Ikoon (iconostase-paneel), Oost Europees ca. 1900, voorstellend de doop van Jezus in de Jordaan 34x34cm.
Ikoon (iconostase-paneel), Oost Europees ca. 1900, opdracht van Jezus in de tempel met Jozef, Maria, Simeon, Hannah en onbekende vrouw 34x35cm.
Ongesigneerd?, olieverf op linnen, 18e eeuws landschap met figuren (beschadigd), 36x45cm., Cond.:R
Russisch 19e eeuws ikoon, Moeder Gods "Vreugde voor alle lijdenen" met Cyrillische teksten en 2 randheiligen 22x18cm.
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, slapende vrouw 90x60cm. Cond.: G
Toon Verplak, olieverf op linnen, landschap bij Kortenhoef 60x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, meisje met muziekblad 46x42cm. Cond.: G
Monogram W.K. 1930, olieverf op linnen, twee gezichten, 43x57cm., Cond.:G
Renard (Franse School), olieverf op papier, marktgezicht met vele figuren en ballonnen 55x45cm. Cond.: R-G
Herrmann Hellbusch (Duitse School), olieverf op paneel, riviergezicht 60x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1960 (Indonesische School), olieverf op paneel, Indonesische landarbeiders bij vuurboom 54,5x51,5cm. Cond.: G
C. van Rooyen ca. 1980 (Rotterdam 1945 - ), olieverf op linnen, markttafereel met bloemenkraam en figuren 50x60cm. Cond.: G
P. Hubel 1975 (Duitse School), olieverf op paneel, getiteld "Die drei Grazien" 11x16cm. Cond.: G
W, Kutaway (pseudoniem van Wim Bos), gemengde techniek op papier, plasgezicht met schepen en molens 70x40cm. Cond.: G
Wally Right 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven 25x20cm. Cond.: G
C. van Rooyen ca. 1980 (Rotterdam 1945 - ), olieverf op linnen, markttafereel met vele figuren 50x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, boerin met sijs 53x43cm. Cond.: R
Engelbert L. Hoest (1919 - 2008), gouache op papier, landschap 48x64cm. Cond.: G
Pit van Loo, Winsum 1905- Haren 1991, olieverf op paneel, landschap met huisje. 57x78cm., Cond.:G
Willy Jensen ca. 1950, olieverf op paneel, Impressionistisch landschap 24x25cm. Cond.: G
Mohammed Aljasim (Irak), olieverf op linnen, danseres "Gypsy" 150x100cm. Cond.: G
Anton Heyboer (eigendruk), lithografie op papier, "Life Two" 43x58cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1870, olieverf op paneel, wassende vrouw 23x17cm. Cond.: G
Willem Oppernooorth (Amsterdam 1847 - 1905 Utrecht), aquarel op papier, stadsgracht met bruggetje 45x48cm. Cond.: G
Kitenge Ngoie (Afrikaanse School), oliverf op linnen, portret van een Afrikaan 75x48cm. Cond.: G
J. van de Velde ca. 1880, olieverf op linnen, stilleven met gernadiershoed en sabel 55x38cm. Cond.: G
Drie werken van Frieda ca. 1980 (vermoedelijk Frieda van Voorst), gouaches op papier, vrouwelijk naakt 19x12cm. Cond.: G
Twee gouaches op papier H. Röter? (Duitse School), Oosterse gouaches op papier, 1x Egypte en 1x Oosterse baai met minaretten en schepen 35x23cm. Cond.: G
H. Zimmermann (Duitse School), olieverf op paneel, stadsgezicht Wernigerode 50x70cm. Cond.: G
Jacoba L. Stuiveling van Essen (Den Haag 1870 - 1936 Blaricum), aquarel op papier, landschap met kerk 48x40cm. Cond.: G
R. Senart ca. 1880, olieverf op linnen (gerestaureerd), vissersvrouw met man 43x60cm. Cond.: R
Drie werken van Vlaosuchanek ca. 1980 (Tsjechoslowakije?), lithografie op papier, 3 damesportretten 13,5x10cm. Cond.: G
Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 - ), houtskool op papier, staand vrouwelijk naakt (vouwtjes) 35x57cm. Cond.: R-G
Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 - ), houtskool op papier, vrouwelijk naakt 31x44cm. Cond.: G
Jan Nijland '84 (grafisch lyceum Amsterdam), gouache op papier, ontwerp van een Porsche 25,5x36,5cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (modern), acryl op linnen, 3 ballonnen 80x80cm. Cond.: G
Jos van Dijk, 1913-2000 Bolsward, olieverf op linnen, riviergezicht met rietsnijders. 60x80cm., Cond.:G
Cornelis Johannes Snoeyerbosch ( 1891 Zutphen - ), olieverf op paneel, oude vrouw in de sneeuw 40x50cm. Cond.: G
Monogram F. Sm (mogelijk Frans Smissaert), olieverf op paneel, man met visnetten op duin 25x25cm. Cond.: G
Drie gouaches memo 1984, voorstellend figuren in landschappen (o.a: zwemsters bij waterlelies), gouache op papier ø23cm. Cond.: G
H. Buys (of Bows) 19e eeuw, olieverf op paneel (oudere restauratie), figuren voor een taveerne 28x40cm. Cond.: R
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, landschap met paarden en figuren 56x45cm. Cond.: G
Arnout van Gilst ( Den Haag 1898 - ), olieverf op linnen, boerenvrouw aan het spinnen 40x50cm. Cond.: G
Anton Vett? ca. 1930, olieverf op linnen, bloemstilleven 60x80cm. Cond.: G
A. Broekman ca. 1960, olieverf op linnen, eendenfamilie 30x40cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, landschap met korenschoven (naar de Groninger ploeg) 60x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900 (Jugendstil), olieverf op paneel, reigers bij het water 68x50cm. Cond.: R-G
Ongesigneerd ca. 1900 (Jugendstil), olieverf op paneel, reigers bij het water 68x50cm. Cond.: R-G
Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs met figuren 50x50cm. Cond.: G
Georg Jena, olieverf op linnen, strandgezicht met spelende kinderen 40x30cm. Cond.: G
Maria Plonovska ( 1878 - 1955 Polen), verso etiket conservator, olieverf op paneel, vaas met bloemen 36x34cm. Cond.: G
Russisch zilveren ikoon 950/000, Moeder Gods van altijd durende bijstand 20e eeuw (zilvermerk aanwezig) 13,5x11cm.
Grieks zilveren ikoon van De Heilige Strijder Demetros 20e eeuw 950/000. 28x23cm.
M. Rem 1975, olieverf op linnen, getiteld "Man met huis in landschap" 100x75cm. Cond.: G
Donna, olieverf op linnen, Griekse dame met boog 60x70cm. Cond.: G
Henricus Balman, olieverf op paneel, vissers voor de kust 20x30cm. Cond.: G
Fasse ca. 1950, olieverf op paneel, vissersboten aan de kust 58x78cm. Cond.: G
Cornelis Johannes Snoeijerbosch (Zutphen 1935 - ), olieverf op paneel, duingezicht bij nacht 150x76cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, gemaskerde Oosterse vrouw 30x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, vaas met rozen 30x24cm. Cond.: G
Huib Daniëls 20e eeuw, olieverf op paneel, bloembollenvelden met figuren en dorpsgezicht 18x13cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1970 (Duitse School), olieverf op linnen, zeegezicht met duiven 100x70cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, kubistische vrouw met beer 50x40cm. Cond.: G
Marius Bauer (Den Haag 1867 - 1932 Amsterdam), ets op papier, vrouw in Oosterse stad (wisselingh nr: 57) en handgesigneerd 70x60cm. Cond.: G
C. Delacre? ca. 1950, olieverf op paneel, abstracte compositie 83x57cm. Cond.: G
Ongesigneerd 2e helft 19e eeuw, figuren in landschap (verf laat los) 38x27cm. Cond.: R
Van Noort 20e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht Zandvoort met figuren 40x30cm. Cond.: G
Twee werken, toegeschreven aan Nicholas Condy (1793-1857) (Engelse School), olieverf op linnen, strandgezicht met figuren 30x23cm. (per stuk) Cond.: G
Arend van de Pol (Utrecht 1886 - 1956), olieverf op linnen, landschap met schapen 49x38cm. Cond.: G
J. Meyer 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands stadsgezicht met gracht 18x24cm. Cond.: G
K. Wagner ca. 1900 (Karlsruhe) Duitse School, olieverf op linnen, bergachtig landschap met rivier 80x70cm. Cond.: G
Laith Alkhalidi (Irak), olieverf op linnen, Oosterse voorstelling met vele figuren "At the Well" 101x79cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op papier, koeien bij hoge boom 36,5x25,5cm. Cond.: G
Frans Manders, olieverf op linnen, gezicht op een meer, 50x50cm., Cond.:G
Jan te Wierik boek "Ik houdt van snoep", handgesigneerd 1996. Bevat 13 reproducties en gedichten en zeer goede staat 48x35cm.
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, man met boek (restauraties) 58x61cm. Cond.: M
Onduidelijk gesigneerd (Italiaanse School) 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, halfnaakte dame met amfora 26x21cm. Cond.: G
H.F. Lunon 1943, aquarel op papier, hondennest bij paardenstal 56x41cm. Cond.: G
Johan Joseph Gijsbertus Tenne ( 1877 Den Helder - 1930 Enschede), olieverf op linnen, stilleven 53x39cm. Cond.: G
Franke (Duitse School), olieverf op paneel, man met pijp 18x24cm. Cond.: G
C. Bergfeld (Duitse School), olieverf op linnen, winters dorpsgezicht met figuren bij boot 65x47cm. Cond.: G
H. Dittmar (Duitse School), olieverf op linnen, Tiroler Taverne met drinkebroeders 50x60cm. Cond.: G
Twee werken 17e-18e eeuw: 1x aquarel, voorstellend een lelie 32x20cm. en 1x aquatint 18e eeuw A. Paris chez bonnet rue St. Jacques 26x20cm. Cond.: R-G
W. Kingerspissen? (Duitse School), olieverf op linnen, riviergezicht met vissers 50x40cm. Cond.: G
Verso Institut von portraitmalerei K. kaufmann Berlin, olieverf op linnen, damesportret 40x49cm. Cond.: G
Muhammed Machluom (Irak), olieverf op linnen, "Bagdad Maid" 121x79cm. Cond.: G
J. v. Hoppe ca. 1930, olieverf op linnen, havengezicht van Dordrecht 50x70cm. Cond.: G
Tweedelig 19e eeuws ikoon met afneembaar koperen front, daaronder over het gehele oppervlak beschilderd. Griekenland ca. 1800 in originele staat 31x26cm.
Twee 18e eeuwse werken (gravure en tekening op papier): 1x portret, gravure par petit 31x23cm. en 1x tekening van damesportret Caroline 32,5x22cm. Cond.: R-G
Sepia 18e eeuw met empire Romeinse voorstelling met putti. Onduidelijk gesigneerd (J. Hoorsteen?) 28x17cm. Cond.: G
Christa Schmidt 1979 (Duitse School), olieverf op paneel, Duitse dorpsstraat met vele figuren 15x40cm. Cond.: G
H. Meyer 1967 (toegeschreven aan Hendrik Meyer Groningen 1884 - ), olieverf op linnen, Impressionistisch landschap (in Groninger ploeg stijl) 77x53cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen (lichte beschadigingen), Bijbelse voorstelling 117x88cm. Cond.: R
W. van de Burch ca. 1930, olieverf op linnen, dorpsgezichten met vele figuren 50x40cm. Cond.: G
Jasinsky 1943, olieverf op paneel, vliegveld met propeller-vliegtuigen 52x40cm. Cond.: G