands Louis Seize kabinet ca. 1800, mahoniehout fineer op eiken met verguld bronzen beslag in goede staat, tweedelig (oudere restauratie) 215x160x56cm.

2 Bronzen kandelaars
Ergebnis: 60 EUR

Twee bronzen kaarskandelaars in barokstijl 20e eeuw in goede staat 66cm.

6 Kandelaars
Ergebnis: 70 EUR

Kavel van 6 oude kandelaren: 1x empire Kunstguss Buderus, 2x scharnierende vuurvergulde empire kandelaar-armen 19e eeuw, 1x tafelaansteker messing, 1x empire stijl messing kaarskandelaar met kap 20e e...

3-Delig marmeren pendulestel
Ergebnis: 170 EUR

Driedelig Frans pendulestel ca. 1870 in Louis Seize stijl van wit marmer met 8-daags uurwerk en halfuurslag. Pendule mist glas en 1 coupe heeft gebroken pootje 42x20x11cm. en 14xø9cm. Cond.: R-G