G.C. Haverkamp (Amsterdam 1872 - 1926 Baarn), olieverf op paneel, landschap met boerderij langs de bosrand 29x20cm. Cond.: G
Calzelari? 20 eeuw (Italiaanse School), olieverf op koper, ruiter in landschap 10x13cm. Cond.: G
Prachtige zeldzame 19e eeuwse eikenhout gestoken rococo-stijl vitrinekast met aan 4 zijden glas. Eikenhouten originele schappen en floraal decor met rocailles. In goede originele staat 242x127x44cm.
Jugendstil barometer ca. 1900 van mahoniehout (bewerkt) in zeer goede staat 52cm.
Hollands Louis Seize kabinet ca. 1800, mahoniehout fineer op eiken met verguld bronzen beslag in goede staat, tweedelig (oudere restauratie) 215x160x56cm.
Dubbele messing fotolijst (zg. tweeluik) met emaille ingelegd 14,5x10cm.
Driedelig Frans pendulestel ca. 1870 in Louis Seize stijl van wit marmer met 8-daags uurwerk en halfuurslag. Pendule mist glas en 1 coupe heeft gebroken pootje 42x20x11cm. en 14xø9cm. Cond.: R-G
Antranik Ohanessian (Irak), olieverf op linnen, "Bazar' 60x80cm. Cond.: G
Van Zwieten, olieverf op linnen, oude Arabier met wandelstok 136x60cm. Cond.: G
Calzelari (Italiaanse School), olieverf op koper, dame met hond 15x20cm. Cond.: G
Twee bronzen kaarskandelaars in barokstijl 20e eeuw in goede staat 66cm.
Kavel van 6 oude kandelaren: 1x empire Kunstguss Buderus, 2x scharnierende vuurvergulde empire kandelaar-armen 19e eeuw, 1x tafelaansteker messing, 1x empire stijl messing kaarskandelaar met kap 20e e...
Prachtige houtgesneden figuur ca. 1900 van mooie kwaliteit, voorstellend een Chinees met hoed en wandelstok 14cm. Cond.: G
Drie-delig antiek keramieken Villeroy en Boch klokkenstel met decor van flora en landschappen. Uurwerk zonder slagwerk (vervuild) en 1 chip aan de achterkant 29-32cm. Cond.: G
Prachtige grote statenbijbel anno 1664 met origineel bronzen beslag en lederen band. "Gedruckt bij d'Erfgenamen wijlen Paulus Aertsz van Ravestein te Amsterdam" 28x46x12cm. Cond.: G
Duits porseleinen Schwarzwald klok met kasteeldecor. Porselein gelijmd, verder in goede staat 21x15x19cm.
Oude messing lantaarnklok 2e helft 20e eeuw met Franz Hermle uurwerk in goede staat. Slagwerk op grote en kleinere bel Cond.: G
Jan Knikker (1889 - 1957), olieverf op linnen, sloot met punter in Giethoorn 30x40cm. Cond.: G
Zeldzaam Babouo Salvador Dali boek met handgesigneerde werken uit 1978 in originele houder, bevat: 1x kleurenlitho collage Babouo, 1x gekleurde ets en 7x houtsnedes. in goede complete staat 39,5x24x4c...
Kavel diverse oude/antieke bellen (32 stuks) van messing en brons 3-22cm. Cond.: G
Zware oude Indonesische messing 5-delige rookset met Wayang-decors 20e eeuw in goede staat 22x26x33cm.
Lot met diverse double sieraden, bestaande uit o.a. hangers, broche, een ring en een medaillon.
Petroleumkachel ca. 1890 beschilderd en met messing (1 deukje), "New Ardent Stove Belgium" 60xø30cm. Cond.: G