Fraai geslepen ovale kristallen karaf, gemerkt aan de onderkant. Amandelslijpsel en geslepen ster op de bodem, stop met traan en fraai zilveren (925/000) montuur met handgreep eindigend in druiventros...
Grote 3-armige zilveren kandelaar op gelobde voet 835/000, ca. 505gr. (zilvergewicht) 30xø15cm. Cond.: G
Staafbroche 333/000 met granaat. Staafbroche met in het midden een grote ovale granaat. om de granaat zitten diverse granaten in diverse maten gezet. Lengte 45 mm. ca 4.55 gr
Vierdelig antiek Hollands zilveren theeservies, geribd model op voet met ajourkraag waarop parelrand, 835/000 grootkeur eind 1800. MT: Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 740gr. (trekpot 13xø10cm. Suikerb...
Ring WG 585/000 met briljant en saffier. Rozetring met in het midden een gefacetteerde ovale blauw saffier, 5.0x4.0 mm. Om de saffier zitten tussen het WG 8 kleine briljantjes gezet, totaal ca 0.12 cr...
Ring WG 585/000 met briljant. Fantasiering met 2 rijtjes met witte briljanten en centraal in de ring een wat grotere bruinige briljant kleur J. Totaal ca 051 crt SI/P ca 4.6 gr ø 52
Ring WG 585/000 met briljant. Ring fijn model met aan de bovenzijde een rozet met 7 briljanten, totaal 0.21 crt W/SI, ø 53 ca 2.6 gr
Tennisarmband WG 585/000 met briljanten. Strakke WG armband, breedte 3.4 mm met om en om briljant en princes geslepen diamanten, totaal 56 ca 2.00 crt. De stenen zijn gezet in halve ronde of vierkante...
Armband WG 585/000 volledig bezet met baquette geslepen diamanten. Strakke armband, breedte 9.4 mm, met golfmotief. Per schakel zijn in 2 horizontale en 1 verticale lijn diverse baquette geslepen diam...
Prachtige strakke ring WG 585/000 met carree geslepen diamanten. Strakke rijring met 5 carree geslepen diamanten totaal 1,90 crt, gezet in een railzetting. Breedte 5.4 mm, ca 7.4 gr ø 56
Hanger en collier WG 585/000 met Amethist en Diamant. Hanger, chatelainemodel met 3 peervormige Amethisten, ca 3.0 crt. Verder is de hanger bewerkt met diverse kleine diamantjes, totaal ca 0.05 crt. D...
Oorknoppen WG 585/000 met prinses geslepen Diamanten. Half om het oor lopende oorknoppen met in het midden 18 princes geslepen diamanten per oorknop, totaal ca 050 crt, met sierlijke WG randen. De oor...
Oorknoppen WG met Onyx en Diamant. Oorstekers met ovale cabouchon geslepen Onyx, totaal ca 6.53 crt bevestigd aan WG stekers voorzien van een bewerking met diamant, totaal ca 0.11 crt. Lengte 18.2 mm ...
Zeer fijne ring WG 585/000 met briljant en baquette. Elegante fijne rijring met 9 briljanten en 3 baquette geslepen diamanten, totaal 0.25 crt, breedte 2 mm, ca 2.0 gr ø 53
Hanger en collier WG 585/000 met parel en diamant. Een hanger met in het midden een zoetwaterparel, ø 8 mm. Om de parel zit een rand met witte briljanten en aan de bovenzijde zit een driehoek met zwar...
Fraai geslepen kristallen koekschaal (ø26cm.) met geschulpte rand en met bijzonder (deels verguld) gecontourneerd zilveren (835/000) hengsel met florale graveringen. Mr. J.M. van Kempen & Zn. Voorscho...
Antiek Hollands zilveren suikerpot op 4 bolpootjes, versierd met filetranden, 1e gehalte grootkeur, jaarletter N 1822 : , MT: Theodorus Gerardus Bentveld Amsterdam ca. 296gr. 18x8,5x11cm. Cond.: G
Zilveren brandewijnkom met gedreven florale motieven en cherubijn in handgreep, Z2 keur 835/000, ca. 265gr. 25x13x7cm. Cond.: U
Hanger en ring GG 585/000 met bergkristal. Hanger met bewerkte rand waarin een gefacetteerde bergkristal zit, 18x13 mm, met bijpassende ring. Grootte steen 12x8 mm. Totaal ca 8.3 gr. ø 56
Met graveerwerk versierd Hollands zilveren inktstel met 2 kristallen flacons waarop zilveren doppen. Jaarletter: V: 1855, 17x10x15cm., Cond.:G
Kavel zilver waaronder: taartschep, lepel met schelpvormige bak, suikerschep en 8 theelepels. Allen bewerkt met roosmotief, 800/00, ca. 182gr. Cond.: U
Oosters zilveren beker met ingelegde bloemmotieven en diverse halfedelstenen, 9xø7cm. Cond.: U
Zilveren theepot en bijbehorende kan met fijn repeterend motief, voorzien van medaillons. Buitenlandse makelij 835/000. Totaalgewicht ca. 610gr. Theepot: ø15cm. Cond.: U
Hollands zilveren dekselpotje versierd met florale motieven, 835/000 grootkeur, MT: onbekend, ca. 108gr. 9xø8cm. Cond.: U
Ring 333/000 met parel. Ring strak model met ruw bewerkte zijkanten. In het midden van de ring zit een cultive parel, ø 6 mm. Breedte ring 8 mm. ca 2.6 gr ø 60
Antiek Hollands zilveren tabaksdoosje met monogram-schild op deksel. Binnenzijde verguld 835/000, Vermoedelijk Frederik Cats, Zierikzee, begin 19e eeuw, 7.5x4.5x2cm., ca. 85gr., Cond.:U onderkant met ...
Kristallen ruitjesschotel met Hollands zilveren beugel, 835/000, Jaarletter: H: 1917,. MT.: onduidelijk. ó 19cm., Beugel dient gerestaureerd te worden
Hollands zilveren strooier met knorrenrand, versierd op voet en bovenzijde, 835/000 grootkeur, jaarletter E: 1914, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 187gr. 19xø6,5cm. Cond.: U
Collier van bloedkoralen met GG 585/000 sluiting. Collier van ronde bloedkoralen, ø 4.2 mm, 4 rijen, bevestigd aan een strak langwerpig GG sluiting met 3 bloedkoralen. ca 53 gr Lengte 41 cm
Armband met bloedkoralen en GG 585/000 sluiting. Armband bestaande uit 3 rijen bloedkoralentonnetjes, ø 3,9x3,7 mm, in een mooie kleur. De bloedkoraal is bevestigd aan een GG sluiting in de vorm van e...
Armband met parels en bloedkoraal met GG 585/000 sluiting. De armband bestaande uit 4 rijen met in totaal 20 bloedkoralentonnen en cultive parels, ø 5 mm, 1 bloedkoraal om 6 parels. De snoeren zijn be...
Collier van bloedkoralen en parels met GG 585/000 sluiting met bloedkoraal. Collier van 2 rijen bloedkoralen, tonvorm 7x8 mm, en cultiveparels, ø 6.8 mm, om en om bevestigd aan een klassieke GG ovale ...
Gevlochten 4-strengs bloedkoralen armband met GG 585/000 ronde sluiting met bloedkoraal en een veiligheidsketting. Lengte 18 cm
Ring GG 585/000 met graveerwerk en ovale bloedkoraal, ø 53 ca. 3,1gr.
Drie strengs bloedkoralen armband met GG 585/000 ovale sluiting met ovale bloedkoraal en mooie GG eindstukken. Lengte 19 cm
Stukje bloedkoraal. Bloedkoralen kralen, ø 6.5-6.9 mm. lengte 19 cm. ca 12.8 gr. Voldoende lengte om een armband van te maken.
Streekbroche GG 585/000 met bloedkoraal en filigrain bewerking. Markiesvormige broche met 3 bloedkoralen en een bewerkte rand. De broche is voorzien van een veiligheidsluiting. Grootte 40x14 mm. ca 3....
Snoer met mooie bloedkoralen. Tonnetjes bloedkoraal, ø 5.3 mm ca 25 gr. Lengte 40 cm
Snoer bloedkoralen. Een collier bestaande uit tonvormige kralen verlopend in grootte, 7,5-15mm. ca 42 cm, ca 63 gr.
Zilveren (835/000) Biedermeier zuurstel-houder op notenhouten plateau met 3 ivoren pootjes en 3 originele kristallen zuurpotten met deksels en geslepen ster op de bodem. Mr. A.J. de Haas - Amsterdam a...
Geslepen kristallen schaal (ø29cm.) met omgeslagen gecontourneerde rand, voorzien van een fraai zilveren (835/000) hengsel met reliëfdecor van bloemmotieven (kleine randschade). Mr. S.H.J. Heldoorn - ...
Unieke grote rechthoekige zilveren pronkschaal. Rondom prachtig gedreven bloemmotieven met 4 cartouches. De opstaande rand is ajour uitgevoerd. Het geheel staat op vierhoekige poten en is aan de binne...
Bloedkoralen armband, 2 rijen met GG 585/000 ovaal slot. Tonnetjes bloedkoralen, ø 5 mm, bevestigd aan GG olijfvormige sluiting. De armband is voorzien van een veiligheid. Lengte 16,8 cm. ca 17,5 gr
Hollands zilveren vesta rondom voorzien van florale handgravures met scharnierend deksel en drukknopsluiting, 2e gehalte grootkeur, ca. 20gr. 6x2,5x1cm. Cond.: U
Deens zilveren lepel van Georg Jensen, Sterling Z1 gekeurd, L.20cm., ca. 85gr., Cond.:U
Met etswerk versierde kristallen hoorn des overvloeds op Hollands zilveren basement met vier bolpootjes, zilver 835/000, Jaarletter: U: 1829,17xø10cm., Cond.:G
Twaalf antieke Hollands zilveren zuurvorkjes met getordeerde steel, 835/00 grootkeur, jaarletter D: 1888, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 203gr. L.: 13cm. Cond.: U
Collier van Carneool met zilveren 835/000 knopjes. Een collier bestaande uit 15 gefacetteerde carneolen, ø 14 mm, met om en om een zilveren bewerkt knopje, ø 7 mm. Voorzien van een onedele sluiting.
Gouden 585/000 naaigarnituur in ivoren etui met gouden beslag. Bevat: schaartje, vingerhoed, stopnaald, naaldenkoker. Hollands , MT: van Kempen, afmeting etui: 11x6x2,5cm. Cond.: U
Drie zilveren roomlepels met bloem/roos/Haags lofje model. 835/000, ca. 55gr. ca. 11cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren Amsterdamse schaar van Jan Abram Lintveld, Jaarletter: K: 1854, 835/000, ca. 86gr. 1 afstandsstift ontbreekt
Armband zilver 925/000 gerhodineerd met gekleurde zirconia's. Armband bestaande uit staven met daartussen licht blauw, champagne kleurige en witte zirconia's in gladomzettingen, ø 5 mm. Lengte 19,5-22...
Zes Hollands zilveren lepeltjes met zes bijbehorende taartvorkjes en bijbehorende suikerschep 835/000, MT: B, ca. 160gr. Cond.: U
Hanger en collier zilver 925/000 met GG 750/000 met Amethist. Royale opvallende hanger van zilver met grote Amethist, ovaal geslepen, ca 7.6 crt gezet in een GG rand. De hanger is bevestigd aan een fi...
Ring zilver 925/000 met GG 750/000 kop. Zilveren ring met in een GG zetting een grote amethist, ca 7.6 crt. ø bovenzijde ring 14 mm. ø 55 ca 9,9 gr
Strakke brede ring zilver 925/000 met RG 585/000 grote zetting met blauw topaas, ø 9.8 mm. ca 11.10 gr , ø 52
Brede armband zilver 835/000 met bewerking. Brede schakelarmband, 28 mm, met figuren in de schakels, indische voorstelling. De armband is voorzien van een bakslot en een veiligheidsketting. Lengte 19...
Collier zilver 835/000 met hanekamschakel. Antiek collier met 14 grote bolle schakels, 30x10mm , in de vorm van een hanekam. Lengte 52 cm ca 23.8 gr
Collier zilver 835/000 met koord en jasseronschakel. Zwaar jasseroncollier, 4,0 mm, met bewerking, lengte 60 cm ca 47.8 gr en een koordcollier ø 3.4 mm, lengte 70 cm ca 35.8 gr
Collier zilver 925/000 met hanger. Lang collier een soort dubbel koordmodel met als hanger een zilveren 925/000 loep met bewerking met bloemen. Lengte 80 cm. ca 56.5 gr
Choker, zilver 925/000, met markiesvormige schakels. Choker bestaande uit markiesvormige schakels verlopend in grootte. De schakels zijn voorzien van een ruwe bewerking. In het midden van het collier ...
Slavenband, zilver 925/000, met Finse bewerking. Slavenband, strak model, breedte 7 mm, met ruwe en gepolijste oppervlakken. de armband is voorzien van een bakslot en een veiligheid. ø 55x63 mm. ca 17...
Armbanden en ring zilver 925/000, met bollen. Twee stijve armbanden met twee bollen aan de bovenzijde alos sluiting, met een bijpassende ring met open onder zijde.ø armband 60x54 mm, ring ø 56 ca 62 ...
Oorhangers zilver verguld met amethist. Oorhangers met grote peervormige Amethisten, 14x10 mm. Grootte 35x11mm, ca 4.7 gr
Lot zilver met o.a. 2 paar oorhangers een met turkoois, een monogramring, een hanger met diamant en oorclips met goud.
Geslepen kristallen bowl- of boerenjongenspot, voorzien van amandelslijpsel (kleine randschade), geheel op originele onderschotel. Deksel voorzien van fraaie zilveren (835/000) knop met gravering en p...
Antiek Hollands zilveren poppengoed comfoortje, 835/000 ca. 14gr. ø3,5cm.
Kristallen hengselbakje met Hollands zilveren montuur en hengsel. Versierd met florale motieven, 835/000 grootkeur, jaarletter O: 1949, ø11,5cm. Kristal heeft kleine chip.
Bijzonder zilveren tafelstuk voor het opdienen van ijs, in de vorm van een pompoen, op vier wielen met vergulde binnenzijde, 835/000. Totale lengte ca. 30cm., H. 30cm., ca. 1675 gr., Cond.:U
Vijf antieke fruitmesjes met zilveren heft, aan beide kanten met cartouches L.: 19cm. Cond.: G
Hollands 18e eeuwse tasbeugel met zilveren tashaak. Tasbeugel 18e eeuws Amsterdams gekeurd met jaarletter U: 1779 met kralentas van latere datum. Tashaak 18e eeuwse Amsterdams gekeurd met jaarletter T...
Hollands kristallen boterstolp met geschulpte schotelrand en olijfslijpsel met zilveren knop, 835/000, MT.: onduidelijk, ø 18.5cm., Kleine chips
Zwaar bewerkt 7-delig Hollands zilveren theeservies bestaande uit: trekpotje, theecomfoor, roomkan, suikerpot, lepelvaasje en theezeef met lekbakje. Handgedreven met Hollandse voorstellingen en floral...
Geslepen kristallen sigarenstandaard (kleine randschade) zg. hoorn des overvloeds met geëtste geslepen afbeeldingen. tevens voorzien van een fraaie zilveren (835/000) zwavelstokdoos-houder op zilveren...
Oud tafelmes met zilveren heft waarin gegraveerde jachtvoorstelling en datum 1751, L.: 20cm. Cond.: U
Antieke zilveren bokaal met vuurvergulde binnenzijde. Rijkelijk bewerkt met eikenbladeren waartussen eikeltjes. Voorzien van een gravure "Die Handwerkerbank URACH Ihrem Vorstand 1869", 835/000, ca. 39...
Oude zilveren- overlay man op ski's, oud model Z gekeurd op stenen basement, H.: 16cm. Cond.: U
Zilveren- overlay dirigent Z gekeurd op stenen basement, H.: 25cm. Cond.: U
Broche GG 750/000 met diamanten. Broche in de vorm van een bewerkte strik met een soort linten in RG. In het midden van de strik zit een halve maan in WG bezet met briljanten. In totaal 17 briljanten ...
Sierlijk bewerkte slavenband GG 750/000 met citrienen. Opengewerkte slavenband, verlopend in grootte, 10-16,5 mm, met aan de bovenzijde 7 citrienen verlopend in grootte, 5.9x7.7 - 8.8x10.8mm. De armba...
Ring GG 750/000 met amethist. Royale sierlijke ring met een grote ovale Amethist gezet in een brede GG bewerkte rand. Grootte bovenzijde ring 22x 16.5 mm. ø 54 ca 10.2 gr
Ring, GG, 585/000, met diamanten en citrien. De bloemmotief, deels gematteerd, met in het midden een citrien, ø 3,5. Om de citrien zitten 5 WG blaadjes, allen bezet met kleine briljanten. ca 7 gr. ø 4...
Citriencollier, met GG 585/000 hanger met Citrien. De ketting bestaat uit gefacetteerde platte citrienkralen met daartussen 26 GG 585/000 gladde bolletjes en GG 585/000 gladde bolsluiting. Lengte 50 ...
Ring GG 585/000, breed, 25,5 mm, met licht lila emaille. In het midden een markies geslepen Amethist ca 10,5x14,6mm, rondom bezet met een GG bollenrand, briljanten en 2 amethisten. In de brede band va...
Collier parels en amethist met GG sluiting en GG hanger. Collier met zoetwaterparels, ø 7.3 mm, en amethistkralen, 7.8 mm, 1 om 2, bevestigd aan een GG 585/000 bolsluiting, ø 10 mm. In het midden va...
Collier van amethistkralen met antieke GG sluiting. Collier van 5 rijen Amethistkralen, ø 6.4 mm, bevestigd aan ovaal 19e eeuws GG sluiting met knopjes en greinen. ø 31x25 mm. Lengte 39 cm
Ring 416/000 met Amethist en Diamant. Ring in de vorm van een bloem, 14x19mm, met in het midden 9 ovaal geslepen Amethisten, totaal ca 1.35 crt met daaromheen een bewerkte rand met diamanten, totaal ...
Ring GG 585/000 met Amethist en Briljant. Fijn elegant ringetje met in het midden een hartvormige Amethist, ca 0.40 crt. In de band van de ring zitten 6 kleine diamanten, ca 0.03. crt. ca 3.55 gr ø 54
Oorhnagres GG 585/000 met Amethist en Tanzaniet. Oorhangers met in hartvorm geslepen Amethisten, ø 6.6mm, en in totaal 4 Tanzanieten, ø 2.3 mm. Onder de Tanzanieten zitten een klein diamantje verwerkt...
Kristallen schotel met Hollands zilveren beugel met parelrand, 835/000, grootkeur, jaarletter: N: 1897, ø 25cm., kleine chip aan rand
Mooi groot tafelstuk bestaande uit zeer fraai bewerkte zilveren voet met acanthus-en druivenblad motieven, en gaaf geëtst kristallen opzetschaal( afneembaar). Buitenlands gekeurd. Zilver gewicht ca. 4...
Zilveren (835/000) loddereindoosje met opgehoogd deksel. Bandendecor en een hartvormig schildje. Mr. D.H. Greaup Schoonhoven anno 1838
Zeven Hollands zilveren theelepeltjes met handgegraveerde steel waarvan 1 afwijkend model. 835/000 grootkeur, 6 lepeltjes MT: Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven, jaarletter Y: 1883, ca. 51gr. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren roomkan met filetranden afgewerkt, 2e gehalte grootkeur 835/000, MT: onleesbaar eind 1800, ca. 205gr. H.: 15cm. Cond.: U
Zilveren tafelstuk: Peruaanse kemphaan met uitgesneden gevederte, 925/000, ca. 778gr., 28x15cm., Cond.:U